Jak mógł to zrobić psu⁉️

Patrol kaliskiego oddziału Help Animals udał się na teren jednej z posesji, gdzie według zgłoszenia 49-letni mężczyzna miał głodzić psa. Niestety wszystko się potwierdziło.

– Zastaliśmy na miejscu, uwiązaną przy budzie, 2 metrowym łańcuchem wychudzoną sunię. Misia, ponieważ tak ma na imię, była tak słaba, że aż się przewracała. Sunia miała także otwarte rany na szyi od łańcucha, co świadczy o tym, że nie była z niego odpinana. Mężczyzna miał do całej sytuacji bardzo lekceważący stosunek, a wręcz nie widział żadnego problemu. Na miejsce został wezwany patrol policji. Wraz z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Gminy Chocz udało się odebrać sunię oraz dwójkę jej kolegów – Łatka i Karmelka.

Help Animals Kalisz złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Wszystkie psiaki są bardzo grzeczne i przyjazne do człowieka. Można je adoptować.

Telefon w sprawie adopcji:

510343271

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zabcia
6 miesięcy temu

co za gnoj sam niech zre raz dziennie ochlapy szkoda zwierzat

Zbliża się dzień zagłady
6 miesięcy temu

Jak mógł to zrobić psu? A co robią kobiety w klinikach aborcyjnych swoim dzieciom? Ich losem się nikt nie przejmuje, tylko jakimś psiskiem! Jeszcze przyjdzie taki głód, że wszystkie psiska i kociska będą zjedzone…

Dziadek Abla i Kaina
6 miesięcy temu

Proste rozwiązanie. Wsadzić gnoja do kicia i codziennie dawać 1 bułkę i 1 szklankę wody aż będzie miał żebra na wierzchu

Tom
6 miesięcy temu

Przywiązać kulę na łańcuchu do nogi i codziennie przez rok (bez żadnych wyjatków bo swięta itd) po 12 godzin sprzątania miasta, dróg, rowów przydroznych – bez żarcia i wody (chyba że znajdzie deszczówke to jego) – nastepny by sie mocno zastanowił czy ryzykować dla takiej kary.

Tomasz
6 miesięcy temu

Proszę o adres tego delikwenta

§§
6 miesięcy temu

Czy ktos wie w jakiej miejscowosci to sie dzialo ?? Zabic gnoja to malo

Tak
6 miesięcy temu

Chwała, gratulacje , podziekowania dla tego stowarzyszenia. Szkoda ,ze we wsi nie ma rady soleckiej, sasiadów, radnych i Policji, aby reagowała natychmiast a nie jak znecanie, glodzenie trwa lata. Ładne psy, ktos bedzie miał z nich pożytek przez lata- mam take trzy i jestem zadowolony. .Nie pisze,-ale na 99% to jakis mądrala rolnik-kmiot ze wsi jest ps. niby wlasicielem – karac takie bydło .Po wioskach u producentów obornika pełno takich sytuacji. Po doplaty z UE, dopłaty do nawozów,KRUS,paliwo itp., to kmiotów pełno-ale dla psa warunki jak w obozie III Rzeszy. Karac, karac.

Do Tak
odpowiada  Tak
6 miesięcy temu

Dokładnie w samo sedno. Kmiot po dopłatę pcha się pierwszy ale żeby coś dla kogoś to zero zaangażowania. Przecież z takiego psa na łańcuchu to nawet pożytku nie ma a odpłaci lepiej od człowieka. Oby tego buraka taki los spotkał.

M.M.
odpowiada  Tak
6 miesięcy temu

Słusznie. Przede wszystkim jednak to wstyd dla osób, które na tej posesji bywały i nie reagowały. Chyba, że to taka sama kategoria, jak ten zwyrodnialec ? W każdym razie, nie mieści się w głowie, jak można tak traktować zwierzęta. Powinno się upubliczniać dane takiego degenerata.

Ill
odpowiada  Tak
6 miesięcy temu

Sąsiedzi niewidomi? A rodzina oprawcy?

lolo
6 miesięcy temu

co za skur….yn

Damian
6 miesięcy temu

Najlepszą karą dla tego zwyrodnialca będzie potraktowanie go dokładnie tak samo jak on potraktował tego psa, uwiązać śmiecia do psiej budy na tydzień,dwa bez jedzenia i picia i niech nawet tam uschnie na wiór, frajer!!!

Cccc
6 miesięcy temu

Co za drony latają teraz w powiecie ostrowskim codziennie nad domami

21
0
Napisz co o tym sądziszx