Jak mógł to zrobić psu⁉️

Patrol kaliskiego oddziału Help Animals udał się na teren jednej z posesji, gdzie według zgłoszenia 49-letni mężczyzna miał głodzić psa. Niestety wszystko się potwierdziło.

– Zastaliśmy na miejscu, uwiązaną przy budzie, 2 metrowym łańcuchem wychudzoną sunię. Misia, ponieważ tak ma na imię, była tak słaba, że aż się przewracała. Sunia miała także otwarte rany na szyi od łańcucha, co świadczy o tym, że nie była z niego odpinana. Mężczyzna miał do całej sytuacji bardzo lekceważący stosunek, a wręcz nie widział żadnego problemu. Na miejsce został wezwany patrol policji. Wraz z przedstawicielami Urzędu Miejskiego Gminy Chocz udało się odebrać sunię oraz dwójkę jej kolegów – Łatka i Karmelka.

Help Animals Kalisz złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Wszystkie psiaki są bardzo grzeczne i przyjazne do człowieka. Można je adoptować.

Telefon w sprawie adopcji:

510343271

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zabcia
4 dni temu

co za gnoj sam niech zre raz dziennie ochlapy szkoda zwierzat

Zbliża się dzień zagłady
10 dni temu

Jak mógł to zrobić psu? A co robią kobiety w klinikach aborcyjnych swoim dzieciom? Ich losem się nikt nie przejmuje, tylko jakimś psiskiem! Jeszcze przyjdzie taki głód, że wszystkie psiska i kociska będą zjedzone…

Dziadek Abla i Kaina
11 dni temu

Proste rozwiązanie. Wsadzić gnoja do kicia i codziennie dawać 1 bułkę i 1 szklankę wody aż będzie miał żebra na wierzchu

Tom
11 dni temu

Przywiązać kulę na łańcuchu do nogi i codziennie przez rok (bez żadnych wyjatków bo swięta itd) po 12 godzin sprzątania miasta, dróg, rowów przydroznych – bez żarcia i wody (chyba że znajdzie deszczówke to jego) – nastepny by sie mocno zastanowił czy ryzykować dla takiej kary.

Tomasz
11 dni temu

Proszę o adres tego delikwenta

§§
11 dni temu

Czy ktos wie w jakiej miejscowosci to sie dzialo ?? Zabic gnoja to malo

Tak
11 dni temu

Chwała, gratulacje , podziekowania dla tego stowarzyszenia. Szkoda ,ze we wsi nie ma rady soleckiej, sasiadów, radnych i Policji, aby reagowała natychmiast a nie jak znecanie, glodzenie trwa lata. Ładne psy, ktos bedzie miał z nich pożytek przez lata- mam take trzy i jestem zadowolony. .Nie pisze,-ale na 99% to jakis mądrala rolnik-kmiot ze wsi jest ps. niby wlasicielem – karac takie bydło .Po wioskach u producentów obornika pełno takich sytuacji. Po doplaty z UE, dopłaty do nawozów,KRUS,paliwo itp., to kmiotów pełno-ale dla psa warunki jak w obozie III Rzeszy. Karac, karac.

Do Tak
odpowiada  Tak
11 dni temu

Dokładnie w samo sedno. Kmiot po dopłatę pcha się pierwszy ale żeby coś dla kogoś to zero zaangażowania. Przecież z takiego psa na łańcuchu to nawet pożytku nie ma a odpłaci lepiej od człowieka. Oby tego buraka taki los spotkał.

M.M.
odpowiada  Tak
11 dni temu

Słusznie. Przede wszystkim jednak to wstyd dla osób, które na tej posesji bywały i nie reagowały. Chyba, że to taka sama kategoria, jak ten zwyrodnialec ? W każdym razie, nie mieści się w głowie, jak można tak traktować zwierzęta. Powinno się upubliczniać dane takiego degenerata.

Ill
odpowiada  Tak
11 dni temu

Sąsiedzi niewidomi? A rodzina oprawcy?

lolo
11 dni temu

co za skur….yn

Damian
11 dni temu

Najlepszą karą dla tego zwyrodnialca będzie potraktowanie go dokładnie tak samo jak on potraktował tego psa, uwiązać śmiecia do psiej budy na tydzień,dwa bez jedzenia i picia i niech nawet tam uschnie na wiór, frajer!!!

Cccc
11 dni temu

Co za drony latają teraz w powiecie ostrowskim codziennie nad domami

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x