Młodego mężczyzny szukała rodzina – został odnaleziony

Rodzina szukała młodego mężczyzny, który ostatnio miał być widoczny w okolicy Skalmierzyc, ale wciąż może się przemieszczać. (usunięto) przemieszcza się czarnym (usunięto).

Zaginięcie zgłoszono na policji.

Mężczyzna został odnaleziony żywy w okolicy Masanowa.

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RamboLastBlood
6 miesięcy temu

Mlodzi teraz to debile. Wylaza gdzies sie wloczyc i nic nikomu nie powiedzą. Wychowankowie tik toka, instagrama, snapchata itd. a na maturze muszą mieć słownik na polskim i kalkulator na matematyce… Poziom edukacji zerowy. A w tym roku, to już w ogóle poziom matury chyba dla inwalidów umysłowych, serio… i uwaga najlepsze – nie było zdawania ustnego 🤦🏼 Tak jakby covid odebrał im umiejętność wysławiania się. Niektórzy zapomnieli chyba, że oni za kilka lat, będą być może odpowiadać za nasz kraj i co wtedy? Takie głąby zostaną lekarzami, politykami? Mroczne czasy… Zamiast podnosić poziom edukacji, poprzeczkę w górę, to oni z roku na rok ciągną do dna. Nic dziwnego, że później tacy debile stwarzają tylko problemy, nie dość, że rodzinie, to jeszcze służbą, które muszą ich szukać…

Ocenia innych a sam nie lepszy
odpowiada  RamboLastBlood
6 miesięcy temu

Piszę się służbom Ty ,,ynteligencie” !!!

Buu
odpowiada  Ocenia innych a sam nie lepszy
6 miesięcy temu

A co dotknęło Cię to co #RamboLastBlood napisał? Może i źle napisał, i co z tego. Prawdę prawił.
PS. Wpasowałeś się w klucz?
Teraz jest tak, że masz myśleć jak ktoś chce i nie można myśleć samodzielnie, a powinno być odwrotnie. (jak koń z zaślepkami na oczach)
Tak naprawdę czy jest jeszcze jakiś poziom w szkołach?

Xyz
odpowiada  RamboLastBlood
6 miesięcy temu

Żałosny komentarz, kolejny człowiek z tego „lepszego pokolenia” co pozjadał wszystkie rozumy i ma pojęcie na każdy możliwy temat. Nic ci w życiu nie zostało jak anonimowe narzekanie w internecie jaka ta młodzież jest zła. Zastanów się zanim coś skomentujesz ponownie bo takich komentarzy nie można brać na poważnie. Nie rozumiem również problemu do tegorocznej matury, matura jak matura sam byś pewnie dobrze jej nie napisał… nie wierzę że tacy ludzie jeszcze istnieją którzy jadą po młodzieży a sami zapomnieli że tez byli w ich wieku. Mało inteligentne zachowanie z twojej strony po prostu porazka.

Mirek
odpowiada  RamboLastBlood
6 miesięcy temu

Ty debil umysłowy jesteś? Nie wiesz od kiedy jest matura pisemna? Po tym co piszesz to widać brak podstawowej wiedzy programowej. Matura 2022 to ostatni rok uczących się po zlikwidowanych szkołach gimnazjalnych. A skoro twierdzisz że taka łatwa była no to wynik będzie 100% pozytywny. A każdy może się zagubić nie oceniaj jak sam nie wiesz co z sobą zrobić

TwojaStara
6 miesięcy temu

Ooo jaka charakterystyczna cecha auta. Nigdy się z taką nie spotkałem. Niewiarygodne.

mama
6 miesięcy temu

oczy mówią wszystko .Za kilka dni się znajdzie .

vvvvvv
6 miesięcy temu

przecież to dorosły facet – niech sobie radzi . co to nas obchodzi

Ania
odpowiada  vvvvvv
6 miesięcy temu

Coo to nas obchodzi.. pewnie. Jak ludzie giną to znajdą się takie mądrale jak ty, a potem jak już się okaże że coś się stało to o matko czemu nikt nic nie zrobił. Życzę żebys nigdy się nie znalazł/ znalazła w tej sytuacji co rodzina chłopaka.

Mechanik
6 miesięcy temu

Teraz jak nie trzeba zmieniać tablic przy zmianie właściciela to żadne tablice nie będą charaktetystyczne. Oby chłopak się znalazł.

Wlkp
6 miesięcy temu

No ale jak szuka go Rodzina – nie mogą do niego zadzwonić? Jeżeli ma ze sobą telefon, trzeba udać się na policję i spróbować namierzyć go GPRSem.
PWR to nie są jakieś rzadkie tablice, bo Września, Pyzdry czy Zagorów są całkiem niedaleko nas (co innego jakby miał BZA, RBI, NGO), bo w okolicach Brudzewka, Chocza czy Nowolipska są powszechnie występujące.

Szarego obywatela to mają w d....
odpowiada  Wlkp
6 miesięcy temu

Musi minąć 48 godzin żeby się tym zainteresowali. A znając ich metody , to będą mieli to w nosie i znów będą się wysługiwać innymi. Co innego jakby był to jakiś przydupas 🐕 pieska lub innej sędziny…

Marian
odpowiada  Wlkp
6 miesięcy temu

Janusz 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

13
0
Napisz co o tym sądziszx