Policja podsumowała owocny weekend majowy

Udostępnij
Tweet

Dla niektórych wypoczynek majowy skończył się szybciej niż myśleli. Poszukiwani, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości teraz swój czas spędzą w Zakładzie Karnym lub w Areszcie Śledczym. W ciągu pięciu dni ostrowscy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych przez sądy. Była wśród nich jedna kobieta. Ponadto zatrzymano poszukiwaną nieletnią 16-latkę, która nie powróciła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz odnaleziono 34-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Zatrzymany został również 26 – letni mężczyzna, który posiadł przy sobie środki odurzające.

Weekend majowy to nie tylko funkcjonariusze Ruchu Drogowego. Policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji również czuwali nad naszym bezpieczeństwem.

Ostrowscy policjanci od 29 kwietnia do 3 maja br. zatrzymali 7 poszukiwanych osób, w tym jedną nieletnią oraz odnaleźli jedną osobę zaginioną.

W ciągu roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim poszukują nawet kilkaset osób oraz zatrzymują poszukiwanych również przez inne jednostki Policji, Prokuratury i Sądy z całego kraju, jeżeli poszukiwani akurat przebywają na terenie powiatu ostrowskiego. Jedni po zatrzymaniu trafiają do aresztów i zakładów karnych, inni są poszukiwani celem ustalenia miejsca pobytu. Wśród nich są niebezpieczni przestępcy wobec, których wydano listy gończe, europejskie nakazy aresztowania itp.

Z zarzutami zakończył się również pobyt 26 – letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu pleszewskiego, który w dniu 30.04.2022r. posiadał przy sobie środki zabronione było to m.in. 10 tabletek Ecstazy, amfetamina oraz MDMA.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiózł po pijaku małe dziecko. Wpadł na trzeźwym poranku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
2 lat temu

Policja w Polsce służy mamonie czyli pisowi jak tłumić manifestacje i pobierać podatki od kogo się da. To nie Policja tylko pies chodzący przy nodze Kwaka.

Wredna Gocha
2 lat temu

Wszysko ładnie a kiedy policja zacznie interesować się i karać tych co mają wydechy porozwiercane w motorach i samochodach powodując hałas brak reakcji policji powoduje że takich z roku na rok jest coraz więcej w naszym powiecie

Kula
2 lat temu

Policja to najlepiej niech się weźmie za prawdziwą robotę i za prawdziwych przestępców a nie za głupoty. Te bezpodstawne trzepanie ich na mieście , zaczyna mnie wpieniać.

Romek
2 lat temu

Wielkie uznanie dla Policji . Można powiedzieć że nie wszyscy są leniami . Brawo i tak trzymać .

AudiRS6
odpowiada  Romek
2 lat temu

Myślisz że oni tych wszystkich ludzi zatrzymali dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy… konfidenci ich powystawiali, a oni tylko przyjechali na gotowe i teraz będą sobie przypisywać zasługi, będą medale, pochwały, premie i trzymanie rąk po łokcie w du.ie

Kryminalni
odpowiada  AudiRS6
2 lat temu

Zapomniałeś jeszcze dodać że wchodzą na cudze posesje bez nakazu i węszą jak psy.

vvvvvv
odpowiada  Kryminalni
2 lat temu

nie ma papieru nie wpuszczaj – a le spuszczaj swoje psy. nie ma papieru nie da rady pieski.

Romek
odpowiada  AudiRS6
2 lat temu

Nie ważne kto zaczął . Ważne kto skończył . A zasługi dla konfidentów No nie dla policjantów . A nie rozumiem że wchodzą na posesje bez nakazu ? Maja do tego prawo a i nawet zatrzymać Cię mogą na 24 bez nakazu 😀A z drugiej strony jak nie masz nic na sumieniu to nawet policjant do Ciebie nie przyjdzie

Tylko złodziej skacze przez płot !
odpowiada  Romek
2 lat temu

Jeszcze powiedz , że mają prawo skakać przez zamknięta uliczkę , wejść Ci do mieszkania i przejrzeć kąty bez nakazu! Widać , że w d…. byłeś i g… wiesz! Nadużywają swoich praw i tyle w temacie. Bez nakazu , nie musisz im otwierać mieszkania i możesz z nimi rozmawiać przez drzwi. Jak nie ma nakazu przeszukania , to mogą Cię cmoknąć.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Tylko złodziej skacze przez płot !
9
0
Napisz co o tym sądziszx