Nie żyje radna. Miała zaledwie 42 lata

Udostępnij
Tweet

Dziś w ostrowskim szpitalu zmarła radna z Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Joanna Król-Trąbka. Pochodziła z ziemi krotoszyńskiej.

Joanna Król-Trąbka w połowie kwietnia została zabrana z krotoszyńskiego urzędu przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do ostrowskiego szpitala. Pierwsze objawy wskazywały na udar. Stan młodej kobiety znacząco się pogorszył, przez co została przeniesiona oddział intensywnej opieki medycznej. Dziś po prawie dwóch tygodniach doszło do zgonu kobiety.

Już dwa dni później w plotkach uśmiercono kobietę. Nieprawdziwym informacjom poddał się jeden z lokalnych księży, który zmienił intencje z modlitwy „o zdrowie” na „za duszę”. Dopiero później zweryfikowano informacje i kapłan przeprosił za powstałą sytuację.

W Urzędzie Miasta w Krotoszynie pełniła funkcję dyrektora Departamentu Inżynierii Miejskiej. Radna dostała mandat z listy PSL otrzymując 8577 głosów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po pijaku z impetem uderzył w drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cola
1 rok temu

Ludzie OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!! Każdy ma prawo podejmować swoje decyzje. To się nazywa TOLERANCJA. Dlaczego jedni czy drudzy chcą przekonać jeden drugiego, że to on miał rację.
Każdy z nich podejmował swoją decyzję i to on będzie z tym żył. Przestańcie wreszcie bić pianę, bo to już za długo trwa i jest NUDNE !!!!!!

jan
1 rok temu
ewa
1 rok temu

szczepili się w lęku o pracę , a teraz nawet Stwórca ich nie pozna bo w szprycy był ponoć jeszcze oprócz grafenu jad z kobry królewskej. by szczepan miał przynależność do plemienia żmijowego Tak wykształciuchy dały się podejść, i płakać z rozpaczy o nich i śmiać się z nich , Wierzyli szumowinom z tv co zarabiają po 70 tys by prać innym mózgi . Ale i ich dosięgnie pani KARMA , do czasu wszystko

Damian
1 rok temu

Od samego początku uważam że te szczepionki to zwykła trucizna i zdania nigdy nie zmienię jak i również nie zaszczepie się za żadne pieniądze, wszystko było skrupulatnie zaplanowane kilka lat temu.DEPOPULACJA LUDZKOŚCI tyle w temacie.

tom
1 rok temu

Szczepionki działają….

Inspektor do spraw bezpodstawnych szczepień
1 rok temu

Pani Asia w swoim życiu popełniła tylko jeden szczególny błąd. Dała się zaszczepić w eksperymencie na szczurach…przepraszam, człowiekach. Zkrzep się urwał, no i udar zamknął bramy ziemi i otwarł bramy niebios. Może teraz gdy jest tyle niewytłumaczalnych zgonów u zdrowych oczy się otworzą…

Pomyślcie wreszcie
1 rok temu

Wśród uchodźców wirusika nie ma. Nie szczepią się. Mają rozum. A po klepsydrach widać ilu Ostrowiaków umiera za wcześnie. Po 2ej,3ej. A od jesieni, pewnie nowa nagonka. Tylko NIE szczepy jakoś żyją. Dziwne, nie chorzy na strasznego wirusa. U mnie w rodzinie, chorują tylko wyczepy. A ze mnie się śmiali.

Zorientowany
1 rok temu

Rzeczą absolutnie pewną jest ,że pod artykułami dotyczącymi śmierci, chorób itd. pojawi się mnóstwo komentarzy pisanych przez głupków ,co się uważają za ekspertów ..różni absolwenci zawodówek i gimnazjów dowartościowują się i dzięki internetowi mogą się przez chwilę poczuć jak ktoś mądry . Tak jak ten,co wygłasza swoje „ naukowe „ teorie ,a na profilu FB pisze o sobie ,ze ukończył ZESPUL SZKUL ZAWODOWYCH..ludzie,nawet nie wiecie ,jak żałośni jesteście ,uważając się za ekspertów medycyny i wszelkich innych dziedzin..ale to niestety wasze złudne uczucie ..w rzeczywistości jesteście tępymi nieukami i tylko coś takiego jak internet pozwala wam się na chwilę dowartościować ..

Ksiądz Antoni
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Tylko często takie osoby nie boją się mówić prawdy. Jak większość tych lekarzy naukowców bo wylecą z pracy itp boją 🤦🏾‍♂️

Czas pokaże , kto się mylił a kto miał rację
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Powiedział zaszczep… Nie zawsze wykształcenie idzie w parze z inteligencją i ty jesteś tego najlepszym przykładem.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Czas pokaże , kto się mylił a kto miał rację
Zorientowany

Ależ oczywiście..zwłaszcza ten,co zespUł szkUł ukończył, to megainteligent jest..normalnie geniusz jakiś..

Alibaba
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Mega inteligent piszemy z osobna.

Alibaba
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Czyli głupi się nieszczepi a mądry tak? A znasz napewno takie powiedzenie ,,Głupi zawsze ma szczęście”. Czyli zostaną sami głupcy? To wolę być tym głupim.

Ksiądz Antoni
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Jakoś jestem osobą która nigdy się nie zaszczepi. Pracuje jeżdżę z różne miejsca i jakoś chory nie byłem… Ale przecież jak można być chorym na co czego nie ma

wiesio
1 rok temu

szczepinki kowid zaczynają działąć

po
odpowiada  wiesio
1 rok temu

Skąd wiesz ekspercie z jakiego powodu zmarła?

Przedstaw się
odpowiada  po
1 rok temu

Pewnie podejrzewa stąd że nie podają przyczyny. W trakcie „pandemii” trąbili codziennie że powodem covid. A teraz cóż udar? I to wszystko? A może udar po komplikacjach poszczepiennych? Kłamali z zagrożeniem epidemią więc teraz ludzie nie ufają tym komunikatom. I słusznie. Może co niektórzy przejrzą na oczy.

40
0
Napisz co o tym sądziszx