4 straże pożarne, karetka i LPR do motocyklisty

Aż cztery zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostały zadysponowane do wypadku z udziałem motocyklisty.

Ten według wstępnej informacji miał się przewrócić bez kontaktu z innym pojazdem. Bezpośrednio po upadku miał nie być przytomny, ale oddychał.

Pierwsi na miejscu pojawili się ochotnicy z Wielowsi. Po zweryfikowaniu stanu faktycznego okazało się, że poszkodowany jest przytomny. Na teren akcji dojechali także strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego i Masanowa.

Zabezpieczono miejsce lądowania śmigłowca LPR. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i stanu zdrowia motocyklisty.

CZYTAJ  Protestujący zaskoczyli w sprawie spalarni

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czytelnik
7 miesięcy temu

to już zakrawa na skandal!!!!!!!!

Olek
7 miesięcy temu

Wstyd i niewiedza dysponenta moze siedzi ktoś niekompetentny

psychol
7 miesięcy temu

jaki dyspozytor ? co dyspozytor 112 jest winny ? A kto tworzy te koordynaty ? dyspozotor czy sztab kryzysowy POLICJA, i PSP – to Komendant PSP powinien miec wpływ na generowanie kosztów , a w tym wypadku naszej kasy, podatnika . Komediant Policji, jakoś wie jak nie generowac kosztów. jedzie 2 policjantów ocenia sytuację- kolizja, rowerzysta w rowie, czy wypadek i ranni , i adekwatnie do tego dosyła policjantów . A w 99% wystarcza jeden radiowóz i aż dwóch policjantów. Wiec po co to wszystko ze PSP,OSP, armia d**** z OSP dla paniki zamieszania – a finał taki,że w 99% jeden w wielgachnym na głowie, wysypie worek trocin na jezdnie a nastepnie zmiecie wsio na pobocze.
Smiglowiec sie nudzi wiec spektakularnie generuje koszty. a zdarzenie 10 KM do szpitala i na miejscu a 3 karetki Ratownictwa. Jak dlugo jeszcze ten kabaret bedzie trwał?
TVP własciwie monitoruje nasze budzetowe koszty.

Naczelnik
7 miesięcy temu

Jestem strażakiem ochotnikiem i też nieraz uważam że na akcji jest nas za dużo ale to nie nasza wina tylko operatora/ki numeru alarmowego 112

wróbe///
odpowiada  Naczelnik
7 miesięcy temu

do nie jedz – ale kasa woła . dzieki – Naczelnikowi za szczerość. Komendant Powiatowy OSP – P.K ma inne zdanie . bo- to medalowe stanowisko było by dla niego zablokowane. a zawsze byl rozrzutny jezeli idzie o finanse publiczne. Nie jego

Bugs
7 miesięcy temu

Naglica szczypawica

wojas
7 miesięcy temu

cztery straze paranoja

Mieszkanka
7 miesięcy temu

Co z tym panem?

wróbe///
odpowiada  Mieszkanka
7 miesięcy temu

lezy

,,,
odpowiada  Mieszkanka
7 miesięcy temu

wywalił się motorem

ttttt
7 miesięcy temu

no ale przeciez to dyspozytor decyduje kogo i ile wyslac

NO RESPECT
7 miesięcy temu

Szkoda, że jeszcze US Marines nie zostali zadysponowani, wspierani przez Grom i agentów ABW. Nie znam się, ale czasami to wygląda groteskowo. Jakieś limity wyjazdów muszą wyrobić czy co?

golob
7 miesięcy temu

malo tych służb jescze ze 4 karetki i zdecydowanie za malo strazy ze 4 zastepy powinny byc wyslane , niech cholpaki sobie zarobia po co dlubac w nosie czekajac na telefon , jak moga grupowo podłubac w nosie przy wypadku ale tutaj juz za kase

46
0
Napisz co o tym sądziszx