Jak on utrzymywał równowagę?

Policjanci z Odolanowa zatrzymali 43-letniego kierowcę motoroweru, który prowadził pojazd mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo jechał nim pomimo wyroku sądu zakazującego mu tej jazdy. Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, zaś prowadzenie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawiania wolności.

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą zasady bezpieczeństwa i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu. Wczoraj, policjanci z Odolanowa jadąc na interwencję zauważyli kierującego motorowerem, który jechał całą szerokością jezdni, zjeżdżając tym samym na przeciwległy pas ruchu. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę jednośladu.

Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo, policjanci sprawdzili, że 43-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

O dalszym losie motorowerzysty zdecyduje teraz sąd, a grozić mu może nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Przebiegał przez drogę

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
McJ
9 miesięcy temu

Przecież to i tak nic nie da. Sąd uchyli sprawę za niską szkodliwość lub ewentualnie gość odsiedzi z 3 miesiące i wyjdzie bo więzienia przepełnione. Pewnie grzywny i tak nie zapłaci, bo nie ma dochodów. Następnie dalej będzie jeździć po pijaku, bo ma w dupie prawo, które nie radzi sobie z takimi odrzutami.
Najlepiej to takiego delikwenta przebrać w ukraiński mundur i przerzucić za granicę z Ruskimi. Oni już mu zorganizują 'wycieczkę’ nad Kołymę 😀 😀 😀

Mruk
9 miesięcy temu

Tylko obóz pracy i praca nie byczenie się w pierdlu za nasze podatki kasy też na kary od niego nie zobaczycie bo to widać że dziad obesrany tylko że w Uni Europejkiej byczki się bycza a nie pracują za karę w obozach

Zachowuj się
odpowiada  Mruk
9 miesięcy temu

Po twoim komentarzu sądzę żeś cham i prostak. Nie toleruję pijanych kierowców ale z tym obrażaniem to przesada.

syn gromu
odpowiada  Mruk
9 miesięcy temu

Dlatego tacy jak ty nigdy nie dojdą do władzy, zawistni, pełni fantazji o torturowaniu smutne płaczki.

4
0
Napisz co o tym sądziszx