Policja przerwała wesele. Sprawdziliśmy jaki był finał

Rok temu policja postanowiła przerwać wesele odbywające się w zajeździe Hacjenda w Malanowie. Wówczas nazywaliśmy je „nielegalnym”, bo za takowe uważała je policja z Turku. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz pracownicy Sanepidu wparowali na salę tuż po pierwszym tańcu, uniemożliwiając dalszą zabawę. Na szczęście część gości nie przejęła się i konsumowała przygotowane dania i napoje. Był to jednak wielki stres dla pary młodej Oriany i Patryka, która szybko czmychnęła, niczym Kopciuszek przed wybiciem północy.

Policjanci skierowali do sądu wnioski o ukaranie wobec gości, a po tygodniu także wobec osób, które grupowały się na „poprawinach”. Wszystkie te wnioski turecki sąd obalił. Do dzisiaj trwa jeszcze rozprawa przeciwko restauracji za zorganizowanie przyjęcia. W podobnych sprawach również dochodziło do umorzenia, ponieważ działalność policji stała w sprzeczności z wolnością gospodarczą czy Konstytucją.

Można ubolewać, że para młoda nie pozwała osób odpowiedzialnych za przerwanie imprezy, mającej być jedną z bardziej przyjemnych w ich życiu. Młodej Parze życzymy wielu radosnych dni w ich wspólnym życiu.

Policja zrobiła nalot na (nie)legalne wesele

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czytelnik
11 miesięcy temu

Powinni pozwać policję za nielegalne wtargnięcie na imprezę i jej przerwanie i obciążyć wszystkimi kosztami

ara
11 miesięcy temu

niech sie te lenie wezma za robote , bo tylko gnebic obywateli potrafia i mandaty wlepiac , bandziorow niech lapia i dresow pijanych !!!

To Ja Złodziej
11 miesięcy temu

Policja to śmierdziele i pachołki elektoratu pisowskich świń . ***** ***

Kasia
11 miesięcy temu

No i co teraz powiedzą zaszczepieni zwolennicy szczepionek? Tylko obniżyli sobie odporność dając sobie wstrzyknąć niezbadany preparat, przepraszam – precyzyjnie to sie nazywało PREPARAT MEDYCZNY WARUNKOWO DOPUSZCZONY DO UŻYTKU. I co teraz? Niestety jest już po fakcie, nieprawdaż?

Radek
11 miesięcy temu

Jakoś pandemia nagle zniknęła? Po prostu była to jedna z mutacji grypy, a ludzie spanikowali. Jakby w tv powiedzieli, żeby chodzili z nocnikiem na łbie to też by chodzili bo ludzie juz zatracili instykt samozachowawczy i własnego myślenia. Było to tylko po to żeby zbić kasę na pseudo pandemii. coronawirusy towarzyszą człowiekowi od zawsze, ale covidiotom nie wytłumaczysz że to ściema.

zyg zag
11 miesięcy temu

Od tego jest milicja, żeby gnębić obywatela, łamać konstytucje i mieć w dupie składaną przysięgę.

Motorniczy
11 miesięcy temu

Każdy policjant będący na zdjęciu powinien płacić odszkodowanie z własnej kieszeni oraz każdy policjant będący na zdjęciach powinien zostać wydalony z służby za przekroczenie uprawnień.

Tadeusz
11 miesięcy temu

Powiem że wet za wet . Oskarżył bym za naruszenie miru i bezprawne wejście na prywatna posesje . Dobry Adwokat wyciągnął by od zasranych pisiorów troszkę kasy . I co psy nic nie dało ujadanie i szczekanie na weselu . Wstydzić się powinniście bo wasze wizerunki są pokazane . Śmieci na usługach pisowskich świń .

rrrr
11 miesięcy temu

pachołki pisu

Lop
11 miesięcy temu

Policji tam więcej niż gości na weselu.

25
0
Napisz co o tym sądziszx