Policja przerwała wesele. Sprawdziliśmy jaki był finał

Rok temu policja postanowiła przerwać wesele odbywające się w zajeździe Hacjenda w Malanowie. Wówczas nazywaliśmy je „nielegalnym”, bo za takowe uważała je policja z Turku. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz pracownicy Sanepidu wparowali na salę tuż po pierwszym tańcu, uniemożliwiając dalszą zabawę. Na szczęście część gości nie przejęła się i konsumowała przygotowane dania i napoje. Był to jednak wielki stres dla pary młodej Oriany i Patryka, która szybko czmychnęła, niczym Kopciuszek przed wybiciem północy.

Policjanci skierowali do sądu wnioski o ukaranie wobec gości, a po tygodniu także wobec osób, które grupowały się na „poprawinach”. Wszystkie te wnioski turecki sąd obalił. Do dzisiaj trwa jeszcze rozprawa przeciwko restauracji za zorganizowanie przyjęcia. W podobnych sprawach również dochodziło do umorzenia, ponieważ działalność policji stała w sprzeczności z wolnością gospodarczą czy Konstytucją.

Można ubolewać, że para młoda nie pozwała osób odpowiedzialnych za przerwanie imprezy, mającej być jedną z bardziej przyjemnych w ich życiu. Młodej Parze życzymy wielu radosnych dni w ich wspólnym życiu.

Policja zrobiła nalot na (nie)legalne wesele

CZYTAJ  Wybrano młodzieżowe słowo roku

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czytelnik
7 miesięcy temu

Powinni pozwać policję za nielegalne wtargnięcie na imprezę i jej przerwanie i obciążyć wszystkimi kosztami

ara
7 miesięcy temu

niech sie te lenie wezma za robote , bo tylko gnebic obywateli potrafia i mandaty wlepiac , bandziorow niech lapia i dresow pijanych !!!

To Ja Złodziej
7 miesięcy temu

Policja to śmierdziele i pachołki elektoratu pisowskich świń . ***** ***

Kasia
7 miesięcy temu

No i co teraz powiedzą zaszczepieni zwolennicy szczepionek? Tylko obniżyli sobie odporność dając sobie wstrzyknąć niezbadany preparat, przepraszam – precyzyjnie to sie nazywało PREPARAT MEDYCZNY WARUNKOWO DOPUSZCZONY DO UŻYTKU. I co teraz? Niestety jest już po fakcie, nieprawdaż?

Radek
7 miesięcy temu

Jakoś pandemia nagle zniknęła? Po prostu była to jedna z mutacji grypy, a ludzie spanikowali. Jakby w tv powiedzieli, żeby chodzili z nocnikiem na łbie to też by chodzili bo ludzie juz zatracili instykt samozachowawczy i własnego myślenia. Było to tylko po to żeby zbić kasę na pseudo pandemii. coronawirusy towarzyszą człowiekowi od zawsze, ale covidiotom nie wytłumaczysz że to ściema.

zyg zag
7 miesięcy temu

Od tego jest milicja, żeby gnębić obywatela, łamać konstytucje i mieć w dupie składaną przysięgę.

Motorniczy
7 miesięcy temu

Każdy policjant będący na zdjęciu powinien płacić odszkodowanie z własnej kieszeni oraz każdy policjant będący na zdjęciach powinien zostać wydalony z służby za przekroczenie uprawnień.

Tadeusz
7 miesięcy temu

Powiem że wet za wet . Oskarżył bym za naruszenie miru i bezprawne wejście na prywatna posesje . Dobry Adwokat wyciągnął by od zasranych pisiorów troszkę kasy . I co psy nic nie dało ujadanie i szczekanie na weselu . Wstydzić się powinniście bo wasze wizerunki są pokazane . Śmieci na usługach pisowskich świń .

rrrr
7 miesięcy temu

pachołki pisu

Lop
7 miesięcy temu

Policji tam więcej niż gości na weselu.

25
0
Napisz co o tym sądziszx