Chleb na płocie ujawnił rodzinną tragedię

Chleb pozostawiony na płocie dał sygnał sąsiadce, że w pobliskim domu mogło dojść do tragedii. I faktycznie w środku odkryto ciało matki, a niepełnosprawny syn nie był w stanie zaalarmować służb.

W miejscowości Lisew koło Żerkowa chleb jest rozwożony przez objazdowego sprzedawcę, który wiesza go na płocie. Na jednej z posesji przestał być odbierany. Sąsiadka próbowała dostać się do domu, ale ten był zamknięty. Zaalarmowała służby i bardzo dobrze zrobiła.

W środku odkryto ciało 75-letniej kobiety, a jej 47-letni niepełnosprawny syn nie był w stanie nikogo powiadomić. Załoga pogotowia ratunkowego i policjanci wykluczyli aby do zgony kobiety przyczynił się ktoś inny. Mężczyznę zabrano do szpitala. O sprawie został powiadomiony Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żerkowie, który zajmie się przyszłością niepełnosprawnego syna zmarłej kobiety.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kobieta
9 miesięcy temu

Ciekawe co się stanie teraz z tym niepełnosprawnym?
Tak, rodźcie takie dzieci, no bo tak, a potem nie ma nikogo, żeby się zająć taką matka z niepełnosprawnym dzieckiem I tak matką, bo jakieś 90% ojców ucieka i zakłada nową rodzinę.

Z. Smyk
odpowiada  kobieta
9 miesięcy temu

No, patrz, a Ciebie amebo intelektualna, urodziła… Z artykułu nie wynika z jakiego rodzaju niepełnosprawnością boryka się syn zmarłej kobiety, czy jest to niepełnosprawność wrodzona, czy nabyta, intelektualna, czy fizyczna. 47 lat temu nie śniły się nikomu w Polsce, na prowincji, badania prenatalne, etc

Roman Pacholczyk
9 miesięcy temu

Przykre jak kończą osoby które opiekują się swoimi dziećmi niepełnosprawnymi . Tu kolejny dowód na to że rząd nic nie robi w tym kierunku woli rozdawnictwo typu 500+ i inne durne zapomogi . Nasz kraj zszedł na psy . Dobrze że dziesięć lat temu wyjechałem z moim dzieckiem niepełnosprawnym . Ma super opiekę w Niemczech rehabilitacja codzienna doprowadziła ze dziecko funkcjonuje . Porażka . Starostwo powinno sprawować kontrole nad tym i kontrolować gminne mopsy . Chory kraj i rząd .

cham
9 miesięcy temu

Jak bym zobaczył na płocie Chleb1234 też bym się zaniepokoił.

Antyszczep
9 miesięcy temu

Ciekawe czy zmarła śmiercią naturalną?

kit
odpowiada  Antyszczep
9 miesięcy temu

No w takim wieku śmierć nie jest niczym nienaturalnym.

Forest
odpowiada  Antyszczep
9 miesięcy temu

Zmarła i tyle w temacie. Antyszczep szukasz sensacji?

Motorynka
odpowiada  Antyszczep
9 miesięcy temu

Protestowała na rynku i się przeziębiła bo zapomniała munduru

8
0
Napisz co o tym sądziszx