W końcu uruchomiono tu światła

Udostępnij
Tweet

W końcu została uruchomiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Polna – Wałowa – Ostrowska – Kościelna w Raszkowie, przy drodze należącej do Powiatu Ostrowskiego. Ta długo oczekiwana przez mieszkańców gminy inwestycja, realizowana przez Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim, została dofinansowana z Budżetu Gminy i Miasta Raszków w kwocie 100 tys. zł.

Sygnalizacja miała na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi w obrębie tego skrzyżowana. Obecnie trwają prace związane z testowaniem i regulacją pracy całego układu sterowania sygnalizacją. Docierają do nas informacje o braku płynności w funkcjonowaniu wykonanych świateł. Wszystkie uwagi niezwłocznie przekazywane są do zarządcy drogi – Powiatowego Zarządu Dróg.

Wcześniej dochodziło tu do szeregu niebezpiecznych sytuacji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieli już przygotowane worki i łopaty do zakopania ciał. Zarzuty dla siedmiu osób
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grochek
1 rok temu

Sieroszewice mogło być światła dużo samochodu jadą że przejdź się nie da

Kasia
1 rok temu

Już nie działają.

Lol
1 rok temu

Tam akurat można by sobie było wyciągnąć statystyki wypadków, nie było ich właściwie na tym skrzyżowaniu w ogóle. Z wypadków słynie (czasami kilka w miesiącu i to na mała miejscowość!!) miejsce dwie krzyżówki dalej na której świateł brak 🙁 a zupelnie szczerze to miejsce gdzie wjechały świata, które tylko psują organizacje ruchu akurat prosiło się o małe płaskie rondo

Heheh
odpowiada  Lol
1 rok temu

Tam rondo???? Puknij się w cymbał.

Lufica
odpowiada  Heheh
1 rok temu

A światła? Tam?

16
0
Napisz co o tym sądziszx