Chciał skoczyć z wiaduktu. Uratowali go policjanci

Mł. asp. Michał Jurowicz oraz st. sierż. Piotr Gola uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu na drogę S8. Wykorzystując jego chwile nieuwagi podczas prowadzonych negocjacji mundurowi ściągnęli go zza barierki. Mężczyzna był trzeźwy. Trafił pod opiekę lekarzy i rodziny.

Wszystko rozegrało się 16 marca około godziny 20:50 na wiadukcie drogi W482 nas drogą ekspresową S8 w miejscowości Słupia pod Bralinem. Policjanci Posterunku Policji w Bralinie zostali powiadomieni o mężczyźnie chcącym skoczyć z wiaduktu na drogę S8. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna stał za barierkami mostu. Widać było, iż jest zdesperowany w swoim zachowaniu. Krótkie negocjacje nie przyniosły skutku. Mężczyzna nadal nie chciał zejść zza barierek. Jednak dzięki bardzo spokojnej rozmowie policjanci zdołali podejść na tyle blisko do mężczyzny, aby w chwili jego nieuwagi złapać go i wciągnąć za barierki wiaduktu na chodnik. Po chwili mężczyzna był już bezpieczny. Mężczyzną okazał się być, 22 – latek z gminy Kobyla Góra. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy i rodziny.

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Trzeba mieć farta
8 miesięcy temu

Opiszę co przeżył facet w dużym mieście. Lubi sobie pobiegać, wraca już z biegu i przed nim ok 3m ląduje na chodniku dziewczyna. Przystąpił do reanimacji, niestety po chwili puls zanika. Wyskoczyła z 10 piętra. Metry dzieliły gościa by spadła mu na głowę.

Przedstaw się
8 miesięcy temu

Wie ktoś czy milicjanci byli trzeźwi?

Tomasz
8 miesięcy temu

Zapewne w głowie się poprzewracało być może po igle…znam takiego jednego co mu szarych komórek ubyło i zryło baniak po dawce którejś tam z kolei.
Pozdrawiam normalnych👍

wania
8 miesięcy temu

a nie mógł skoczyć? po co ta farsa? pamiętam chłopaka z ostrowa mającego 18 lat- 3 razy nieudana próba samobójstwa, za czwartym razem odszedł z tego swiata. Jak desperat nie chce, żeby mu pomóc, to na siłę mu nie pomożesz. Prędzej czy później skoczy.

Emil
8 miesięcy temu

Samobójstwo w PL nie jest karalne!!!

Niegrzeczna madka , bardzo niegrzeczna.
8 miesięcy temu

Kto nie skacze, ten z policji.

wina Tuska
8 miesięcy temu

rozumiem go jak nikt pewnie dostał rachunek za gaz , albo nową ratę za kredyt od nowego ładu.

7
0
Napisz co o tym sądziszx