Myślał, że zdąży. BMW skasowało Volvo

Na skrzyżowaniu alei Słowackiego i Wańkowicza doszło do zderzenia BMW oraz Volvo. Po godzinie 17 kierowca Volvo skręcał w lewo w ulicę Wańkowicza. Myślał, że zdąży przejechać przed BMW, ale jak widać na poniższych zdjęciach przeliczył się. SUV uderzył w prawy bok osobówki ze szwedzkim rodowodem. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał.

Kierowca BMW jechał aleją Słowackiego w stronę ulicy Dworcowej. Samochód był kupiony pół roku temu. Natomiast volvo zostało wczoraj odebrane od mechanika. Oba musiały odjechać na lawetach. Do zdarzenia wysłano straż pożarną, która zneutralizowała wycieki i pozostałości po kolizji.

POLECANE NEWSY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
6 miesięcy temu

Boze ale piecze duvsko wszystkich których jie stać na to bmw, do pracy rodacy a nie piszecie ze kierowca bmw specjalnie czy coś, albo ze dobrze mu tak. Dramat Polska zawiść

QQ
6 miesięcy temu

Kierowca bawarki mógł przyhamować gdyby chciał. Ba. Wystarczyło jechać przepisowe 60 i do zdarzenia by nie doszło. A że chciał się pozbyć rzęcha to skorzystał z szansy kolizji z nieswojej winy.

Ququ
odpowiada  QQ
6 miesięcy temu

Ruszał ze świateł a tamten leciał na czerwonym.

Klimczas
6 miesięcy temu

Ostrowscy kierowcy lubią wymuszać. A baby co druga z telefonem przy uchu.

Pan kierowca .
odpowiada  Klimczas
6 miesięcy temu

A na domiar nie widza pieszych na przejściach , kobiety patrzeć na drogę , i myśleć za kierownicą a nie o dupie maryni .

bc
6 miesięcy temu

Myślał, że przed BMW zdąży?

PutinC**j
6 miesięcy temu

Wp****alanie się i wymuszanie to nic dobrego. Ale wszyscy znamy tych z bmw. A im droższe tym więcej się wydaje. Po obrażeniach starego V widać, że nie było to 60km/h. Kto miał dostać ten zapłaci i nie ma co rozdrapywać. Zasada ograniczonego zaufania. Jak ktoś zawini to ty masz szansę ocalić sytuację. Lepiej puścić kilka kurew i zatrąbić niż doprowadzić do takiej sytuacji. Czujności wszystkim kierowcom życzę. Czasy nerwowe i wszyscy roztargnieni.

Zosw
6 miesięcy temu

No myślał że zdąży 🤣🤣

Jan
6 miesięcy temu

Jak coś jest szwedzkie, to nie ma co oczekiwać, że będzie dobre.

Mondeo
odpowiada  Jan
6 miesięcy temu

Wyprodukowane w Holandii. Ma jedynie znaczek Volvo

AudiRS6
6 miesięcy temu

Właściciel bawarki raczej stratny nie będzie jeśli ma dobre ubezpieczenie, no chyba że wszystko na auto wydał i na ubezpieczeniu przyoszczędził, albo i fura nie jego tylko leasing

zyg zag
6 miesięcy temu

Lepiej by było gdyby na tym skrzyżowaniu nie było sygnalizacji świetlnej. W ostatnich dniach drogowcy wzięli sie za sygnalizacje świetlną na skrzyżowaniu Wybickiego i Krotoszynska i jak na razie to udało im sie oczywiście spieprzyc synchronizacje z sygnalizacja Krotoszynska Bema. Te sygnalizacje w Ostrowie są chyba ustawiane tak żeby wykurzać kierowców.

Hunt.
6 miesięcy temu

Buueeheheheee… nic tylko sie smiać z takich kierowców

15
0
Napisz co o tym sądziszx