Obywatel Ukrainy śmiertelnie ugodził nożem kobietę. Uciekł

Przed południem doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem kobiety przez 56-letniego obywatela Ukrainy. Do tragedii doszło w Krotoszynie przy ulicy Bolewskiego. Kobiety pomimo reanimacji nie udało się uratować.

Domniemany sprawca jest poszukiwany przez policję. Jest łysy, ma czapkę „dżokejkę”, spodnie jeans, szczupła budowa ciała. W razie zauważenia podejrzanego mężczyzny, proszę zachować ostrożność i powiadomić policję pod numerem telefonu 112.

Aktualizacja
Do zdarzenia doszło około godziny 11:30. Po półtorej godzinie został zatrzymany. Ofiarą jest 48-letnia kobieta. Oboje przebywali i pracowali w powiecie krotoszyńskim od dłuższego czasu.

CZYTAJ  Dziupla samochodowa w powiecie ostrowskim

100 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon Szpaja
1 rok temu

Ja się bardziej boje Polaków, codziennie kogoś gwałca nawet dzieci, to przerażające że Polacy to robią, a boicie się ludzie z innych krajow

5 gwiazdek plus 3
1 rok temu

Dramat wiadomo. Ale bądźmy ludźmi, sprawca z niebiesko żółtej drużyny. Chyba wypada po ludzku wybaczyć i uwolnić? To nie rusek.

ostrowiak
1 rok temu

@ gość p ile była pod butem. To proste za mało żebyście nauczyli się kultury.

Olek
1 rok temu

Wystarczy posłuchać na yutubie real24 jak mieszkańcy wschodnich granic odczuwają zagrożenie przestępców z Ukrainy. Jeżeli tego chcecie to proponuję otworzyć szeroko drzwi graniczne. A wieczorem żadna kobieta nie wyjdzie sama z domu.

Szymon Szpaja
odpowiada  Olek
1 rok temu

Polacy gwalca swoje dzieci, co któryś dzień są takie sprawy, a Ty piszesz takie głupoty, ale pewnie jesteś ruskim trolem albo IQ- 50

Obywatel
1 rok temu

Już nas zabijają a zaraz będą gwałcić i okradać ma cie za swoje wielcy samarytanie a Polkowi w potrzebie to byście nie pomogli

Ala
1 rok temu

Od dzisiaj zaczyna się również bać Polaków bo nie mam pewności, czy któryś dziadek, ojciec nie był w ZOMO i nie przekazał synków złych cech, oni też zabijali i to swoich!!

gość p
1 rok temu

niech mi ktoś mądry obliczy ile lat Ukraina była pod polskim butem

Mig
odpowiada  gość p
1 rok temu

Za krótko.

Kocham swój Kraj
1 rok temu

Ukraińcy piją dużo wódku może dojść do tragedii jak będzie ich cała fala… Kobiety i dzieci Ok ale zdrowi agresywni mężczyźni może być problem jak się nachleja

Ksiądz Antoni
odpowiada  Kocham swój Kraj
1 rok temu

Polacy są gorsi. Też dużo piją jeżdżą samochodami pod wpływem alkoholu ale wtedy już jest ok tak. Masakra jakaś

daro
odpowiada  Ksiądz Antoni
1 rok temu

księże antoni czy jest szansa na spotkanko mam 18 lat i jelito mnie sw,ędzi?

Spacerowicz
1 rok temu

Dlaczego autor artykułu nie podaje narodowości ofiary ? Czyżby było to specjalne nakręcanie ludzi akurat w tym okresie ? Skoro już napisał , że ” Oboje przebywali i pracowali w powiecie krotoszyńskim od dłuższego czasu.” to oczywiście możemy się domyślać , że to mogła być jego Ex. Tylko dla obiektywnego przekazu należy podać wszystkie możliwe szczegóły tragedii lub nie pisać nic. Skoro nie pasuje obecna sytuacja za naszą wschodnią granicą , to zostawić to dla siebie.

Dyzma
1 rok temu

Niektórzy powinni wyłączyć fecjzbuka i telewizor i iść na terapię. A nie snuć teorie spiskowe .niepozdrawiam

100
0
Napisz co o tym sądziszx