Obywatel Ukrainy śmiertelnie ugodził nożem kobietę. Uciekł

Przed południem doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem kobiety przez 56-letniego obywatela Ukrainy. Do tragedii doszło w Krotoszynie przy ulicy Bolewskiego. Kobiety pomimo reanimacji nie udało się uratować.

Domniemany sprawca jest poszukiwany przez policję. Jest łysy, ma czapkę „dżokejkę”, spodnie jeans, szczupła budowa ciała. W razie zauważenia podejrzanego mężczyzny, proszę zachować ostrożność i powiadomić policję pod numerem telefonu 112.

Aktualizacja
Do zdarzenia doszło około godziny 11:30. Po półtorej godzinie został zatrzymany. Ofiarą jest 48-letnia kobieta. Oboje przebywali i pracowali w powiecie krotoszyńskim od dłuższego czasu.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

100 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon Szpaja
9 miesięcy temu

Ja się bardziej boje Polaków, codziennie kogoś gwałca nawet dzieci, to przerażające że Polacy to robią, a boicie się ludzie z innych krajow

5 gwiazdek plus 3
10 miesięcy temu

Dramat wiadomo. Ale bądźmy ludźmi, sprawca z niebiesko żółtej drużyny. Chyba wypada po ludzku wybaczyć i uwolnić? To nie rusek.

ostrowiak
10 miesięcy temu

@ gość p ile była pod butem. To proste za mało żebyście nauczyli się kultury.

Olek
10 miesięcy temu

Wystarczy posłuchać na yutubie real24 jak mieszkańcy wschodnich granic odczuwają zagrożenie przestępców z Ukrainy. Jeżeli tego chcecie to proponuję otworzyć szeroko drzwi graniczne. A wieczorem żadna kobieta nie wyjdzie sama z domu.

Szymon Szpaja
odpowiada  Olek
9 miesięcy temu

Polacy gwalca swoje dzieci, co któryś dzień są takie sprawy, a Ty piszesz takie głupoty, ale pewnie jesteś ruskim trolem albo IQ- 50

Obywatel
10 miesięcy temu

Już nas zabijają a zaraz będą gwałcić i okradać ma cie za swoje wielcy samarytanie a Polkowi w potrzebie to byście nie pomogli

Ala
10 miesięcy temu

Od dzisiaj zaczyna się również bać Polaków bo nie mam pewności, czy któryś dziadek, ojciec nie był w ZOMO i nie przekazał synków złych cech, oni też zabijali i to swoich!!

gość p
10 miesięcy temu

niech mi ktoś mądry obliczy ile lat Ukraina była pod polskim butem

Mig
odpowiada  gość p
10 miesięcy temu

Za krótko.

Kocham swój Kraj
10 miesięcy temu

Ukraińcy piją dużo wódku może dojść do tragedii jak będzie ich cała fala… Kobiety i dzieci Ok ale zdrowi agresywni mężczyźni może być problem jak się nachleja

Ksiądz Antoni
odpowiada  Kocham swój Kraj
10 miesięcy temu

Polacy są gorsi. Też dużo piją jeżdżą samochodami pod wpływem alkoholu ale wtedy już jest ok tak. Masakra jakaś

daro
odpowiada  Ksiądz Antoni
10 miesięcy temu

księże antoni czy jest szansa na spotkanko mam 18 lat i jelito mnie sw,ędzi?

Spacerowicz
10 miesięcy temu

Dlaczego autor artykułu nie podaje narodowości ofiary ? Czyżby było to specjalne nakręcanie ludzi akurat w tym okresie ? Skoro już napisał , że ” Oboje przebywali i pracowali w powiecie krotoszyńskim od dłuższego czasu.” to oczywiście możemy się domyślać , że to mogła być jego Ex. Tylko dla obiektywnego przekazu należy podać wszystkie możliwe szczegóły tragedii lub nie pisać nic. Skoro nie pasuje obecna sytuacja za naszą wschodnią granicą , to zostawić to dla siebie.

Dyzma
10 miesięcy temu

Niektórzy powinni wyłączyć fecjzbuka i telewizor i iść na terapię. A nie snuć teorie spiskowe .niepozdrawiam

100
0
Napisz co o tym sądziszx