Obywatel Ukrainy śmiertelnie ugodził nożem kobietę. Uciekł

Udostępnij
Tweet

Przed południem doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem kobiety przez 56-letniego obywatela Ukrainy. Do tragedii doszło w Krotoszynie przy ulicy Bolewskiego. Kobiety pomimo reanimacji nie udało się uratować.

Domniemany sprawca jest poszukiwany przez policję. Jest łysy, ma czapkę „dżokejkę”, spodnie jeans, szczupła budowa ciała. W razie zauważenia podejrzanego mężczyzny, proszę zachować ostrożność i powiadomić policję pod numerem telefonu 112.

Aktualizacja
Do zdarzenia doszło około godziny 11:30. Po półtorej godzinie został zatrzymany. Ofiarą jest 48-letnia kobieta. Oboje przebywali i pracowali w powiecie krotoszyńskim od dłuższego czasu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

100 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon Szpaja
1 rok temu

Ja się bardziej boje Polaków, codziennie kogoś gwałca nawet dzieci, to przerażające że Polacy to robią, a boicie się ludzie z innych krajow

5 gwiazdek plus 3
1 rok temu

Dramat wiadomo. Ale bądźmy ludźmi, sprawca z niebiesko żółtej drużyny. Chyba wypada po ludzku wybaczyć i uwolnić? To nie rusek.

ostrowiak
1 rok temu

@ gość p ile była pod butem. To proste za mało żebyście nauczyli się kultury.

Olek
1 rok temu

Wystarczy posłuchać na yutubie real24 jak mieszkańcy wschodnich granic odczuwają zagrożenie przestępców z Ukrainy. Jeżeli tego chcecie to proponuję otworzyć szeroko drzwi graniczne. A wieczorem żadna kobieta nie wyjdzie sama z domu.

Szymon Szpaja
odpowiada  Olek
1 rok temu

Polacy gwalca swoje dzieci, co któryś dzień są takie sprawy, a Ty piszesz takie głupoty, ale pewnie jesteś ruskim trolem albo IQ- 50

100
0
Napisz co o tym sądziszx