Urząd organizuje kolejną zbiórkę. Tym razem m potrzeba specyficznych przedmiotów

W najbliższą środę, 9 marca, od godz. 14.00 do 19.00, Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego organizuje kolejną zbiórkę darów dla Ukrainy.

„Tym razem potrzebne są rzeczy dla żołnierzy i cywili, którzy pozostali w swojej ojczyźnie.

Zbiórka odbędzie się „na tyłach” Urzędu Miejskiego, przy garażach (od strony ulicy Szamarzewskiego).

Zebrane dary w ramach pomocy humanitarnej przekażemy dla żołnierzy oraz mieszkańców na Ukrainie.

Najbardziej potrzebne są naładowane powerbanki, batony energetyczne, śpiwory, bielizna i odzież termiczna, grube skarpety (wyłącznie nowe) ,

bandaże, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci oraz dorosłych.

Na tym jednak nie koniec. Szczegółową listę potrzebnych darów znajdziecie Państwo na plakacie.”

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hallo!
10 miesięcy temu

Do cwaniaków, przepraszam przedsiębiorców. Będą dotacje do zatrudnionego ukr. To szykować posłania. A jak wprowadzą status uchodźcy wojennego to będą przywileje że hoho

Renew
10 miesięcy temu

Szury się zachowują teraz jak by każdy uchodźca z Ukrainy miał szczepionki do kłucia ludzi bez ich zgody i nadajnik 5G w dupie żeby kontrolować ich za pomocą czipa. Ale jaja.

Ozzy
10 miesięcy temu

Czy ktoś może ma jakieś informacje ilu juz terrorystów przekroczylo granice. UE w tym calym bajzlu?

Samotny
10 miesięcy temu

A ja bym przyjął fajną ukrainkę taką z 25lat i jak co to może być z koleżanką ok 20lat jak co to dajcie info

zebra
10 miesięcy temu

Gdzie jest Owsiak, jeden z najbogatszych w Polsce , mógłby trochę się tym bogactwem z potrzebującymi , podzielić.

Aaa
odpowiada  zebra
10 miesięcy temu

I tutaj Cię zaskoczę bo Owsiak przekazał kilkanaście milionów na środków medycznych itp. Czasami warto trochę poczytać a nie pisać bzdury

Mieszkanka.
odpowiada  zebra
10 miesięcy temu

Czytaj odpowiednie strony a dowiesz się gdzie jest i jak pomógł już i jak jeszcze pomaga. Zapytaj lepiej jak pomagają politycy, którzy zarabiają krocie , czy któryś z nich zaopiekował się jakąś rodziną, czy tylko biegają z konserwami po granicy tak jak dworczyk. Ten to chociarz te konserwy zawiózł, o innych nic nie słyszałam.

Ole
odpowiada  zebra
10 miesięcy temu

A gdzie jest ojciec Tadziu ze swoim bogactwem?

Przepraszam
10 miesięcy temu

w Polsce wszyscy pomagają z serdeczności. do pieniędzy. Tylko nie swoim. Powiadam wam, to się źle skończy. Ludzie zacznijcie myśleć.

Karol
odpowiada  Przepraszam
10 miesięcy temu

Włomcz myślenie. Szurów kanały wcześniej rozpowszechniały tematy antyszczepionkowe, teraz ruską propagandę.

Ja
10 miesięcy temu

https://youtu.be/uXue85-qxSY
warto obejrzeć jak to tak naprawdę wyglada

niezgodny
10 miesięcy temu

jak nie było internetu , to tylko wasi najbliżsi znajomi i rodzina wiedziała ,że jesteście nienormalni

Jeszcze nie zgred już nie małolat
10 miesięcy temu

PIS, Europa Zachodnia i świat są bogaci więc niech sponsorują… Uchodźców na plebanię wysłać po całym kraju niech kler pilnuje i sponsoruje, też są bogaci. Kryzys w kraju coraz większy a oni żebrają od mieszkańców qrwa, to nowe tamto nowe w dużych się przewraca!

ha ha
odpowiada  Jeszcze nie zgred już nie małolat
10 miesięcy temu

zdrastwuj tje durnyj internetowyj trollu

oo
10 miesięcy temu

Beciu ,jak ja zapraszam kogoś do mojego domu,to jestem pewien że zapewnie mu poczęstunek a nie chodzę po sąsiadach i proszę o żywność!!!! Jak zaprosiłaś,to teraz o nich zadbaj.oby z własnej kieszeni!!!!!

Ania
odpowiada  oo
10 miesięcy temu

Zaprosiła w imieniu tych którzy pomagają. Nie chcesz nie pomagaj, ale nie krytykuj innych że to robią. Ukrainka , która u mnie mieszka z dzieckiem, już znalazła pracę i takich będzie więcej. Nikt ich do końca życia nie będzie utrzymywał, oni są tego świadomi. A ty lepiej zajmij się polskimi nierobami, którzy wyciągają łapy oo różne zapomogi bo im się należy. Pewnie jesteś katoliczką albo katolikiem i jutro jak na skrzydłach pofruniesz do kościółka. Pomódl się tam o rozum dla siebie, potem weź Biblię i poczytaj o miłosierdziu bożym a tych co pomagają zostaw w spokoju. Katolicki kraj k..wa a ty jesteś jego przedstawicielem. A jeśli w Boga nie wierzysz , to tak z ludzkiej przyzwoitości zamilknij lepiej.

oo
odpowiada  Ania
10 miesięcy temu

Aniu, ja jestem jak najbardziej na tak w sprawie pomocy bo tam jest wojna i tak trzeba,ale spójrz jak to wygląda. Rząd w mediach opisuje jak to nie pomaga uchodźcom, a w rzeczywistości zrzucił to wszystko na obywateli samemu wyciągając łapę po kasę z uni z zachodu. Ale tak prawdę mówiąc ,to część osób z rejonów przygranicznych wiadomo w jakim celu przyjeżdża i to jest smutne,bo są osoby w głębi kraju które bardziej potrzebuje pomocy.

Ania
odpowiada  oo
10 miesięcy temu

Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale takie szczury interesowne znajdą się przy każdej sposobności i podpinają się pod cudze zasługi ale w sytuacji obecnej nie mamy wyboru , musimy pomagać tym ludziom, jest to wyjątkowa sytuacja a ludzi takich jak my jest 90 procent, my też widzimy podłość i niegodziwość tej pozostałej reszty i będziemy o tym mówić i pamiętać. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w sytuacji tych uciekinierów.

Hunt.
odpowiada  Ania
10 miesięcy temu

Tą wypowiedzią pokaxujesz jaka jestes naprawde. Kobieto o dwóch licach…

Ania
odpowiada  Hunt.
10 miesięcy temu

Zupełnie mnie twoje zdanie nie interesuje. Maluczki człowieczku.!!!!

sumienie
odpowiada  Ania
10 miesięcy temu

DO ania – masz dużo racji . Miasto,prezydent, jak zaprasza, jak na forach politycznie bryluje w zakresie wojennego miłosierdzia, to niech Prezydent, UM kupi dwa TIR leków, opatrunków i wyślę na Ukrainę . Co drugi tydzień 2 TIR. A nie politycznie brylować a prosić ludzi po materialne czy finansowe wsparcie.Jak ja fizycznie w aptece mam kupić leki, sprzęt medyczny ? Jak Ja, laik mam sterylnie zapakowac leki, opatrunki, sprzęt medyczny, aby był sterylny, hermetyczny itp. ?
Ludzie dobrej foli zdali egzamin w 300% w zakresie pierwszej pomocy, wyręczując nierobów z Obrony Cywilnej, Komisje Zarządzenia Kryzysowego , wojska, kleru, PCK itp. Czas na ruchy struktur UE, rządu, itp., Przez dwa tygodnie na granicy nie widziałam tablic rej. z krajów UE. Francja, Szwajcaria, Grecja , Niemcy itp.
Jakoś widać przez 2 tygodnie tylko nasze samochody. ???.
Polska przytuliła 2 mil. ludzi – bez fizycznego wsparcia krajów UE. Pomoc UE w EURO to praktycznie nic. dzieci z Ukrainy szukają namiastki domu a nie EURO. Naszych polityków przez 2 tygodnie nie widac. I zostajemy sami .

41
0
Napisz co o tym sądziszx