Nie zatrzymał się do kontroli. Żałował. Drugi uciekł BMW

Około 40-letni mężczyzna jechał aleją Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na wysokości szpitala patrol drogówki zmierzył prędkość 74 km/h na dozwolonych 50. Kierowca mercedesa ominął zatrzymującą go policjantkę i pojechał w boczne uliczki. Funkcjonariusze dogonili go busem na ulicy Reymonta przy skrzyżowaniu z ulicą Prusa.

Mężczyzna żałował, że nie zatrzymał się. Według obecnie obowiązujących przepisów odpowie nie tylko za popełnione wykroczenie związane z prędkością, ale nie zatrzymując się popełnił przestępstwo.

Kilkadziesiąt minut później przy castoramie inny kierowca, tym razem BMW próbował kręcić bączki. Zauważył go inny patrol ostrowskiej drogówki i próbował zatrzymać. Kierowca zaczął uciekać ulicą Wylotową, a później S11 w kierunku Antonina. Tam zawrócił i pędził na Poznań. Zjechał na Smardowskie Olędry i tu policjanci stracili go z oczu. Samochód miał brytyjskie numery rejestracyjne. Było to BMW e39 w kolorze srebrnym na brytyjskich numerach rejestracyjnych. Jak się po chwili okazało samochód porzucił na ulicy Olszynowej.
(zdjęcie poglądowe)

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robin
1 rok temu

Jakie debile najpierw cwaniak a później ogon podwija i sp***dala

Bogdan
1 rok temu

Gorzoła znowu w akcji

Ada Jarosik
odpowiada  Bogdan
1 rok temu

Kto to jest za penerek?

olaf
1 rok temu

żółte blachy—C*GAN >????? miał prawo jazdy…???? na pewno ciężko pracował na BMW w UK….!!!!
Widział ktoś C*GANA co chodzi do pracy ????………….albo…tu żartuję oczywiście…C*GANKĘ w pracy ???? hehheeeeeee………………..dobre……..

Robin
odpowiada  olaf
1 rok temu

A widziałeś cygana co „L” jeździł i uczył się ?

bktold
1 rok temu

Zamiast gonić to powinni od razu strzelać.

Przedstaw się
1 rok temu

A jak tam covid? Też uciekł bmw? Bo coś od jakiegoś czasu nie ma go:) „Profesory” czyli cygany przestały pociskać pierdy w telewizji. Zapewne liczą zarobioną za kłamanie kasę. A co z „medykami”? doją dalej „na covida”? czy skończyli z tym procederem?

zorientowany
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

szanowny panie ,zapewniam ,że niezależnie od medialnego szumu czy też ciszy chorzy nadal chorują i umierają na covid , a ściślej na niewydolnośc oddechową w przebiegu masywnego śródmiąższowego zapalenia płuc o etiologii SARS-CoV-2. Czyżby jakieś kompleksy wobec profesorów i ogólnie ludzi wykształconych wyrażane p[rzez zakompleksionego osobnika po zawodówce? No cóż , internet ma tę zaletę ,że każdy tępak może się dowartościować i za kogoś mądrzejszego uważać..

daro
odpowiada  zorientowany
1 rok temu

zorientowany to znany przedsiębiorca pogrzebowy….

Fayaa
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

Covid jest, ostatnio podawali, że zmarło prawie 300 osób, ale są dzisiaj ważniejsze rzeczy od powtarzania 24h/7 ciemnej masie, że ma się szczepić. Antyszczepa nie przekonasz do szczepionki, tak jak Brauna nie przekonasz do działania w interesie Polaków zamiast Rosjan. To właśnie zasługa konfederatów tak umiłowanych przez ciemnogród/ to konfederacja opowiadała głupoty, że covid nie ma, to Braun bredził i chodził z książeczkami o „fikcyjnej pandemii”, dzisiaj sobie zobaczcie kim jest wasz wódz – rosyjską onucą i tyle w temacie. Cały czas działali na szkodę Polski i Polaków i nadal będą szkodzić wbijając wam bzdety do głowy, bo o to tutaj chodzi, aby podzielić społeczeństwo i żeby w kraju działo się jak najgorzej. Otwórzcie w końcu oczy, wyciągnijcie wnioski, kto dzisiaj jest ruskim agentem, a kto prawdziwym Polakiem.

obiektywny
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

telewizja polska ma teraz większy problem niż Cowid -19 . Walki toczą się 20 km od granicy polskiej .Więc na te chwilę chowamy Cowida do szafy razem z Jarkiem co butów ubrać nie potrafi i Antkiem co tupolewa gasi .

Szymon
1 rok temu

74 🤣🤣🤣 Zamoich czasów to skuterami po odblokowaniu jeździliśmy 80🤣🤣🤣

Rafal
1 rok temu

Bmka angielska to ładne penerko. Ładny asiorek3 podoba mi się wygus

Bmw
1 rok temu

Opłaci się uciekać…

Przemka
1 rok temu

BMW -stan umysłu.

Wyjeb na Poli
odpowiada  Przemka
1 rok temu

Tylko BMW *

fredek
1 rok temu

na Alejach jest 60km/h

Zorientowany
odpowiada  fredek
1 rok temu

Po zmianie przepisów jest na całym zabudowanym terenie max 50. Nieistotne czy to noc czy wylotówka. Jak tak będziesz interpretował przepisy to mandat masz jak w banku.

Miras
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Znawco przepisów, na alejach są znaki ograniczające prędkość do 60 km/godz.

Przedstaw się
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

Niekoniecznie. Może to jaki imigrant, to pod ochroną może jest?

24
0
Napisz co o tym sądziszx