Żarłoczny chodnik (ZDJĘCIA)

Kierowca busa marki peugeot mocno się zdziwił, kiedy po wjechaniu na chodnik przy ulicy Dąbrowskiego w Ostrowie Wielkopolskim poczuł tąpnięcie. Po wyjściu z pojazdu ujrzał, że chodnik pochłonął pół koła. Samodzielny wyjazd w tej sytuacji okazał się niemożliwy.

Wezwania na miejsce pomoc drogowa podczas wyciągania odkryła, że dziura jest znacznie większa. Ostatecznie peugeot został uratowany i mógł kontynuować wożenie swojego kierowcy. Dziura miała głębokość jednego metra, a średnicę 1,2 m.

CZYTAJ  Anna szuka męża - Rolnik szuka żony

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zdzichu z pegieerow
1 rok temu

Ja wiem w Ostrowie są źle stwory pod miastem . Ulica Raszkowska dziura teraz dziura . Przypadek Nie SADZE.

Łowca
odpowiada  Zdzichu z pegieerow
1 rok temu

Masz rację. Chodzą tunelami i mieszkają w podziemiach. Są to takie brzydactwa , że gdybyś takiego zobaczył to zesrał byś się ze strachu.

Nnfty
1 rok temu

Ci co to robili to sie MANDAT nalezy

Mark
1 rok temu

Po chodnikach się nie jeździ ,mandat powinien dostać

Klimczas
1 rok temu

Przyjazny Ostruf haha

Emeryt PKP
1 rok temu

Chodniki są dla pieszych, a nie dla samochodów lll

123
odpowiada  Emeryt PKP
1 rok temu

Chodniki są dla pieszych. Zgadzam się. Powiedz to rowerzystom

Jeszcze nie zgred już nie małolat
1 rok temu

Nie wina kierowcy bo mógł to być np. samochód pogotowia czy policji tylko pyprusów i partaczy którzy ten chodnik zrobili. Wszystko w temacie.

Rafal
1 rok temu

Na gimnazjalnej frajer też parkuje białym oplem i czarnym.vw polo koło magnoli

Mariusz
1 rok temu

DMC powyżej 2,5 t i wjazd na chodnik? Jakoś to nie idzie w parze.

pweł
odpowiada  Mariusz
1 rok temu

to już od dawna obowiązuje ale kto tego przestrzega? Teraz jest jeszcze chyba 1500zł za jazdę po chodniku a tego jest ogrom w Ostrowie.

Jua
1 rok temu

Ciekawe czy mandat dostał za jazdę po chodniku?
Dobrze, że na jego trafiło, a nie pieszy wpadł.

Robert Pasik
odpowiada  Jua
1 rok temu

Zastanów się co piszesz ? Interesuje Cię czy dostał mandat ? Jeśli nie było oznakowania to mandatu nie było . Ale może byś kierował czy kierowała słowa do klimkowej . Jak to się dzieje że po chodnikach w Ostrowie chodząc trza uważać na idiotów i na zapadające się chodniki . Zastanów się do kogo masz pretensje ???

Jua
odpowiada  Robert Pasik
1 rok temu

Jak masz prawo jazdy, to nie wiem za co. Nie pisz głupot tylko dokształć się. Co ma caryca do 20 letniego chodnika (partactwo się ciągnie, ale też może być jakieś podmycie). Pretensji nie mam tylko się cieszę, że nikt sobie krzywdy nie zrobił.

Robert Pasik
odpowiada  Jua
1 rok temu

Prawo jazdy t Ja mam wystarczająco dobre bo prowadząc autobus z osobami na fotelach to trza mieć troszkę oleju w głowie a wykształcenie nie odbiega bo szkoła była dla wszystkich więc Ja z takowej korzystałem . Natomiast tobie proponuję się dowiedzieć bo na kształcenie to pewnie za późno . A co do wykonania chodnika to raczej caryca odpowiedzialna i za stan również . Oczywiście ma swoich przydupasów więc powinna nimi odpowiednio zarządzać a skoro taki bubel w Ostrowie to niech zrezygnuje skoro nie daje rady . A podmyło to tobie pewnie gdzieś w głowie . Poczytaj lub zapytaj fachowców w dziedzinie brukarstwa to dadzą Ci odpowiedz jak ma być prawidłowo wykonany chodnik .Odprowadzenie wody . wysokość spadowa itd . Jeśli to jest wykonane zgodnie z zaleceniem i podbiciem to taki chodnik przetrwa lata . A jeszcze pojedz do miejsc gdzie lata są granitowe drogi chodniki i tam nic nie podmywa . Lata Ul . Odolanowska była w granicie i gdyby nie pyproki z Ostrowa to droga do dziś by przetrwała . Tak więc ucz się od starszych i nie dyskutuj .

Jua
odpowiada  Robert Pasik
1 rok temu

Naopisywaleś się, w sprawie poza tematem głównym. Kierowcy ciężarówek i autobusów w większości raczej wyższego wykształcenia nie mają. Co do wieku, to mogę być Twoim rówieśnikiem albo i starszym od Ciebie więc więcej wyobraźni życzę. Carycy akurat to za bardzo nie lubię. Chodnik w tym miejscu jest raczej dobrze wykonany, bardziej bym zwrócił uwagę na infrastrukturę podziemną. Zapomniał bym taka mała uwaga, że po wyrazie a znakiem interpunkcji nie robi się przerwy. Jeśli gdzieś Cię obraziłem w mojej wypowiedzi to przepraszam. Życzę uśmiechu.

Xyz
1 rok temu

Po chodniku się nie jeździ 😁

Robs
odpowiada  Xyz
1 rok temu

Nikt nie jechał po chodniku , ale wjechać częścią pojazdu można aby nie blokować przejazdu innym pojazdom . Coś chyba koło tego co ?

Tt
odpowiada  Robs
1 rok temu

Nie można pow. 2.5t

27
0
Napisz co o tym sądziszx