Rusza nabór do przedszkoli 2022

Od 1 do 17 marca 2022 r. odbędzie się (elektroniczny) nabór do przedszkoli, podczas którego przyjmowane będą dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wniosek zgłoszenia dziecka do przedszkola dostępny będzie od 1 marca 2022 r. na stronie: https://przedszkola-ostrow-wielkopolski.nabory.pl/

– Przypominamy i uspokajamy, że kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. O przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje liczba punktów uzyskana na podstawie spełnianych kryteriów naboru – informuje Sebastian Górski, zastępca prezydent Ostrowa.

W celu potwierdzenia kryteriów, razem z wnioskiem do placówki pierwszego wyboru należy dostarczyć wymagane ustawowo dokumenty oraz oświadczenia (do pobrania poniżej). Dostarczenie oświadczenia jest dobrowolne, jednak jego brak skutkować będzie wyłączeniem z wniosku kryteriów o których mowa w oświadczeniu.

W trakcie wypełniania wniosku, prosimy o wybranie preferowanej placówki oraz dwóch alternatywnych. Wydrukowany i podpisany wniosek należy dostarczyć tylko do placówki – pierwszego wyboru.

Dzieci, które z różnych przyczyn nie dostaną się do wybranych przedszkoli w rekrutacji zasadniczej będzie można zapisać podczas rekrutacji uzupełniającej, która rozpocznie się na początku maja.

Szczegóły są dostępne na stronie: https://umostrow.pl/nabor-do-przedszkoli.html.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ladacznica proboszcza
9 miesięcy temu

Tylko rudych przyjmują mowie wam. Nasz Antek sie nie dostal

lodzi
odpowiada  Ladacznica proboszcza
8 miesięcy temu

to klime sie nie dostała?

Zofia
9 miesięcy temu

Czy dzieci zaszczepione mają pierwszeństwo?

lolek
9 miesięcy temu

no jasne kolejność to ja wybiore,super

4
0
Napisz co o tym sądziszx