Auto wypadło i spłonęło przy byłym browarze. Kierowca trafiony

Udostępnij
Tweet

Na łuku drogi przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do spektakularnej kolizji z udziałem samochodu osobowego.

O godzinie 3 w nocy samochód osobowy marki audi na niemieckich tablicach rejestracyjnych wypadł z drogi, skasował biało-czerwone słupki, ściął latarnię i zatrzymał się na poboczu nieopodal dawnego browaru. Samochód zapalił się, a jego wnętrza nie udało się uratować.

35-letni kierowca z Odolanowa pomimo 1,5 promila alkoholu wydostał się z samochodu.

Na miejsce dojechały dwa radiowozy policji oraz straż pożarna, która ugasiła pożar auta.

Od tego roku weszły w życie przepisy, które sprezentowały kierowcy na dzień dobry 15 punktów karnych ważnych przez okres dwóch lat. Po drugie został odholowany na jego koszt samochód na tzw. policyjny parking.

Od tego roku weszły w życie przepisy, które sprezentowały kierowcy na dzień dobry 15 punktów karnych ważnych przez okres dwóch lat. Po drugie został odholowany na jego koszt samochód na tzw. policyjny parking.

  • Sprawca otrzyma
    grzywnę uzależnioną od dochodu (od 10 do 540 stawek dziennych; od 10 do 2000 złotych za stawkę dzienną),
  • ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do 2 lat;
  • zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat;
  • od 5000 do 60 000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

53 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czajnik
2 lat temu

Szybka kariera frajera. Obsraniec nawet nie przerejestrował auta, a już je zutylizował. Koleżanki pewnie majtki przez głowę zdejmują na Magnesie taki bohater. No to teraz TaxiEuro albo Uber.

Kaziu
2 lat temu

Jaki jest debilny przepis, że dostanie 15 punktów karnych , które nie kasuja sie przez 2 lata, skoro ma zatrzymane prawko na minimum 3 lata? Co mu po tych punktach, gdzie tu logika?

QQ
2 lat temu

Nie jest to czasem D.J.? Podobny

K
odpowiada  QQ
2 lat temu

Tak

McJ
2 lat temu

Bez sensu:
Sprawca otrzyma 15pkt karnych (obowiązujących 2 lata), a jednocześnie może 2 lata spędzić w więzieniu i przez minimum 3 nie będzie mógł prowadzić pojazdów…
To po kiego te 15 punktów? 😀

Paweł
2 lat temu

Reasumując – auto do kasacji, ubezpieczalnia nie wypłaci OC, bo kierowca pijany, do tego holowanie, pobyt w izbie wytrzeźwień za który trzeba zapłacic, pokrycie szkód z własnej kieszeni, bo OC w tym przypadku nie działa. Do tego sprawa trafi do sądu, kary finansowe sąd orzeka 2 kary, jak był wcześniej karany to kraty. Do tego utrata prawka na minimum 3 lata, co się wiąże w powtórnym egzaminem na prawo jazdy od początku- dla ciekawskich pierwszy egzamin nawet jak jest pozytywny jest unieważniany- to taka dodatkowa kara dla kierowców którzy mają zabrane prawko po alkoholu. Nie wspomnę o tym, że pozostaje komunikacja miejska, rower lub taksówka przez najbliższe 3 lata minimum, a jak sąd orzeknie dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych to przesrane.

mieszkaniec
odpowiada  Paweł
2 lat temu

jeśli się nie rzucał i nie zachowywał agresywnie to nie trafił do izby

Kaznodzieja
odpowiada  Paweł
2 lat temu

Wszystko sprawie odpisałeś brawo ale jak delikwent sprawca ma mózg między szympansem a debilem a w dodatku jest bezczelny i pewny siebie co proponujesz uległość czy rozwiązania ostateczne a może paralizator czy dobre słowo idź i nie rób tak więcej czym więcej cele osiągnięć bólem czy dobrym słowem pytań wiele odpowiedzi brak

Ktoś
2 lat temu

Na chlanie zawsze kasa się znajdzie, ale żeby zamówić TAXI za 30-40 zł to już żal wydać. No i efekty widać.

bc
odpowiada  Ktoś
2 lat temu

I na opony choćby najtańsze

Wiesio
2 lat temu

No i cóż powiedzieć? Skończyło się kozakowanie. Prędzej czy później by do tego doszło.

bc
odpowiada  Wiesio
2 lat temu

Ale dobrze, ze nikomu nie zrobił krzywdy.

Klitczko
2 lat temu

Widac po nim.ze pipka. Prawiczek

Monia
odpowiada  Klitczko
2 lat temu

Widać że myślisz penisem zamiast głową

53
0
Napisz co o tym sądziszx