Na ostrowskim Rynku będzie wiec poparcia dla Ukrainy

Udostępnij
Tweet

Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” zaprasza wszystkich na wiec poparcia dla Ukrainy. „Spotkajmy się dzisiaj, 24 lutego 2022 roku o godzinie 18.00 na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Bądźmy razem… #WszyscyJesteśmyUkraincami… Rosja rozpoczęła bezprecedensową wojnę. Atak na Ukrainę, to atak na Wolny Świat. Polska stała się krajem frontowym. Sytuacja jest bardzo poważna. Trzeba umieć stanąć w prawdzie… Nie możemy milczeć! Przyjdźcie… Zabierzcie flagi PL i UE oraz flagi Ukrainy, jeśli ktoś ma…! Przynieście tekturowe hasła poparcia dla walczących Ukraińców… Niech żyje #WolnaUkraina!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącona kobieta wyleciała w powietrze
Subskrybuj
Powiadom o

63 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
1 rok temu

Pamiętamy Ukraińską Powstańczą Armię! Nie zapomnimy! Rzeźników!

Ola
odpowiada  Adrian
1 rok temu

Czas zapomnij o przeszłości… stąd najwięcej konfliktów! Putin też żyje przeszłością.
Jeśli tyle nienawiści wśród nas ….nigdy nie będzie pokoju.
I co Ty tyle pamiętasz?
Nawet Cię pewnie w planach jeszcze nie było.

Ostrowiak
1 rok temu

Protestuje przeciwko tym protestom. Gdzie bezpieczeństwo sanitarne? Już obecnie obce nacje mają większe prawa jak Polak. W pizdu z Pisdolandem.

J23
odpowiada  Ostrowiak
1 rok temu

akurat to organizuja tatalni miłosnicy UE i spacerowicze

Ostrowianka
1 rok temu

Pomóżmy realnie. Nie napisami na kartonach.

Znajoma dziewczyna z Ukrainy (Kristina ) z grupą znajomych organizuje transport spod granicy do Kalisza dla rodzin ukraińskich . Szuka osób dysponujących czasem i samochodem w dniu jutrzejszym (takie sa wstepne plany , byc moze termin sie nieco przesunie) aby pomóc w tym transporcie. Jeśli ktoś może pomóc w ten sposób proszony jest o kontakt z nią.+48735138903
Podajcie dalej jeśli możecie.

Lol
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

To Ukraina już skapitulowała? Poddali się bez walki?

Ostrowianka
odpowiada  Lol
1 rok temu

A na jakiej podstawie tak sądzisz? Że chcemy pomóc dojechać kobietom i Dzieciom w bezpieczne miejsce ?

Marek
1 rok temu

Banderowcy nie zasługują na wsparcie,mimo że Putin robi źle.

Marek
1 rok temu

Po pierwsze Ukraina ma ugrupowania popierające Banderę, czyli mordercę i zwyrodnialca w jednym. Nie popieram Rosji ale też nie popieram Ukrainy z racji propagowania poglądów nacjonalistów ukraińskich.

12345
odpowiada  Marek
1 rok temu

Nie ośmieszaj się pajacu

osw
1 rok temu
Ala
1 rok temu

I co to da?????

Max
1 rok temu

Ten artykuł to jakiś bełkot, może jeszcze będziecie spacerować z czerwono-czarnymi flagami.

do ruskich trolli
1 rok temu

A mówili, że to nieprawda z tymi ruskimi trollami. Po wpisach widać ilu miłośników Putina tu się udziela. Jeśli myślicie, że jak Ruskie wkroczą, po Ukrainie i Białorusi czy Kazachstanie, które jak widać już zajęli, do Litwy, Łotwy i Estonii i na tym skończą, to bardzo mi was żal. Ten chory pacan nie odpuści, zwłaszcza kiedy uda mu się podzielić zachód tak jak to powoli robią- Orban, Le Pen, Fiore, Abascal czy Morawiecki, sięgnie po Polskę, Rumunię, Bułgarię czy Słowację. Kto wierzy w to, ze Putin odpuści jest idiotą. Tak wierzyli w 39 nasi przywódcy spotykający się na polowaniach z Goeringiem..

Karolina
odpowiada  do ruskich trolli
1 rok temu

Ukraińcy to ludzie a ludzkie życie jest najważniejsze mądrale co głoszą nienawiść mnie wkurzają historii nikt nie zmieni a Polska jest również zagrożona gdybyśmy byli w sytuacji Ukrainy i musieli uciekać na zachód chcielibyśmy spotykać się z nienawiścią Niemców ? Kto może pomaga ja biorę udział w zbiórce artykułów spożywczo -sanitarnych i będę pomagać dzieciom ukraińskim stop nienawiści wojnie i podziałom

Ktoś
1 rok temu

Ukraińscy sąsiedzi wymordowali rodzinę mojego dziadka. Został sam, miał wtedy 17 lat. Widział jak ugotowali żywcem jego brata. Całą wioske spalili. A ja mam im teraz pomagać?

Marek
odpowiada  Ktoś
1 rok temu

Masz rację,tym bardziej że cały czas popierają Banderę. Mało kto mówi o tym że Banderowcy mają roszczenia terytorialne wobec Polski a konkretnie obszar Przemyśla .

bnm
odpowiada  Ktoś
1 rok temu

Sowieci za to wybili tylu Polaków, że nikt tego nie policzy i jakoś tego nie wspominasz

12345
odpowiada  Ktoś
1 rok temu

Tak masz pomagać chroniąc siebie i twoją rodzinę przed gwałtami ruskich zbirów

63
0
Napisz co o tym sądziszx