Było za ciasno. Duży się nie zmieścił

Na lokalnej drodze pomiędzy Starym Stawem, a Franklinowem doszło do incydentu z udziałem samochodu ciężarowego. Jego kierowca próbował minąć się na wąskiej drodze z osobówką.

24 tony paszy dla kur spowodowały, że samochód ciężarowy, po wjechaniu na nieutwardzone pobocze, zaczął się przechylać i ostatecznie przewrócił się na grząskie pole.

Kierowcy nic się nie stało. Zaczął za pomocą drugiego wozu przeładowywać paszę. W międzyczasie ktoś zadzwonił po służby ratownicze. Na miejscu pojawili się strażacy oraz policja. Strażacy nie mieli nic do zrobienia, dlatego powrócili do bazy, a policjanci przeprowadzili postępowanie do zdarzenia drogowego.

Po kilku godzinach przeładowywania paszy rozpoczęła akcję pomoc drogowa, która postawiła ciężarowe volvo na koła.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ladacznica proboszcza
2 lat temu

U mnie duzy zawsze sie zmiesci…

Taxi
2 lat temu

Każdy na te duże ciężarówki narzeka . Ale mam pytanie. To jeżeli ktoś się buduje na wiosce czy w mieście na drodze np. 12ton to trzemu zamawia towar ciężarówkami które wożą 20 czy też 30 ton materiału , niech wozi materiał po 5 ton. Tylko dobrze wie że jeżeli przywiezie jednym kursem więcej to ma taniej . I wtedy mu to nie przeszkadza że ciężarówka jezdzi . Ale jak się wybuduje i ma wszystko na gotowe to jest pierwszy w kolejce że ciężarówki nie powinny tu jeździć bo 12 ton. Wiem bo sporo takimi osobami się spotykam . To zawsze mówię że na twoją budowę chyba Śmigłowcem towar wozili . A prawda jest że okolice ostrowa to wszędzie są ograniczniki np.12ton. Bo lepiej znak ustawić niż szersze drogi zrobić. A resztę niech ludzie się martwią

Grek 52
odpowiada  Taxi
2 lat temu

Tam nie ma zadnej hodowli, po co tam jechal ?
Kto naprawi pobocze

Mania Mar.
2 lat temu

Jade spania i mi małe zjeżdżają. Jeszcze środkiem.daje

Maniek
odpowiada  Mania Mar.
2 lat temu

Musisz kiedyś na mnie trafić

Kierowca zawodowy
2 lat temu

A tak w nawiasie dopowiem kierowca zawodowy a sieczka w głowie . Gdybym był jego szefem to obciążył bym go kosztami naprawy pojazdu . Wykonujesz prace za którą Ci płace , wiec Twoim obowiązkiem jest tą prace wykonać sumiennie i zgodnie z zaleceniem szefa czy spedytora . Pozdrawiam kierowców tych dużych pojazdów macie co myśleć po takich drogach 😀😀😀 a co po niektórzy z myśleniem nie za bardzo

Kierowca zawodowy
2 lat temu

Do Driver . Gdzieś Ty się takich przepisów naczytał że duży ma pierwszeństwo ? Ty kiedyś tramwajem nie jeździłeś ? Jest droga na drodze oś jezdni i masz tak jechać abyś osi jezdni nie przekroczył swoim pojazdem a to czy Ja Tobie ustąpię z grzeczności suwem to wyłącznie Twoja incjatywa . Jak będziesz miły dla mnie to proszę a jak będziesz kłapał pyskiem to radź sobie . I możesz sobie wzywać nawet papierza . Racja będzie po mojemu . Ty jesteś kierowcą zawodowym i masz tak obrać trasę abyś nie utrudniał innym uczestnikom ruch przejazdu . Poczytaj a później wypisuj bzdury .

bc
odpowiada  Kierowca zawodowy
2 lat temu

Święta racja.

Driver
2 lat temu

Osobowy dlaczego nie zatrzymał się.
Duży ma pierwszeństwo.
Najgorsi to są kierowcy suv-ow Ci nigdy nie zjeżdżają myślą że mają pierwszeństwo przed ciężarówkami

do Driver
odpowiada  Driver
2 lat temu

Ty lepiej uważaj, bo mandaty mocno poszły w górę, a z takim myśleniem o mandat nietrudno.

Mieszkaniec wioski
2 lat temu

Szanowni państwo . To nie tak jak piszecie ograniczenie dla ciężarowych nie . Już wam powiem kto jest winny bo u nas to samo wąska droga a Pan Starosta pozwolenia na wybudowanie wielkich hal , budynków produkcyjnych daje pozwolenie podpisuje papiery nawet nie patrzy. Potężne firmy powstają gdzie nie ma do tego warunków . Dzieci do rowu wchodzą jak jedzie Ciężarówka , nie ma miejsca aby się wyminąć osobówkami a gdzie ciężarowe . Tak jest nikt nie jest winny z kierowców . Winne tylko Starostwo Powiatowe że nie ma możliwości rozbudowania nawet tej drogi a pozwolenia wydaje na budowę firmy potężnej . U nas już coraz więcej osób widzi problem i pewnie będzie petycja do Wojewody nie do Pana Rajskiego bo to taki sam człowiek wiarygodny jak pan premier .

28
0
Napisz co o tym sądziszx