Było za ciasno. Duży się nie zmieścił

Na lokalnej drodze pomiędzy Starym Stawem, a Franklinowem doszło do incydentu z udziałem samochodu ciężarowego. Jego kierowca próbował minąć się na wąskiej drodze z osobówką.

24 tony paszy dla kur spowodowały, że samochód ciężarowy, po wjechaniu na nieutwardzone pobocze, zaczął się przechylać i ostatecznie przewrócił się na grząskie pole.

Kierowcy nic się nie stało. Zaczął za pomocą drugiego wozu przeładowywać paszę. W międzyczasie ktoś zadzwonił po służby ratownicze. Na miejscu pojawili się strażacy oraz policja. Strażacy nie mieli nic do zrobienia, dlatego powrócili do bazy, a policjanci przeprowadzili postępowanie do zdarzenia drogowego.

Po kilku godzinach przeładowywania paszy rozpoczęła akcję pomoc drogowa, która postawiła ciężarowe volvo na koła.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ladacznica proboszcza
1 rok temu

U mnie duzy zawsze sie zmiesci…

Taxi
1 rok temu

Każdy na te duże ciężarówki narzeka . Ale mam pytanie. To jeżeli ktoś się buduje na wiosce czy w mieście na drodze np. 12ton to trzemu zamawia towar ciężarówkami które wożą 20 czy też 30 ton materiału , niech wozi materiał po 5 ton. Tylko dobrze wie że jeżeli przywiezie jednym kursem więcej to ma taniej . I wtedy mu to nie przeszkadza że ciężarówka jezdzi . Ale jak się wybuduje i ma wszystko na gotowe to jest pierwszy w kolejce że ciężarówki nie powinny tu jeździć bo 12 ton. Wiem bo sporo takimi osobami się spotykam . To zawsze mówię że na twoją budowę chyba Śmigłowcem towar wozili . A prawda jest że okolice ostrowa to wszędzie są ograniczniki np.12ton. Bo lepiej znak ustawić niż szersze drogi zrobić. A resztę niech ludzie się martwią

Grek 52
odpowiada  Taxi
1 rok temu

Tam nie ma zadnej hodowli, po co tam jechal ?
Kto naprawi pobocze

Mania Mar.
1 rok temu

Jade spania i mi małe zjeżdżają. Jeszcze środkiem.daje

Maniek
odpowiada  Mania Mar.
1 rok temu

Musisz kiedyś na mnie trafić

Kierowca zawodowy
1 rok temu

A tak w nawiasie dopowiem kierowca zawodowy a sieczka w głowie . Gdybym był jego szefem to obciążył bym go kosztami naprawy pojazdu . Wykonujesz prace za którą Ci płace , wiec Twoim obowiązkiem jest tą prace wykonać sumiennie i zgodnie z zaleceniem szefa czy spedytora . Pozdrawiam kierowców tych dużych pojazdów macie co myśleć po takich drogach 😀😀😀 a co po niektórzy z myśleniem nie za bardzo

Kierowca zawodowy
1 rok temu

Do Driver . Gdzieś Ty się takich przepisów naczytał że duży ma pierwszeństwo ? Ty kiedyś tramwajem nie jeździłeś ? Jest droga na drodze oś jezdni i masz tak jechać abyś osi jezdni nie przekroczył swoim pojazdem a to czy Ja Tobie ustąpię z grzeczności suwem to wyłącznie Twoja incjatywa . Jak będziesz miły dla mnie to proszę a jak będziesz kłapał pyskiem to radź sobie . I możesz sobie wzywać nawet papierza . Racja będzie po mojemu . Ty jesteś kierowcą zawodowym i masz tak obrać trasę abyś nie utrudniał innym uczestnikom ruch przejazdu . Poczytaj a później wypisuj bzdury .

bc
odpowiada  Kierowca zawodowy
1 rok temu

Święta racja.

Driver
1 rok temu

Osobowy dlaczego nie zatrzymał się.
Duży ma pierwszeństwo.
Najgorsi to są kierowcy suv-ow Ci nigdy nie zjeżdżają myślą że mają pierwszeństwo przed ciężarówkami

do Driver
odpowiada  Driver
1 rok temu

Ty lepiej uważaj, bo mandaty mocno poszły w górę, a z takim myśleniem o mandat nietrudno.

Mieszkaniec wioski
1 rok temu

Szanowni państwo . To nie tak jak piszecie ograniczenie dla ciężarowych nie . Już wam powiem kto jest winny bo u nas to samo wąska droga a Pan Starosta pozwolenia na wybudowanie wielkich hal , budynków produkcyjnych daje pozwolenie podpisuje papiery nawet nie patrzy. Potężne firmy powstają gdzie nie ma do tego warunków . Dzieci do rowu wchodzą jak jedzie Ciężarówka , nie ma miejsca aby się wyminąć osobówkami a gdzie ciężarowe . Tak jest nikt nie jest winny z kierowców . Winne tylko Starostwo Powiatowe że nie ma możliwości rozbudowania nawet tej drogi a pozwolenia wydaje na budowę firmy potężnej . U nas już coraz więcej osób widzi problem i pewnie będzie petycja do Wojewody nie do Pana Rajskiego bo to taki sam człowiek wiarygodny jak pan premier .

czytelnik
1 rok temu

co na to urzędnicy? dlaczego na tak wąskiej drodze nie ma zakazu dla takich pojazdów?

Maniek
odpowiada  czytelnik
1 rok temu

Jest zakaz tyko sobie jadą bo droga lepsza

dragon
1 rok temu

Pseudo-przewoźnik ze Skierniewic którego zakazy nie dotyczą

łutyT
1 rok temu

Tytuł artykułu brzmi jak tytuł jakiegoś filmu dla dorosłych z PH z udziałem nastolatki i kolesia z interesm po kolana xD

28
0
Napisz co o tym sądziszx