Biedny kaliszanin kradł u nas

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do automatów wrzutowych na myjniach samochodowych. Na przełomie stycznia i lutego br. sprawca kilkukrotnie włamał się do myjni w Kołątajewie, a kilka dni temu do myjni w Rososzycy. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Ostrowscy policjanci pracowali nad sprawą powtarzających się włamań i kradzieży do automatów na myjniach samochodowych. W okresie od stycznia do 12 lutego br. nieznany sprawca włamał się do myjni w Rososzycy i kilkukrotnie do automatu myjni w Kołątajewie.

Pracując nad ustaleniem tożsamości sprawcy tych czynów, policjanci na podstawie uzyskanych informacji wytypowali podejrzewanego. 17 lutego, ostrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę na terenie Kalisza. Okazał się nim 32-latek.

Kaliszanin tłumaczył policjantom, że znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego postanowił okraść kilka myjni samochodowych.

Na podstawie zawiadomień pokrzywdzonych, oszacowano wstępnie wartość strat na ponad 3 tys. złotych. Podejrzanemu 32-latkowi policjanci przestawili zarzuty kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania do automatów myjni samochodowych.

O dalszym losie mężczyzn zdecyduje sąd. Przestępstwa, których się dopuścił zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  "Za parowozownią" oddane do użytku

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan Dobra Rada
9 miesięcy temu

Przecież jak miał ciężką sytuacje rodzinną i podobały mu się myjnie to U Karola . Przypuszczam gdyby podjechał do Karola dał by mu prace na myjni .

Abc
odpowiada  Pan Dobra Rada
9 miesięcy temu

Weź się yebnij porządnie w łeb !!! W dupie byłeś i gówno wiesz !!!

ksiądz Janiak
9 miesięcy temu

Kiedy skończycie tą nagonkę na Kalisz? Jak będzie ktoś z Ostrzeszowa czy Jarocina to napiszecie Jarocininianin i Ostrzeszowieninianin Czy mieszkaniec Jarocina i Ostrzeszowa ?

kas
9 miesięcy temu

cebula kradła u bażantów 😀

Julian
9 miesięcy temu

Brawo pieski jak chcecie to umiecie!

Lech
9 miesięcy temu

Tak sobie myśle że gość liczył na CZYSTE zyski…

Mruk
9 miesięcy temu

W trudnej sytuacji ale chyba umysłowej i robic sie nie chce te 3 koła to by nawet bez kwalifikacji zarobił w pierwszej lepszej firmie w okolicy a tak co konsekwencje i kartoteka zsrana

Matylda
9 miesięcy temu

Idiota jak jest w trudnej sytuacji mógł przyjechać do Ostrowa butelki pozbierać bo dużo u nas ludziska piją

Są sposoby na łatwy zarobek
odpowiada  Matylda
9 miesięcy temu

Najlepiej dojrzałe mamuśki obracać , mało ogłoszeń na necie? Nie ma to jak być męską dz.wką z krzyża upuścić i trzepać kasę. Połączyć przyjemne z pożytecznym , to jest to !!!

Show me
odpowiada  Są sposoby na łatwy zarobek
9 miesięcy temu

Jak , Matyldo GDZIE tego szukać ! ?????

XD

ksiądz Janiak
odpowiada  Show me
9 miesięcy temu

gdzie szukać ?

Penertator
odpowiada  Są sposoby na łatwy zarobek
9 miesięcy temu

Kombinujesz dobrze ale czy fizycznie i technicznie dal by radę takie nazwijmy klijetki to chcą rozmiaru Afryka + i kondycji byka może głupi ale poszedł na łatwiznę

12
0
Napisz co o tym sądziszx