Biedny kaliszanin kradł u nas

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do automatów wrzutowych na myjniach samochodowych. Na przełomie stycznia i lutego br. sprawca kilkukrotnie włamał się do myjni w Kołątajewie, a kilka dni temu do myjni w Rososzycy. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Ostrowscy policjanci pracowali nad sprawą powtarzających się włamań i kradzieży do automatów na myjniach samochodowych. W okresie od stycznia do 12 lutego br. nieznany sprawca włamał się do myjni w Rososzycy i kilkukrotnie do automatu myjni w Kołątajewie.

Pracując nad ustaleniem tożsamości sprawcy tych czynów, policjanci na podstawie uzyskanych informacji wytypowali podejrzewanego. 17 lutego, ostrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę na terenie Kalisza. Okazał się nim 32-latek.

Kaliszanin tłumaczył policjantom, że znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego postanowił okraść kilka myjni samochodowych.

Na podstawie zawiadomień pokrzywdzonych, oszacowano wstępnie wartość strat na ponad 3 tys. złotych. Podejrzanemu 32-latkowi policjanci przestawili zarzuty kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania do automatów myjni samochodowych.

O dalszym losie mężczyzn zdecyduje sąd. Przestępstwa, których się dopuścił zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Anna szuka męża - Rolnik szuka żony

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan Dobra Rada
1 rok temu

Przecież jak miał ciężką sytuacje rodzinną i podobały mu się myjnie to U Karola . Przypuszczam gdyby podjechał do Karola dał by mu prace na myjni .

Abc
odpowiada  Pan Dobra Rada
1 rok temu

Weź się yebnij porządnie w łeb !!! W dupie byłeś i gówno wiesz !!!

ksiądz Janiak
1 rok temu

Kiedy skończycie tą nagonkę na Kalisz? Jak będzie ktoś z Ostrzeszowa czy Jarocina to napiszecie Jarocininianin i Ostrzeszowieninianin Czy mieszkaniec Jarocina i Ostrzeszowa ?

kas
1 rok temu

cebula kradła u bażantów 😀

Julian
1 rok temu

Brawo pieski jak chcecie to umiecie!

Lech
1 rok temu

Tak sobie myśle że gość liczył na CZYSTE zyski…

Mruk
1 rok temu

W trudnej sytuacji ale chyba umysłowej i robic sie nie chce te 3 koła to by nawet bez kwalifikacji zarobił w pierwszej lepszej firmie w okolicy a tak co konsekwencje i kartoteka zsrana

Matylda
1 rok temu

Idiota jak jest w trudnej sytuacji mógł przyjechać do Ostrowa butelki pozbierać bo dużo u nas ludziska piją

Są sposoby na łatwy zarobek
odpowiada  Matylda
1 rok temu

Najlepiej dojrzałe mamuśki obracać , mało ogłoszeń na necie? Nie ma to jak być męską dz.wką z krzyża upuścić i trzepać kasę. Połączyć przyjemne z pożytecznym , to jest to !!!

Show me
odpowiada  Są sposoby na łatwy zarobek
1 rok temu

Jak , Matyldo GDZIE tego szukać ! ?????

XD

ksiądz Janiak
odpowiada  Show me
1 rok temu

gdzie szukać ?

Penertator
odpowiada  Są sposoby na łatwy zarobek
1 rok temu

Kombinujesz dobrze ale czy fizycznie i technicznie dal by radę takie nazwijmy klijetki to chcą rozmiaru Afryka + i kondycji byka może głupi ale poszedł na łatwiznę

12
0
Napisz co o tym sądziszx