Niemal 40% zgonów na COVID to osoby zaszczepione

Sukcesywnie wzrasta procent osób zmarłych na COVID-19 pomimo zaszczepienia. To pokazuje, że na dłuższą metę szczepienia nie pomagają – wbrew deklaracjom z początków ich wdrażania. Ministerstwo Zdrowia podało, że w piątek 14% stanowiły osoby zaszczepione. Ale manipulatorzy z ministerstwa podają wskaźnik od początku 2021 roku, kiedy to niewiele osób było zaszczepionych, a wiele było zakażonych i umierało.

W rzeczywistości analizując dane z okresu 11-18 lutego 2022 roku wynika, że w tym czasie osoby zaszczepione stanowiły 39,4 proc. zgonów covidowych.

Według danych Bazy Analiz Systemowych i Wdrożeniowych prowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia, w dniach 8-14 lutego 2022 r. pozytywny test na COVID-19 uzyskało 213 804 osób, z czego 60,82 proc. (130 043 osób) to osoby w pełni zaszczepione. W tym samym okresie odnotowano w naszym kraju 1 622 zgonów na koronawirusa. Aż 38,35 proc. (622 osoby) z nich dotyczyło osób w pełni zaszczepionych.

źródło: https://basiw.mz.gov.pl/

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

125 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michal
5 miesięcy temu

Z Listu śniętego Mateusza do Wolaków: O, Ludu krnąbrny i nieposłuszny, serca twardego, ukorz się, posyp głowę popiołem, przywdziej wór pokutny, padnij na kolana swoje, uderz się w piersi, żałuj, może zostaną wybaczone grzechy twoje, które sięgają aż do nieba. Wolacy, byliście nawiedzani falami, a nie przyjmowaliście szpryc zbawiennych, byliście izolowani, a łamaliście nakazy, wieszczono wam niejednokrotnie o morderczych skutkach wizyt w lasach i cmentarzach, a nie wierzyliście i nadal tam chodziliście bez okrycia twarzy waszych i zachowania odległości jeden od drugiego. W szynkach, domach rozkoszy brzucha biesiadowaliście pospołu wbrew zakazom, aktywności fizyczne w przybytkach ciała usuktecznialiście, a tam sufity zbyt nisko posadowione wpływały na stan wasz. Dlatego biada wam, jeśli nadal będziecie tak czynić. Prorok wasz, Adam, Brat z Zakonu Dnia Niedzielskiego po raz kolejny głosi wam prorocze słowa. Usłuchajcie go i ulegnijcie słowom jego z pokorą, a łagodne zejście i wieczny odpoczynek mieć będziecie. Ament.

Wy głąby
1 rok temu

LOL ktoś tu nie umie liczyć . 40% hahahaha
400%! Podbijam!!

Maniek
1 rok temu

Ludzie szczepili się jak kiedyś psy pod remizą w każdej wiosce…teraz na tapecie władimirowicz i nagle korona w mediach wyparowała…włączcie myślenie ludzie.

tom
1 rok temu

A kto kazal im przyjmować to coś co nazywają szczepionka….

Jurek
1 rok temu

Znajdą sposób na niezastrzykowanych, bez obaw….oni już coś tam knują. Każdy ma wolny wybór, ale nie dajmy się zwariować i podzielić oraz nie utracić naszej Konstytucji. Podczas naszych podziałów społecznych, elity z brukselki oraz WEF i WHO dążą właśnie do tego aby być ponad konstytucjami krajów członkowskich eu. Jeśli do tego dojdzie, będziemy wszyscy w ciemnej D…. Teraz elitki stworzyły nam wojenkę, bo pewnie szykują dla nas jakąś kolejną debilną niespodziankę. A parę już było: kolorowi inżynierowie w 2015, katarek z podziałem społecznym oraz odbieraniem praw podstawowych w 2019, wojenka w 2022, wymyślona dla celów globalistów . Pozdrawiam wszystkich.

Konfederata
1 rok temu

Min Niedzielski, Szumowski i cała banda z PiS (Przestępcy i skur…stwo ) z całą odpowiedzialnością łamali prawo w celu uzyskania korzyści. Ustawiane kontrakty (maski, pseudo szczepionki, akcesoria medyczne). Przypominam Grypa też niosla śmierć ale nie dochodziło do takich przekrętów na gospodarce i obywatelach jak zgotował nam Rząd z Pisdu.

Szaleńcy rządzą światem
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

A PO i spółka już dawno temu naciskali na PiS , zeby wprowadzili przymus szczepień !!!! Zaraza się panoszy.Ale w sejmie i senacie.

Audi
1 rok temu

Widzę że to domorosły analityk pisał na podstawie 8 dni. Zapewne tylko do dziesięciu potrafi liczyć.

Mów mi wasza zajebistość..
1 rok temu

Ja się jakoś niczym się nie szczepiłem, ani razu nie miałem maski na twarzy, a bywałem w aptekach, przychodniach, marketach, w pracy i nic i nikt mnie do tego nie zmusił i nigdy nie zmusi. Ale teraz najbardziej raduje mnie głupia mina zaszczepionych jak powoli wychodzi na jaw, że szczepienia jak ta cała korona ściema okazuje się być kłamstwem. Teraz to ja pytam klientów i jeśli są zaszczepieni to ich nie obsługuje. Bo to jest główne źródło transmisji. I jak się teraz czujecie zaszczepieni frajerzy???

Trutka w strzykawce
odpowiada  Mów mi wasza zajebistość..
1 rok temu

I zdziwieni ,ze pojawiają się jakieś choroby u nich.

Alibaba
1 rok temu

Wyobraź sobie jeden z drugim 100 osób zaszczepionych w jednym pomieszczeniu umiera 40 osób co myśli te 60? Obiecano im przecież nieśmiertelnośc i zdrowie. Są posrani czują się oszukani i boją się o jutro. Niezaszczepieni przyjeli to na klate podjeli ryzyko a nie co jak którzy piszą że boją się strzykawki. Kto jest cieniasem kto się przestraszył wirusa i poleciał z osranymi gaciami po tzw szczepionke? No kto?

Nieszczep
odpowiada  Alibaba
1 rok temu

Stawiam Ci piwo. Brawo Ty!

Alibaba
odpowiada  Nieszczep
1 rok temu

Dzięki. Widze że już mam 6pak

Do parszywego szura
odpowiada  Alibaba
1 rok temu

Jakim trzeba być glonojadem, by w tym pustym łbie „pomyśleć”, że jakakolwiek szczepionka lub lek są w 100% skuteczne, albo skuteczne na zawsze. Nigdy tak nie było. To, że zdarzył się taki dzień z 40% zassczepionych kiedyś tam dawno temu wiosną, świadczy właśnie o skuteczności szczepionek. Skuteczności czasowej. To akurat też nirmalne, nieuku. Odporność po przechorowaniu znika po 2 miesiącach, a po szczepionce po 6-7 miesiącach. To, że głupi rząd nieudaczników, który kłania się swoim szurskim wyborcom na każdym kroku, uważa, że „w pełni zaszczepiony” to ktoś, kto dostał tylko 2 z 3 dawek szczepionki rok temu, nie oznacza, że z medycznego punktu widzenia ten denat był „zaszczepiony”. To nie może pomieścić się we łbach tym osłom z putinowsko-konfederackiej sekty. Tyle w temacie.

w tym monencie umierają praktycznie tylko i wyłącznie niezaszczepieni. Zaszczepieni są bezpieczni. A wam – szurom współczuję.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Do parszywego szura
Niestety
odpowiada  Do parszywego szura
1 rok temu

Po znajomych patrząc i rodzinie , chorują i umierają WYSZCZEPIENI !!!!!!!!!!!! I nic nie da zaprzeczanie.

Alibaba
odpowiada  Do parszywego szura
1 rok temu

Tak sobie to tłumacz co Ci pozostało? Flustracja aż kipi

Alibaba
odpowiada  Do parszywego szura
1 rok temu

Z medycznego punktu widzenia to Ty do dzis szczepisz się co pół roku na gruźlice,ospe itd. Puknij Ty się w ten pusty dzban

....
1 rok temu

Narazie to poczatek tych co padaja po zaszczepieniu…

125
0
Napisz co o tym sądziszx