Niemal 40% zgonów na COVID to osoby zaszczepione

Udostępnij
Tweet

Sukcesywnie wzrasta procent osób zmarłych na COVID-19 pomimo zaszczepienia. To pokazuje, że na dłuższą metę szczepienia nie pomagają – wbrew deklaracjom z początków ich wdrażania. Ministerstwo Zdrowia podało, że w piątek 14% stanowiły osoby zaszczepione. Ale manipulatorzy z ministerstwa podają wskaźnik od początku 2021 roku, kiedy to niewiele osób było zaszczepionych, a wiele było zakażonych i umierało.

W rzeczywistości analizując dane z okresu 11-18 lutego 2022 roku wynika, że w tym czasie osoby zaszczepione stanowiły 39,4 proc. zgonów covidowych.

Według danych Bazy Analiz Systemowych i Wdrożeniowych prowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia, w dniach 8-14 lutego 2022 r. pozytywny test na COVID-19 uzyskało 213 804 osób, z czego 60,82 proc. (130 043 osób) to osoby w pełni zaszczepione. W tym samym okresie odnotowano w naszym kraju 1 622 zgonów na koronawirusa. Aż 38,35 proc. (622 osoby) z nich dotyczyło osób w pełni zaszczepionych.

źródło: https://basiw.mz.gov.pl/

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

125 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michal
1 rok temu

Z Listu śniętego Mateusza do Wolaków: O, Ludu krnąbrny i nieposłuszny, serca twardego, ukorz się, posyp głowę popiołem, przywdziej wór pokutny, padnij na kolana swoje, uderz się w piersi, żałuj, może zostaną wybaczone grzechy twoje, które sięgają aż do nieba. Wolacy, byliście nawiedzani falami, a nie przyjmowaliście szpryc zbawiennych, byliście izolowani, a łamaliście nakazy, wieszczono wam niejednokrotnie o morderczych skutkach wizyt w lasach i cmentarzach, a nie wierzyliście i nadal tam chodziliście bez okrycia twarzy waszych i zachowania odległości jeden od drugiego. W szynkach, domach rozkoszy brzucha biesiadowaliście pospołu wbrew zakazom, aktywności fizyczne w przybytkach ciała usuktecznialiście, a tam sufity zbyt nisko posadowione wpływały na stan wasz. Dlatego biada wam, jeśli nadal będziecie tak czynić. Prorok wasz, Adam, Brat z Zakonu Dnia Niedzielskiego po raz kolejny głosi wam prorocze słowa. Usłuchajcie go i ulegnijcie słowom jego z pokorą, a łagodne zejście i wieczny odpoczynek mieć będziecie. Ament.

Wy głąby
2 lat temu

LOL ktoś tu nie umie liczyć . 40% hahahaha
400%! Podbijam!!

Maniek
2 lat temu

Ludzie szczepili się jak kiedyś psy pod remizą w każdej wiosce…teraz na tapecie władimirowicz i nagle korona w mediach wyparowała…włączcie myślenie ludzie.

tom
2 lat temu

A kto kazal im przyjmować to coś co nazywają szczepionka….

Jurek
2 lat temu

Znajdą sposób na niezastrzykowanych, bez obaw….oni już coś tam knują. Każdy ma wolny wybór, ale nie dajmy się zwariować i podzielić oraz nie utracić naszej Konstytucji. Podczas naszych podziałów społecznych, elity z brukselki oraz WEF i WHO dążą właśnie do tego aby być ponad konstytucjami krajów członkowskich eu. Jeśli do tego dojdzie, będziemy wszyscy w ciemnej D…. Teraz elitki stworzyły nam wojenkę, bo pewnie szykują dla nas jakąś kolejną debilną niespodziankę. A parę już było: kolorowi inżynierowie w 2015, katarek z podziałem społecznym oraz odbieraniem praw podstawowych w 2019, wojenka w 2022, wymyślona dla celów globalistów . Pozdrawiam wszystkich.

Konfederata
2 lat temu

Min Niedzielski, Szumowski i cała banda z PiS (Przestępcy i skur…stwo ) z całą odpowiedzialnością łamali prawo w celu uzyskania korzyści. Ustawiane kontrakty (maski, pseudo szczepionki, akcesoria medyczne). Przypominam Grypa też niosla śmierć ale nie dochodziło do takich przekrętów na gospodarce i obywatelach jak zgotował nam Rząd z Pisdu.

Szaleńcy rządzą światem
odpowiada  Konfederata
2 lat temu

A PO i spółka już dawno temu naciskali na PiS , zeby wprowadzili przymus szczepień !!!! Zaraza się panoszy.Ale w sejmie i senacie.

Audi
2 lat temu

Widzę że to domorosły analityk pisał na podstawie 8 dni. Zapewne tylko do dziesięciu potrafi liczyć.

125
0
Napisz co o tym sądziszx