Zaginął 23-latek. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zaginął 23-letni Kacper Andrzejewski z Orli (gm. Koźmin Wlkp.). Po raz ostatni widziano go w czwartek (17 lutego) w Borzęciczkach (gm. Koźmin Wlkp). gdzie znaleziono jego telefon. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w szaro-granatową kurtkę oraz granatowe spodnie marki Puma. 23-latek ma wygolone boki głowy i nosi włosy związane w kitkę. Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca, w którym może przebywać proszony jest o kontakt z policją.

W niedzielę na terenie Borzęciczek prowadzono akcję poszukiwawczą, w której brało udział ponad 60 osób – ratownicy z ostrowskiej grupy Szukamy i Ratujemy, policjanci, strażacy z OSP Borzęciczki, Ochotnicza Straż Pożarna Koźmin Wielkopolski i Ochotnicza Straż Pożarna Czarny Sad oraz cywilni ochotnicy. Przeszukano 165 hektarów. Mężczyzny nie udało się odnaleźć.

CZYTAJ  Chciał sprzedać książkę. Stracił tysiące złotych

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mruk
1 rok temu

Biedny inteligentny chłopak zrozumiał to co reszta nie rozumie oglupiona disco polo w starych wykruchach z Niemic pod Makiem że młodzi ludzie w tym kraju to pokolenie przegrane skazani na wieczne najmy wypozyczanie wszystkiegoi oddawanie długu co Pisiory narobily trudne związki albo brak bratniej duszy bo kobiety zwłaszcza te młode umieją tylko brać a pojechać w Świat niby gdzie skoro wszędzie ten sam syf

Pan Dobra Rada
odpowiada  Mruk
1 rok temu

No nie tak wszędzie ten sam syf . Chcesz żyć godnie wyjedź do Niemiec czy Dani a nawet Holandii zarobisz i nie musisz patrzeć na chory rząd pod dowództwem kaczora

Gotham City
1 rok temu

Zwróćcie uwagę na zdjęcie z telefonem. To jest zaszyfrowany przekaz. Sądzę że Joker go porwał a teraz Batman musi go uratować.

Arek
odpowiada  Gotham City
1 rok temu

Gry komputerowe i lockdowny zrobiły swoje w Twoim mózgu na pomoc chyba za późno

Ok
1 rok temu

Redakcjo, a co z chłopcem który wyskoczył przez okno w szkole, odniósł jakieś trwałe obrażenia, czy wrócił w pełni do zdrowia ?

Jarek
1 rok temu

Mój kot też znika jak idzie na bzykanko a po jakimś czasie wraca o chce whiskas

Mmm
odpowiada  Jarek
1 rok temu

Człowieku to zaginął człowiek młody chłopak a nie zwierze czytaj że zrozumieniem albo nie po uzywkach

twoja stara
odpowiada  Jarek
1 rok temu

to ciulowo, że dajesz kotu taką tragiczną karmę

Ostowiak
1 rok temu

Impreza musi trwać

Tak to Ja
1 rok temu

Taaaa wszystkie służby zaangażowane a jak się odnajdą to nikt nic nie mówi bo to sprawa rodzinna . Ale jak potrzeba to najlepiej żeby wszyscy zaangażowali się w poszukiwania . Nie angażować się niech policja się zajmuje od tego jest .

marek
odpowiada  Tak to Ja
1 rok temu

też tak uważam . To wyręczanie policji w jej nieudolnych działaniach. pan Jaworek do tej pory nie znaleziony. Może policja musi prosić Pana Jackowskiego jak sobie nie radzi i nie umie kompletnie znaleźć tropu. A wracając do tego chłopaka. Na zdjęciu jest z dziewczyną (swoją drogą obejmująca dziewczynę ręka to jego? bo na lewą rękę nie pasuje jakoś) , więc dziewczyna powninna coś wiedzieć o nim , moze się pokłócili, a ona coś wie , a wszycsy teraz go dwa tygodnie będą szukać. Apel do policji przeprowadzajcie dokładny wywiad z rodziną , dziewczyną , znajomymi, i na podstawie tego szukajcie . a nie na oślep i dlaczego dopiero po kilku dniach poszukiwania??

👽 Obcy są wśród nas 👽
1 rok temu

Czyżby Ufo go porwało?

Wrr
odpowiada  👽 Obcy są wśród nas 👽
1 rok temu

Komentarz nie na miejscu wstyd rodzina rozpacza a komuś żarty w głowie

Pani Frau
odpowiada  👽 Obcy są wśród nas 👽
1 rok temu

Po tym komentarzu widać że niektórzy już całkiem przenieśli się do życia wirtualnego

14
0
Napisz co o tym sądziszx