Zaginął 23-latek. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zaginął 23-letni Kacper Andrzejewski z Orli (gm. Koźmin Wlkp.). Po raz ostatni widziano go w czwartek (17 lutego) w Borzęciczkach (gm. Koźmin Wlkp). gdzie znaleziono jego telefon. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w szaro-granatową kurtkę oraz granatowe spodnie marki Puma. 23-latek ma wygolone boki głowy i nosi włosy związane w kitkę. Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca, w którym może przebywać proszony jest o kontakt z policją.

W niedzielę na terenie Borzęciczek prowadzono akcję poszukiwawczą, w której brało udział ponad 60 osób – ratownicy z ostrowskiej grupy Szukamy i Ratujemy, policjanci, strażacy z OSP Borzęciczki, Ochotnicza Straż Pożarna Koźmin Wielkopolski i Ochotnicza Straż Pożarna Czarny Sad oraz cywilni ochotnicy. Przeszukano 165 hektarów. Mężczyzny nie udało się odnaleźć.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mruk
2 lat temu

Biedny inteligentny chłopak zrozumiał to co reszta nie rozumie oglupiona disco polo w starych wykruchach z Niemic pod Makiem że młodzi ludzie w tym kraju to pokolenie przegrane skazani na wieczne najmy wypozyczanie wszystkiegoi oddawanie długu co Pisiory narobily trudne związki albo brak bratniej duszy bo kobiety zwłaszcza te młode umieją tylko brać a pojechać w Świat niby gdzie skoro wszędzie ten sam syf

Pan Dobra Rada
odpowiada  Mruk
2 lat temu

No nie tak wszędzie ten sam syf . Chcesz żyć godnie wyjedź do Niemiec czy Dani a nawet Holandii zarobisz i nie musisz patrzeć na chory rząd pod dowództwem kaczora

Gotham City
2 lat temu

Zwróćcie uwagę na zdjęcie z telefonem. To jest zaszyfrowany przekaz. Sądzę że Joker go porwał a teraz Batman musi go uratować.

Arek
odpowiada  Gotham City
2 lat temu

Gry komputerowe i lockdowny zrobiły swoje w Twoim mózgu na pomoc chyba za późno

Ok
2 lat temu

Redakcjo, a co z chłopcem który wyskoczył przez okno w szkole, odniósł jakieś trwałe obrażenia, czy wrócił w pełni do zdrowia ?

Jarek
2 lat temu

Mój kot też znika jak idzie na bzykanko a po jakimś czasie wraca o chce whiskas

Mmm
odpowiada  Jarek
2 lat temu

Człowieku to zaginął człowiek młody chłopak a nie zwierze czytaj że zrozumieniem albo nie po uzywkach

twoja stara
odpowiada  Jarek
2 lat temu

to ciulowo, że dajesz kotu taką tragiczną karmę

Ostowiak
2 lat temu

Impreza musi trwać

Tak to Ja
2 lat temu

Taaaa wszystkie służby zaangażowane a jak się odnajdą to nikt nic nie mówi bo to sprawa rodzinna . Ale jak potrzeba to najlepiej żeby wszyscy zaangażowali się w poszukiwania . Nie angażować się niech policja się zajmuje od tego jest .

marek
odpowiada  Tak to Ja
2 lat temu

też tak uważam . To wyręczanie policji w jej nieudolnych działaniach. pan Jaworek do tej pory nie znaleziony. Może policja musi prosić Pana Jackowskiego jak sobie nie radzi i nie umie kompletnie znaleźć tropu. A wracając do tego chłopaka. Na zdjęciu jest z dziewczyną (swoją drogą obejmująca dziewczynę ręka to jego? bo na lewą rękę nie pasuje jakoś) , więc dziewczyna powninna coś wiedzieć o nim , moze się pokłócili, a ona coś wie , a wszycsy teraz go dwa tygodnie będą szukać. Apel do policji przeprowadzajcie dokładny wywiad z rodziną , dziewczyną , znajomymi, i na podstawie tego szukajcie . a nie na oślep i dlaczego dopiero po kilku dniach poszukiwania??

👽 Obcy są wśród nas 👽
2 lat temu

Czyżby Ufo go porwało?

Wrr
odpowiada  👽 Obcy są wśród nas 👽
2 lat temu

Komentarz nie na miejscu wstyd rodzina rozpacza a komuś żarty w głowie

Pani Frau
odpowiada  👽 Obcy są wśród nas 👽
2 lat temu

Po tym komentarzu widać że niektórzy już całkiem przenieśli się do życia wirtualnego

14
0
Napisz co o tym sądziszx