29-latek zmarł nagle. Rodzina zbiera na przewóz zwłok

W internecie pojawiła się zbiórka na przeprowadzenie kremacji i przewóz prochów do Polski Pawła Śnieżyńskiego z Sobótki. 29-latek zmarł nagle podczas pracy w Niemczech.

Z niewiadomych nam przyczyn zmarł. Paweł był młody miał zaledwie 29 lat, był bardzo pomocnym, uczciwym i dobrym synem, bratem i najukochańszym wujkiem. Ambitny i radosny chłopak, który był na etapie otwierania własnej firmy. Ze względu na wysokie koszty nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić, dlatego będziemy wdzięczni za każda wpłatę.

https://pomagam.pl/gg774d

CZYTAJ  Anna szuka męża - Rolnik szuka żony

102 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
..
1 rok temu

Właśnie popieram gdzie są koledzy szkoda chlopaka bo wporzo był właśnie. Brak Słów gdzie teeaxoni są stoją i pewnie pi***olą głupoty

Pogromca
1 rok temu

I gdzie są teraz koledzy którzy stali z Pawłem pod sklepem i którzy mu dawali dragi w piwnicy wiedząc że ma schizy na psychice Każdy się na niego wypioł najważniejsze było że Paweł stawia. teraz na palcach jednej ręki nawet ciężko ich zliczyć.. gdzie jest draki gruby kanarek każdy teraz tylko pierdoli głupoty…że on taki i taki . Prawdziwych kolegów poznaje się w biedzie teraz wychodzi kto był prawdziwym kolega Pawła A nie dla zysku . Cała sobótka nic dodać nic ująć.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Pogromca
Kolega
1 rok temu

Właśnie dozobaczenia dobry Kolego tam do góry się spotkamy u sobie jeszcze pogadamy. Niech ziemia lekką Ci będzie. Dzięki za Wszystko byłeś ziomek te imprezy razem zawody w siatę będzie Cię brakować:( ale nic na to nie poradzimy nigdy nie wiadomo co kogo spotka w życiu jaki jest jego dalszy los mimo wielu przeszkód Bóg Ci wszystko niech przebaczy przykro nie miał kto Ci pomóc tak byś był jeszcze z Nami .

X bi
1 rok temu

Do zobaczenia tam do góry kolego

Heęe
1 rok temu

Ciekawe czy była się poczuje i wpłaci ;)) teraz wielko Pani 🙈🙈a nie pamięto się jak to kiedyś było..😆

Paweł wspoczywaj w spokoju! Dozobaczenia tam ☝️ !!!

Straszne
1 rok temu

Na czarno tam był? Ryzyko.

Płakać się chce
1 rok temu

Dziś klepsydra 32lata. Mężczyzna. Trutki mRNA zbierają żniwo. Boję się o najbliższych ,wyszczepionych. Tylko my z mężem tego nie wzięliśmy. Oni nie chcieli nam wierzyć. ŻE to depopulacja. Jacques Attali, Astrid Stuckelberger. Warto poczytać.

Mwa
1 rok temu

Zmarł to zmarł wiele jest takich przypadków i wielkich zbiórek nie robią

Alonso
odpowiada  Mwa
1 rok temu

Dokładnie mojego znajomego brat zginą od noża w De i co ? Nie potrzebna była zbiórka a za bogaci nie byli

Ja
1 rok temu

Niech jego rodzice wezmą pożyczkę z prowidenta żeby przewieść zwłoki do Polski jak nie mają pieniędzy

Cxxx b
1 rok temu

Paweł niech Ci ziemia lekką będzie trzymaj się 🤚😥😥😥😥szkoda ze Ciebie nie ma już z Nami ;((( zawsze będę Cię z dobrej strony wspominac ;( zawsze byłeś dla mnie wporzadku .

102
0
Napisz co o tym sądziszx