Zatrzymano 5 podejrzanych o brutalne morderstwo (aktualizacja)

Policja zatrzymała w nocy pięć osób w związku z podwójnym zabójstwem w Pleszewie. Podejrzani to mężczyźni w wieku od 16 do 22 lat. Wszyscy są mieszkańcami powiatu pleszewskiego.

Nieoficjalnie (informacja z 14 lutego) jeden z zatrzymanych młodych osób to syn mężczyzny, który przeżył atak. Podłożem ataku miały być sprawy finansowe.

Niektórzy z zatrzymanych mają za sobą kryminalną przeszłość m. in. uczestniczyli w kibicowskich ustawkach, kolejny był zawodnikiem zawodnikiem MMA. Mówi się, że są też chłopcy z tzw. dobrych domów.

Wkrótce oficjalna wersja.

W centrum Pleszewa doszło do podwójnego zabójstwa. Trzecia osoba uszła z życiem i trafiła do szpitala. Trwa ustalanie szczegółów.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12. Sprawcy poruszają się BMW szarym serii 1. Są to osoby krępej budowy ciała. Mają mieć tasaki i kije bejsbolowe.

Kilka minut przed godz. 12 dyżurny pleszewskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło na Pl. Kościuszki w Pleszewie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pomieszczenia biurowego w jednym z budynków weszło kilku mężczyzn, którzy pobili trzy osoby znajdujace sie w środku. Dwóch mężczyzn poniosło śmierć, natomiast trzeci został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, dokonujemy m. in. oględzin miejsca zdarzenia.

Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców zdarzenia.

Śmierć poniósł 35 letni mieszkaniec gminy Dobrzyca i 51 letni mieszkaniec gminy Pleszew. Do szpitala trafił 41 letni mieszkaniec gminy Pleszew.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Roman
11 miesięcy temu

Do Roman

Piszesz o twardym wychowaniu, obowiązkowej służbie wojskowej jako formie „douczenia”, jak się domyślam życia. Wielka tylko szkoda, że to twoje harde pokolenie samców alfa wychowało aktualne pokolenie, do którego masz zastrzeżenia. Obstawiając twój wiek mogę śmiało założyć, że jesteś z tego hardego pokolenia, które w większości ma problemy alkoholowe, a po zamknięciu zakładu, w którym pracowaliście 40 lat nie potraficie się odnaleźć. Tacy ludzie jak ty, zarzucające młodzieży bycie pizdami, jest takie samo. Żyje po prostu w innych czasach.

Obostrzenie
11 miesięcy temu

Jeżeli sprawcy nie byli zaszczeoieni,to do więzienia ich nie wpuszczą.

ciekawski
11 miesięcy temu

Do wielu komentujących- zanim cokolwiek napiszecie, proponuję zainwestować w Słownik Ortografii. Ewentualnie poćwiczyć gramatykę, bo kaleczycie Język Polski. Chyba że piszą tu małe dzieci, które dopiero się uczą, wtedy błędy można wybaczyć- w innym przypadku- wstyd.

Roman
11 miesięcy temu

Nie zgadzam sie absolutnie z argumentami piszacego jeden z komentarzy, ze brak perspektyw, niskie jak pisze 3800zl zarobku brutto, to nie jest tlumaczenie.
Twarde wychowanie w domu i szkole sie klania, a w zasadzie jego brak.
I co najgorsze brak sluzby wojskowej.
Tam by ich troche douczobo.

Się Ma
11 miesięcy temu

Do Filip z konopi . Dlaczego ? Bo sami musieli by się tam deportować

Kułak
11 miesięcy temu

Brak poważnych inwestycji, nędza, zarobki na poziomie 3800 brutto, brak perspektyw dla młodych, wszystko to będzie powodować narastanie takich sytuacji. Ostrów i okolice to stracone pokolenia.

Adrian
11 miesięcy temu

Brawo dla policji. Od tego właśnie jest,żeby łapać przestępców i nas obywateli pilnować,a nie od mandatów z maseczki.

Ja
11 miesięcy temu

Takich gnoji zutylizować śmierć za śmierć a nie będą żyli za nasze podatki kulka w łeb i dowidzenia

Jhny
11 miesięcy temu

GTA San Andreas weszlo w zycie, tylko nikt nie przewidzial ze tutaj gwiazdki policyjnego poscigu nie znikna z czasem.

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Jhny
P5
11 miesięcy temu

Włos z głowy im nie spadnie. Zaraz się okaże kim jest tatuś albo mamusia i po ptokach. Albo papuga wykaże że nikogo nie pobili, tylko szybko poruszali rękoma…

20
0
Napisz co o tym sądziszx