Kierowca zmarł w szpitalu. Nic na to nie wskazywało

Na łuku drogi pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim, a Odolanowem doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Po godzinie 10 miał miejsce wypadek, w którym ucierpiały dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla corsy stracił panowanie nad autem z powodu nierówności na drodze asfaltowej. Po wpadnięciu w poślizg uderzył w auto hyundai tucson.

Na miejsce wysłano służby ratownicze w tym ochotników z pobliskich Tarchał Wielkich. Zarówno mężczyznę z opla jak i kobietę z hyundaia odwieziono do szpitala.

Aktualizacja
85-letni mężczyzna z opla corsy zmarł w szpitalu. Najprawdopodobniej odniósł obrażenia wewnętrzne, których symptomów bezpośrednio po zdarzeniu nie było widać.

CZYTAJ  Niestety czad zaatakował skutecznie

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
9 miesięcy temu

Podobna sytuacja jak u radnego i byłego milicjanta Topolana .

archanioł
9 miesięcy temu

na tym łuku to juz xxxx wypadek…..

toJa
9 miesięcy temu

Znałam tego starszego Pana,bardzo dobry człowiek.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Max
9 miesięcy temu

Do Jolanty -ależ proszę złożyć podanie , na pewno pani zostanie przyjęta do pracy w każdym szpitalu jako wysokiej klasy specjalista ..

Jan
9 miesięcy temu

Ja 76 lat i przejechałem jako kierowca 5000000 kilometrów nie miałem żadnej kolizji z mojej winy ale Obserwuje co ci młodzi wyrabiają to przechodzi wszelkie pojęcie jadąc w miejscowości zabudowanej 50 na godzinę tiry wyprzedzają mnie na zakręcie na podwójnej liniach ciąg ciągłych jak wyjadę za miejscowość jadą tylko 70 na godzinę i trzeba za nim i wtedy jechać bo nie idzie wyprzedzić bo z przeciwka nadjeżdżające samochody czy to nie powinno być odebranie prawa jazdy tym młodym szczeniakom Proszę zobaczyć pokazy w Sobocie wiedzieli ile młodych ginie w Polsce i oni mają pretensje jeszcze do starszych seniorów co jeżdżę ostrożniePOZDRAWIAM

Grzochek
9 miesięcy temu

Właśnie szpitalu zawsze nikt nie potrafią badać tylko umierają

Tobiaszek
9 miesięcy temu

Jak nie żyje to czemu nie więzieniu nie siedzą ?? Polityka normalnie

Do fanki BDSM.
9 miesięcy temu

Życzę tobie pobytu w DPS na starość. Z całego serca życzę.

Jolanta
9 miesięcy temu

Kto pracuje w naszych szpitalach? Ludzie umierają, bo lekarze nie potrafią badać i postawić diagnozy???!!!

Fanka BDSM
9 miesięcy temu

Kolejny starszy wiekiem kierowca spowodował wypadek wykonując ogromne szkody i kłopoty dla drugiego kierującego – czysta głupota starcza. Zamiast siedzieć w DPS, to zachciało się przejażdżek.

24
0
Napisz co o tym sądziszx