Kierowca zmarł w szpitalu. Nic na to nie wskazywało

Na łuku drogi pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim, a Odolanowem doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Po godzinie 10 miał miejsce wypadek, w którym ucierpiały dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla corsy stracił panowanie nad autem z powodu nierówności na drodze asfaltowej. Po wpadnięciu w poślizg uderzył w auto hyundai tucson.

Na miejsce wysłano służby ratownicze w tym ochotników z pobliskich Tarchał Wielkich. Zarówno mężczyznę z opla jak i kobietę z hyundaia odwieziono do szpitala.

Aktualizacja
85-letni mężczyzna z opla corsy zmarł w szpitalu. Najprawdopodobniej odniósł obrażenia wewnętrzne, których symptomów bezpośrednio po zdarzeniu nie było widać.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
11 miesięcy temu

Podobna sytuacja jak u radnego i byłego milicjanta Topolana .

archanioł
11 miesięcy temu

na tym łuku to juz xxxx wypadek…..

toJa
11 miesięcy temu

Znałam tego starszego Pana,bardzo dobry człowiek.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Max
11 miesięcy temu

Do Jolanty -ależ proszę złożyć podanie , na pewno pani zostanie przyjęta do pracy w każdym szpitalu jako wysokiej klasy specjalista ..

Jan
11 miesięcy temu

Ja 76 lat i przejechałem jako kierowca 5000000 kilometrów nie miałem żadnej kolizji z mojej winy ale Obserwuje co ci młodzi wyrabiają to przechodzi wszelkie pojęcie jadąc w miejscowości zabudowanej 50 na godzinę tiry wyprzedzają mnie na zakręcie na podwójnej liniach ciąg ciągłych jak wyjadę za miejscowość jadą tylko 70 na godzinę i trzeba za nim i wtedy jechać bo nie idzie wyprzedzić bo z przeciwka nadjeżdżające samochody czy to nie powinno być odebranie prawa jazdy tym młodym szczeniakom Proszę zobaczyć pokazy w Sobocie wiedzieli ile młodych ginie w Polsce i oni mają pretensje jeszcze do starszych seniorów co jeżdżę ostrożniePOZDRAWIAM

Grzochek
11 miesięcy temu

Właśnie szpitalu zawsze nikt nie potrafią badać tylko umierają

Tobiaszek
11 miesięcy temu

Jak nie żyje to czemu nie więzieniu nie siedzą ?? Polityka normalnie

Do fanki BDSM.
11 miesięcy temu

Życzę tobie pobytu w DPS na starość. Z całego serca życzę.

Jolanta
11 miesięcy temu

Kto pracuje w naszych szpitalach? Ludzie umierają, bo lekarze nie potrafią badać i postawić diagnozy???!!!

Fanka BDSM
11 miesięcy temu

Kolejny starszy wiekiem kierowca spowodował wypadek wykonując ogromne szkody i kłopoty dla drugiego kierującego – czysta głupota starcza. Zamiast siedzieć w DPS, to zachciało się przejażdżek.

24
0
Napisz co o tym sądziszx