Mąż potrącił żonę?

Udostępnij
Tweet

Do nietypowej sytuacji doszło przy jednym z bloków w Ostrowie Wielkopolskim. Około godziny 15 służby otrzymały zgłoszenie o nietypowej treści: mąż potrącił żonę.

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Kujawskiej. Mężczyzna jadąc autem miał potrącić własną żonę. Wezwano karetkę pogotowia. Kobieta była przytomna i mogła siedzieć. Przewieziono ją do szpitala na dokładną diagnostykę.

Mężczyzna przedstawił policjantom swoją wersję wydarzeń, co sprawiło że przebieg zdarzenia nie był spójny z wersją kobiety.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Somsiad życzliwy Mikolaj
2 lat temu

Niebieska karta tego gościa chyba wszystko tłumaczy, sąsiedzi powinni mu spuścić manto

xD
2 lat temu

Do Irina
Z całym szacunkiem ale mężczyźni już dawno są lepszymi kucharzami niż kobiety, potrafią ogarnąć mieszkanie, automatyczna pralka to nic strasznego. Mają nierzadko lepszy gust dotyczacy ubioru. Szeroko dostępne są też wszelakiej maści kosmetyki pielegnujace. To wszystko mężczyźni już dawno sami ogarnęli.

Może Pani jeszcze zarzucić kwestię seksu czy też bliskości. Seks można kupić, bliskość również jeśli ma się dość zasobny portfel. A zatem Pani stereotypowy tekst o jedzeniu i praniu można włożyć gdzie ich miejsce czyli na półkę z książkami z serii „baśnie i legendy” 😀
Bez pozdrowień

ech
2 lat temu

Gdyby uważniej potrącił to wersja byłaby jedna, a więc i spójna. Jego!

Irina
2 lat temu

Niech se teraz żarcie sam robi i śmierdzące skarpety pierze.

24
0
Napisz co o tym sądziszx