Zwłoki odkryto w Sylwestra. Znana jest przyczyna śmierci

Udostępnij
Tweet

W sylwestrową noc doszło do odkrycia zwłok dwojga ludzi w podeszłym wieku w jednym z bloków w rejonie ulic Partyzanckiej i Wolności w Ostrowie Wielkopolskim. Córka miała kontakt ze zmarłymi kilkadziesiąt godzin wcześniej i nic nie wskazywało na pogarszający się stan zdrowia.

I faktycznie zlecona przez prokuratora sekcja zwłok nie tylko wykazała obrażeń mogących pochodzić od osób trzecich, ale również wykluczyła śmierć w wyniku choroby. Badanie poziomu hemoglobiny wykazało, że bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w mieszkaniu nie żył również hodowany ptak.

Trwają dalsze czynności przez śledczych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Boruta
2 lat temu

Pan Lucyfer chu… się pan znasz

Język Polski
2 lat temu

I faktycznie zlecona przez prokuratora sekcja zwłok nie tylko wykazała obrażeń mogących pochodzić od osób trzecich, ale również wykluczyła śmierć w wyniku choroby. – proszę o poprawne pisanie treści.

Lucyfer
2 lat temu

Mieszkania w tych blokach ogrzewane są z cieplika. Problem jednak polega na tym, że woda ogrzewana jest piecami gazowymi, które umieszczone są w łazienkach. Zbyt szczelne mieszkania – spółdzielnia zamontowała nawiewniki okienne na klatkach ale w mieszkaniach, po wymianie okien na plastikowe – już nie. Coroczne kontrole kominiarskie są śmiechu warte – wybiórczo sprawdzane mieszkania, pseudo gazownik, który tylko potrafi czepiać się , że rurka z gazem zabudowana ale nigdy nie spojrzy w piec jaki jest stan techniczny a pseudo kominiarz sprawdza ciąg przy kratkach a jeśli jest zbyt niski mówi – otwierać okna – gdy na zewnątrz mróz. Zimą z kratek wali zimne powietrze a w samych kanałach jest wszystko – patyki, gruz, śmieci i cała historia z 30 lat!
Dochodzi jeszcze montowanie przez innych lokatorów wszelkich wentylatorów i okapów, które skutecznie zaburzają przepływ grawitacyjny.

Mam nadzieję, że winni lub współwinni poniosą odpowiedzialność za śmierć tych ludzi. Może wreszcie Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zostanie wzięta za dupę i dostosuje wentylację do nowych realiów lub zwyczajnie podłączy ciepłą wodę z cieplika.

Pamela
2 lat temu

Dlaczego ludzie trzymają ptaki w niewoli? Taki ptaszek jest stworzony do latania

Swój
2 lat temu

Mieszkanie było ogrzewanie węglem czy z cieplicka

5
0
Napisz co o tym sądziszx