Tak protestowali z Rutkowskim, aż się niektórzy dogadali?

Udostępnij
Tweet

Rozpoczęto prace budowlane fermy wiatrowej w gm. Nowe Skalmierzyce. Pomimo długiej batalii urzędniczej, zaangażowaniu Krzysztofa Rutkowskiego oraz mediów, wysokie wiatraki powstają w rejonie wsi Głóski i Kotowiecko. Walka trwała kilkanaście lat i wydawało się, że osiągnięto sukces. Inwestor znalazł jednak „skuteczne argumenty”.

Jak donosi portal Info Skalmierzyce powołując się na uzyskane od mieszkańców wsi Głóski i Kotowiecko informuje, że inwestor miał dogadać się oraz wypłacić (grube) odszkodowanie, dlatego też właściciele gruntów zgodzili się na budowę wiatraków?

To powoduje, że kilka osób skorzystało, a wsie i ich mieszkańcy ucierpią będą zblokowani pod kątem inwestycyjno-budowlanym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wies
2 lat temu

Ogólnie nie indywidualnie znajac środowisko wsi stwierdzam , te gnojojady ze wsi, za parę złotych sprzedają wlasną matkę, w nocy rozbiora synagogę na chlewnie . Maja w d//// środowisko, egologię.
To było wiadome , i to się stało. Ogólnie kmiotom nie smierdzi gnojowica pod oknem sypialni , opryski , chemia a ma szkodzic migotanie wiatraków . było wiadomo,że ci sie sprzedaja i stało sie .
Za 100EURO sprzedaja RP a nie taki wiatraki.

Podobny zupełnie do kogoś innego
2 lat temu

Z miasta to są sami swieci

12
0
Napisz co o tym sądziszx