Tak protestowali z Rutkowskim, aż się niektórzy dogadali?

Rozpoczęto prace budowlane fermy wiatrowej w gm. Nowe Skalmierzyce. Pomimo długiej batalii urzędniczej, zaangażowaniu Krzysztofa Rutkowskiego oraz mediów, wysokie wiatraki powstają w rejonie wsi Głóski i Kotowiecko. Walka trwała kilkanaście lat i wydawało się, że osiągnięto sukces. Inwestor znalazł jednak „skuteczne argumenty”.

Jak donosi portal Info Skalmierzyce powołując się na uzyskane od mieszkańców wsi Głóski i Kotowiecko informuje, że inwestor miał dogadać się oraz wypłacić (grube) odszkodowanie, dlatego też właściciele gruntów zgodzili się na budowę wiatraków?

To powoduje, że kilka osób skorzystało, a wsie i ich mieszkańcy ucierpią będą zblokowani pod kątem inwestycyjno-budowlanym.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wies
11 miesięcy temu

Ogólnie nie indywidualnie znajac środowisko wsi stwierdzam , te gnojojady ze wsi, za parę złotych sprzedają wlasną matkę, w nocy rozbiora synagogę na chlewnie . Maja w d//// środowisko, egologię.
To było wiadome , i to się stało. Ogólnie kmiotom nie smierdzi gnojowica pod oknem sypialni , opryski , chemia a ma szkodzic migotanie wiatraków . było wiadomo,że ci sie sprzedaja i stało sie .
Za 100EURO sprzedaja RP a nie taki wiatraki.

Podobny zupełnie do kogoś innego
11 miesięcy temu

Z miasta to są sami swieci

M43
11 miesięcy temu

Rutkowski wziął duże pieniądze, zrobił sobie darmowy pijar i pojechał. Teraz z Warszawy mocno się śmieje. Natomiast durnie zostali z niczym. Tak się kończy populizm i ciemnota ludu. 🙂

Zaszyfrowany wpis
11 miesięcy temu

Pieniądz rządzi światem. Za kasę wszystko załatwisz , nawet rzeczy niemożliwe do załatwienia. Każdy ma swoją cenę i prędzej czy później pęknie. Widać że dostali taką kasę w łapę , że zaniemówili. Teraz ale będą balować , normalnie aż im zazdroszczę. Znajomości też się liczą, układy, układziki i jesteś nie do ruszenia. Poli*** , Są**,Lek****, jedna mafia , kto ma u nich wtyki , za kasę załatwi wszystko. Chory kraj , szary biedny człowiek na nic nie ma wpływu , pozostaje modlitwa do Boga i nadzieja, że w końcu karma tych wszystkich skur******* dopadnie.

Komendant Milicji
11 miesięcy temu

Brawo dla zielonej energii ….dobry kierunek rozwoju i tyle w temacie .

czytelnik
11 miesięcy temu

chłop za pieniądze to nawet swoją babe sprzeda.

oo
11 miesięcy temu

Protestowali ludzie na działkach których właśnie NIE miały powstać wiatraki „bo sumsiod zarobi a jo ni” ale jak inwestor zaproponował im że to od nich będzie dzierżawił ziemię ,to już wiatraki cacy! Taka to mentalność Polaka.

...
11 miesięcy temu

chłop dla pieniędzy, zwłaszcza tych niewykazywanych w zeznaniach podatkowych zrobi wszystko…

filip z konopii
11 miesięcy temu

@Ostrowianin Pamiętasz głosowanie nad podwyższeniem wieku emerytalnego dla robola 67 lat. Głosami tych sprzedajnych chłopów przeszło. Dla nich Pawlak wynegocjował jeszcze kilka lat 55 i 60 przejście na emeryturę z KRUS.

Forest
11 miesięcy temu

Do ostrowianin a ty z dziada pradziada zawsze arbuz z wierzchu zielony a w środku czerwony

12
0
Napisz co o tym sądziszx