Po pijaku wiózł dzieci i żonę

Gdyby bezmyślność mogła unosić się w powietrze, 33-letni mieszkaniec gminy Żerków z całą pewnością wzniósłby się bardzo, bardzo wysoko – uważają policjanci z Jarocina.

Bezmyślność to bardzo delikatne określenie w stosunku do osoby, która siada za kierownicą samochodu nie mając do tego uprawnień, mając za to w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Na tym niestety nie koniec. W kierowanym przez mężczyznę volkswagenie są też pasażerowie – jego żona i dwójka małoletnich dzieci.

Na szczęście na dość nietypowy tor jazdy volkswagena, którym rodzina podróżowała, zwrócił uwage inny uczestnik ruchu drogowego i powiadomił o tym policję. Być może jednym wykonanym połączeniem zapobiegł tragedii, za co dziękujemy.

Kontrola zatrzymanego wczoraj w Lgowie pojazdu zakończy się dla 33-latka postępowaniem karnym (a za to przestępstwo może spędzić w więzieniu 2 lata).
Podczas tej kontroli okazało się również, że siedząca na miejscu pasażera kobieta posiada prawo jazdy i jest trzeźwa.
Brak nam słów na takie postępowanie.

CZYTAJ  Minister Zdrowia przyjeżdża do Ostrowa. Wiemy po co

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marianna
9 miesięcy temu

żona z dziećmi jechała z pijakiem, bo może sama była pod wpływem ?

Do Abc
9 miesięcy temu

Prawdziwy mężczyzna w niedzielę paruje szybę pasażera, a prawdziwa kobieta otacza go opieką i dzielnie zastępuje za kółkiem.

Konstanty
9 miesięcy temu

Taki mały już pijany i dzieci ma?

...
9 miesięcy temu

Gdyby tak rzeczywiście solidnie sprawdzić wyrywkowo kierowców, okazałoby sie, ze przynajmniej co piąty jeździ na ,,cyku”, pod wpływem, ,, wczorajszy”, albo już bez prawka. No ale wszystkich nie da się skontrolować, ot co!

Michał
9 miesięcy temu

Idiota chyba nie kocha swojej rodziny że naraża ich życie do pudła takiego debila 😠😠😠

Abc
9 miesięcy temu

To jest właśnie jeden z tych facetów, co kobiecie nie da prowadzić, boby się poczuł „niemęsko” jako pasażer. Prawdziwemu mężczyźnie to nie przeszkadza.

filip z konopii
10 miesięcy temu

Jestem pewien że to nie był pierwszy raz.

Wyborca PiSu
10 miesięcy temu

Do Niema sie co dziwić- dziękuje ci dobry człowieku

M43
10 miesięcy temu

To, żona nie była świadoma że kierowca (mąż) jest „pod wpływem”? I wsiadła z dzieciaczkami do samochodu, narażając siebie i własne dzieci. Powinna zostać ukarana razem z pijanym mężem. 🙁

Niema sie co dziwić
10 miesięcy temu

Typowi wyborcy pisu

11
0
Napisz co o tym sądziszx