BMW rozkwaszone na drzewie

Kierowca BMW, pomimo wyraźnych sygnałów dawanych przez aurę tj. niska temperatura oraz mokra nawierzchnia, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Doszło do wypadku.

Kierowca BMW w wieku około 35 lat jechał drogą na odcinku Raszków – Głogowa. Samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, wcześniej zahaczając o dwa inne. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Na miejscu interweniowali strażacy ochotnicy oraz zawodowcy z Ostrowa.

POLECANE NEWSY

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anty bmw
8 miesięcy temu

trzeba bylo nie zapi…lac to by sie nic nie stało .

Łukasz
8 miesięcy temu

Hej barany jak macie problem to zapraszam do Raszków to że to że wyprzedzałem samochód i wpadłem w poślizg to nie znaczy że nie mam w głowie ciekawe co wy ma ie w głowach obrażając mnie i osądzać i zbędne komentarze zachowajcie dla siebie

Wawa
8 miesięcy temu

Jeździłam kilka lat moją kochana bmką,, tylni napęd ma swoje prawa i trzeba to umieć opanowac. A…i nie jestem małolatem, nie jestem ani od słomy ani od gnoju..ani ze wsi. A jeździłam BMW….

mama
8 miesięcy temu

zawsze powtarzam że brzytwy małpie się nie daje

Kolo
8 miesięcy temu

Większość właścicieli bmw to idioci

anty bmw
8 miesięcy temu

to dlaczego 70 procent wypadków to kierowcy bmw a 30 procent to pozostałe marki

Michał
8 miesięcy temu

Ojej bolid młodemu wieśniakowi się rozkwasil

mały chudy
8 miesięcy temu

BMW Raszków Szlichtyngowa Szczurawice i nieszczęście gotowe…….

Bazyli
8 miesięcy temu

Prawda jest taka że nie wielu stać w naszych okolicach na nowe fury z salonu a tym bardziej samochody klasy tzw Premium o wartosci polowy domu lub calego miedzkania więc większość ma starocie którego za granicą nikt już nie chcial albo auta po tzw dzwonach zreanimowane metodami chalupniczymi więc niech nikt tak naprawdę nie podskakuje i sie sadzi no ale tacy ludzie w naszych okolicach ze w skarpetkach dziury ale łeb do góry

marcin
8 miesięcy temu

BMW – S t a n U m y s ł u

45
0
Napisz co o tym sądziszx