Matka chciała zabić syna – wstrząsające szczegóły

Prokuratura ustaliła, że 33-letnia kobieta „z zamiarem ewentualnym” chciała pozbawić życia swojego 8-letniego syna. Do tej wstrząsającej sytuacji doszło w jednej z kamienic w kaliskim śródmieściu w czwartek około godziny 6. 

Kobieta używając noża o ostrzu długim na 11,5 centymetra i szerokim na 2 centymetry zadała kilka ciosów w klatkę piersiową 8-letniego chłopca. Ten skutecznie bronił się przed własną matką, w którą niemalże wstąpił demon. Ciosy nożem zadawała również zwierzęciu przebywającemu w mieszkaniu.

Chłopiec szczęśliwie trafił do ostrowskiego szpitala, gdzie zaopatrzono jego rany. Kobieta przyznała się do stawianego jej zarzutu. Podejrzana zostanie zbadana przez biegłego psychiatrę, który oceni czy była poczytalna w chwili zdarzenia i czy może odpowiadać za popełniony czyn.

POLECANE NEWSY

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata
8 miesięcy temu

Jak czytam komentarze na niektórych portalach: ,,nie oceniamy” , ,, depresja”, to mi ręce opadają,jakie to ostatnio modne depresja,a skąd się to wszystko bierze? Z nudów ku* wa! Niech się jeden z drugim za ciężka robotę weźmie,że pot po dupie poleci i nie będzie pamiętał,jak się nazywa,to wszelką depresja że łba wyjdzie i nie będzie wiedział jeden z drugim ,jak się nazywa! Depresja jest modna wśród ciepłych kluch, które cały czas się nad sobą użalają i za robotę nie wezmą Ciekawe,czy jak taka psychopatka skrzywdziłby Ciebie,albo kogoś z twoich bliskich,to zeż jeden z drugim powiedział by,że pewnie miała depresję,albo nie oceniamy?

Last edited 8 miesięcy temu by Agata
Joanna
8 miesięcy temu

Patologia

Derka do marekM
8 miesięcy temu

A czego ty się spodziewałeś? Poczytaj jakie opinie ma Ostrów Wlkp. w całej Polsce, albo przejedź się np. nad morze i przyznaj, że jesteś z Ostrowa Wlkp. to patrzą na ciebie jak na diabła.

Do Ja
8 miesięcy temu

To samo mówią o tobie…

Alex
8 miesięcy temu

Takie jednostki trzeba eliminować ze społeczeństwa.

Ja
8 miesięcy temu

Co za popier* Iona franca!Żal dziecka i zwierzątka.

marian
8 miesięcy temu

dzieciak na pewno z ADHD i innymi gratisami, a kobieta nie wytrzymała

Roki
8 miesięcy temu

No po prostu brak słów żeby własna matka robiła krzywdę swojemu dziecku to normalna to ona na pewno nie jest!!!

Eligiusz
8 miesięcy temu

Brakło na rachunki PISowskie

marekM
8 miesięcy temu

Tu jakieś trole są , normalnie nie wierzę. Dlaczego minusy dajecie „Klik” owi przecież on całą prawdę napisał. CO wy bronicie jeszcze matkę że tak zrobiła??? co się dzieje ze społeczeństwem?? czy tak na przekór robicie te minusy ??

17
0
Napisz co o tym sądziszx