Matka chciała zabić syna – wstrząsające szczegóły

Udostępnij
Tweet

Prokuratura ustaliła, że 33-letnia kobieta „z zamiarem ewentualnym” chciała pozbawić życia swojego 8-letniego syna. Do tej wstrząsającej sytuacji doszło w jednej z kamienic w kaliskim śródmieściu w czwartek około godziny 6. 

Kobieta używając noża o ostrzu długim na 11,5 centymetra i szerokim na 2 centymetry zadała kilka ciosów w klatkę piersiową 8-letniego chłopca. Ten skutecznie bronił się przed własną matką, w którą niemalże wstąpił demon. Ciosy nożem zadawała również zwierzęciu przebywającemu w mieszkaniu.

Chłopiec szczęśliwie trafił do ostrowskiego szpitala, gdzie zaopatrzono jego rany. Kobieta przyznała się do stawianego jej zarzutu. Podejrzana zostanie zbadana przez biegłego psychiatrę, który oceni czy była poczytalna w chwili zdarzenia i czy może odpowiadać za popełniony czyn.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata
2 lat temu

Jak czytam komentarze na niektórych portalach: ,,nie oceniamy” , ,, depresja”, to mi ręce opadają,jakie to ostatnio modne depresja,a skąd się to wszystko bierze? Z nudów ku* wa! Niech się jeden z drugim za ciężka robotę weźmie,że pot po dupie poleci i nie będzie pamiętał,jak się nazywa,to wszelką depresja że łba wyjdzie i nie będzie wiedział jeden z drugim ,jak się nazywa! Depresja jest modna wśród ciepłych kluch, które cały czas się nad sobą użalają i za robotę nie wezmą Ciekawe,czy jak taka psychopatka skrzywdziłby Ciebie,albo kogoś z twoich bliskich,to zeż jeden z drugim powiedział by,że pewnie miała depresję,albo nie oceniamy?

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Agata
Joanna
2 lat temu

Patologia

Derka do marekM
2 lat temu

A czego ty się spodziewałeś? Poczytaj jakie opinie ma Ostrów Wlkp. w całej Polsce, albo przejedź się np. nad morze i przyznaj, że jesteś z Ostrowa Wlkp. to patrzą na ciebie jak na diabła.

Do Ja
2 lat temu

To samo mówią o tobie…

Alex
2 lat temu

Takie jednostki trzeba eliminować ze społeczeństwa.

Ja
2 lat temu

Co za popier* Iona franca!Żal dziecka i zwierzątka.

16
0
Napisz co o tym sądziszx