Wszystkie radiowozy w akcji. Był pościg przy Wrocławskiej (NOWE ZDJĘCIA)

O 9 rano ostrowska drogówka postanowiła zatrzymać do kontroli mercedesa na ostrzeszowskich numerach rejestracyjnych. Auto ostatecznie się zatrzymało, ale dwóch mężczyzn wybiegło z pojazdu, przeskoczyło przez płot i uciekało przez pole.

Na miejsce wysłano wszystkie patrole z Ostrowa Wielkopolskiego do akcji pościgowej. Ponieważ teren był otwarty, mężczyźni pozostawali cały czas widoczni. Mężczyźni widząc bezsens ucieczki pustyń polem zawrócili do ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. To właśnie w rejonie głównej, ulicy zostali ujęci.

Dlaczego uciekali?
Kierowca wydmuchał około 0,35 promila co jest wykroczeniem. W uchwycie pomiędzy przednimi fotelami znajdowało się jeszcze otwarte piwo. To jednak nie był koniec problemów mężczyzny.

Kierowca nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Te zostały mu wcześniej zatrzymane. Dodatkowo u jednego z mężczyzn znaleziono woreczek z białym proszkiem.

W aucie znaleziono także narzędzia, które mogły służyć do dokonywania włamań. Był to łom i wkrętarka. Policjanci dokładnie sprawdzili pojazd oraz mężczyzn. Teraz przeprowadzą śledztwo, próbując zweryfikować czy mieli związek z popełnianiem przestępstw.

NOWE ZDJĘCIA

CZYTAJ  Jechał "nową" trasa do znanej firmy i rozbił się

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
10 miesięcy temu

Łapać takich

Bonio
10 miesięcy temu

Mieć takiego syna to skarb, takich ludzi powinni gazować bo tylko straty są.

bobek
10 miesięcy temu

hola hola…prosze podac straty w radiowozach oraz ilu rannych po stronie przeciwnej…slizgo było

Greg
10 miesięcy temu

Karać tak jak Talibowie ukradłeś to poniesiesz srogą karę,od razu łapska ucinać

Prezydent
10 miesięcy temu

Przecież więcej trzeźwych robi wypadki zamontuj bramki wszędzie debilu i kontroluj 24h

Ciekawy
10 miesięcy temu

Mogli na rowerach uciekać lepiej to wygląda

Normalny
10 miesięcy temu

Powinna policja robić akcje o różnych godzinach zatrzymują ruch i sprawdzają 100 %kierowców toby wyeliminowało tych pijusow zanim zrobi wypadek

ŁOSTRZESZOWTOSTANUMYSLU
10 miesięcy temu

PRZCIEZ ZABRALI GOSCIOWI DOM BO ON TAM MIESZKAL !!! A NA DODATEK JAK ZOBACZYL PSIARNIE TO SIE JESCZE ZLAŁ ZE STRACHU NA FOTEL :))))))

Kielon
10 miesięcy temu

Ile tam 5 radiowozów bo co trzeci potrafi biegać? Dwóch wyszkolonych sprawnych policjantów dało by radę a tu cały komisariat przyjechał 🤣

Kielon
10 miesięcy temu

Hahha jak mają łom i wkrętarkę to włamywacze jprd jaki sukces policji jak złapią paru pijaczków to im się robi pilar dramat nic znaczącego nie zrobili narazie tylko karaja za brak maseczek

56
0
Napisz co o tym sądziszx