Wszystkie radiowozy w akcji. Był pościg przy Wrocławskiej (NOWE ZDJĘCIA)

O 9 rano ostrowska drogówka postanowiła zatrzymać do kontroli mercedesa na ostrzeszowskich numerach rejestracyjnych. Auto ostatecznie się zatrzymało, ale dwóch mężczyzn wybiegło z pojazdu, przeskoczyło przez płot i uciekało przez pole.

Na miejsce wysłano wszystkie patrole z Ostrowa Wielkopolskiego do akcji pościgowej. Ponieważ teren był otwarty, mężczyźni pozostawali cały czas widoczni. Mężczyźni widząc bezsens ucieczki pustyń polem zawrócili do ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. To właśnie w rejonie głównej, ulicy zostali ujęci.

Dlaczego uciekali?
Kierowca wydmuchał około 0,35 promila co jest wykroczeniem. W uchwycie pomiędzy przednimi fotelami znajdowało się jeszcze otwarte piwo. To jednak nie był koniec problemów mężczyzny.

Kierowca nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Te zostały mu wcześniej zatrzymane. Dodatkowo u jednego z mężczyzn znaleziono woreczek z białym proszkiem.

W aucie znaleziono także narzędzia, które mogły służyć do dokonywania włamań. Był to łom i wkrętarka. Policjanci dokładnie sprawdzili pojazd oraz mężczyzn. Teraz przeprowadzą śledztwo, próbując zweryfikować czy mieli związek z popełnianiem przestępstw.

NOWE ZDJĘCIA

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
1 rok temu

Łapać takich

Bonio
1 rok temu

Mieć takiego syna to skarb, takich ludzi powinni gazować bo tylko straty są.

bobek
1 rok temu

hola hola…prosze podac straty w radiowozach oraz ilu rannych po stronie przeciwnej…slizgo było

Greg
1 rok temu

Karać tak jak Talibowie ukradłeś to poniesiesz srogą karę,od razu łapska ucinać

Prezydent
1 rok temu

Przecież więcej trzeźwych robi wypadki zamontuj bramki wszędzie debilu i kontroluj 24h

Ciekawy
1 rok temu

Mogli na rowerach uciekać lepiej to wygląda

Normalny
1 rok temu

Powinna policja robić akcje o różnych godzinach zatrzymują ruch i sprawdzają 100 %kierowców toby wyeliminowało tych pijusow zanim zrobi wypadek

ŁOSTRZESZOWTOSTANUMYSLU
1 rok temu

PRZCIEZ ZABRALI GOSCIOWI DOM BO ON TAM MIESZKAL !!! A NA DODATEK JAK ZOBACZYL PSIARNIE TO SIE JESCZE ZLAŁ ZE STRACHU NA FOTEL :))))))

Kielon
1 rok temu

Ile tam 5 radiowozów bo co trzeci potrafi biegać? Dwóch wyszkolonych sprawnych policjantów dało by radę a tu cały komisariat przyjechał 🤣

Kielon
1 rok temu

Hahha jak mają łom i wkrętarkę to włamywacze jprd jaki sukces policji jak złapią paru pijaczków to im się robi pilar dramat nic znaczącego nie zrobili narazie tylko karaja za brak maseczek

56
0
Napisz co o tym sądziszx