Rozbite m. in. BMW, które prowadził mechanik

Na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i 60. Pułku Piechoty w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia 3 aut osobowych. Droga została zablokowana.

Kobieta kierując fordem chciała skręcić w lewo z Konopnickiej w 60. Pułku Piechoty. Z przeciwka od ulicy Raszkowskiej jechało BMW. Auta zderzyły się na skrzyżowaniu. Ford obrócił się i uderzył rykoszetem peugeota. BMW zatrzymało się sto metrów dalej z urwanym kołem. Za kierownicą siedział mechanik, który prowadził samochód
klienta. Po zdarzeniu zastanawiał się jak go poinformować o rozbitym aucie.

Kobiecie z forda poduszka przesunęła przednie zęby do tyłu, co było spowodowano ustawieniem fotela blisko kierownicy.

POLECANE NEWSY
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Un
4 miesięcy temu

Patrząc na uszkodzenia to prędkość nie była duża. Że 3 lata temu byłem świadkiem takiej kolizji. Stoję na światalach na prawym pasie, przede mną z prawej wyjazd z parkingu i samochód który chce nielegalne przebić się przez 2 pasy i skręcić w lewo. Mój lewy pas pusty a z oddali coś nadciąga ale zaczyna hamować przed skrzyżowaniem. I w tym momencie ten z parkingu wyjeżdża. Oba auta uszkodzone bardziej niż ta beemka ale mniej niż ford.

Karzeł
4 miesięcy temu

Do Ja
Nie każdy musi być monstrualnych rozmiarów , i nie każdy musi jeździć nowym autem. Takiej historii jaką miał ten ,,stary grat” i tylu przygód przynoszących radość wielu osobom możesz tylko pozazdrościć.
Samochód musi być sprawny i pod tym kątem należy pojazd oceniać.
A zbiórki – jak Ci zazdrość dupę tak bardzo zaciska , to załóż swoją.
Ja żadnej nie zakładałam i nie zamierzam.
Co do słowa pogardliwie używanego do określenia ludzi o nieco ciemniejszej karnacji , to tylko sobie świadectwo wystawiłeś.

A zapomniałeś jeszcze o zbiórkach na chore dzieci – miedzy innymi na Wojtusia z Pleszewa – w zakończeniu tej zbiórki pomógł człowiek o ciemniejszej karnacji , wpłacając bardzo dużą kwotę i jeszcze proponując bezpłatne konsultacje i leczenie w swoom szpitalu we Francji.

Ale to przecież ciapaty , to nieistotne.

Życzę mniej jadu i więcej życzliwości.

Wtedy pojawia się uśmiech , a z uśmiechem wszystko jest o wiele prostsze

Ja
5 miesięcy temu

Karzeł za kierownicą starego grata i proszę. Ale zbiórka będzie na nowe auto zamiast na ciapatych

Do fałszywy woźnica.
5 miesięcy temu

Jesteś zboczony czy co? Tak głupiego komentarza i nie na temat nikt tutaj nie napisał.Przeczytaj co napisałeś i puknij się w łeb.

lol
5 miesięcy temu

Każdy mechanik sprawdza auto w zależności od naprawy na drodze. A mondeo to stara konstrukcja, dlatego sie tak powyginało. wystarczy że że dwa auta poruszały się, a szkody są inne.

Mordehaj Blumsztajn
5 miesięcy temu

Buahahababshabsbsbsbshsnabhahahahhahahshshshshhshshshhshshehshshsh szkoda samochodu 🙁

px9
5 miesięcy temu

Nawet jeśli przyśpieszył to niestety prawo mówi jasno, że musimy ustąpić pierwszeństwa. Współczuję kobiecie bo po uszkodzeniach forda widać, że siła była ogromna, auto porozpierniczane na części pierwsze.

Px
5 miesięcy temu

Skręcając w lewo ustępujesz pierwszeństwa szczególnie zimą gdzie droga hamowania auta jadącego z przeciwka może być wydłużona. Wina ewidentnie osoby skręcającej. Gdyby był tak daleko jak piszecie to strzała by ford dostał w bok a nie w przód.

Big Jan
5 miesięcy temu

Robimy zbiórkę na nowego forda dla Mumi

Fałszywy woznica
5 miesięcy temu

Pod wpływem masakra a mam pytanie czy ginekolog po porodzie też sprawdzą swoje klijentki czy mogą współżyć swoim przyzadem

33
0
Napisz co o tym sądziszx