Pedofil zatrzymany. Już trafił do aresztu

Udostępnij
Tweet

Kolejny pedofil w rękach policji. Tym razem zatrzymany został 41-letni mężczyzna z Kalisza, gdy próbował doprowadzić 14-latka do innej czynności seksualnej. Zboczeńca aresztowano na trzy miesiące i usłyszał już zarzuty.

Proceder trwał od listopada 2021 roku. Kaliszanin miał uwodzić chłopców poniżej 15 roku życia za pomocą internetowych komunikatorów.

W celu popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym nawiązywał z nimi kontakt, namawiał do spotkania i prezentował treści o charakterze pornograficznym.

W minioną niedzielę podejrzany osobiście spotkał się z 14-latkiem i próbował doprowadzić chłopca do poddania się innej czynności seksualnej.

Teraz zostanie dokładnie przebadany jego sprzęt elektroniczny pod kątem innych przypadków łamania prawa. Ze względu na grożącą surową karę do 12 lat więzienia sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego trzech miesięcy aresztu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Młodzi mężczyźni wjechali w barierkę
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lol
1 rok temu

Dymkowski już wali gruche

Fuck the all
1 rok temu

A ja powiem niewiele. ,ale głównie do pompka. A k….a kim trzeba być żeby stawać w obronie takiego ści*rwa ….ogarnij się. Wyrok ,odsiadka ,resocjalizacja. Przecież to gó..o jak wyjdzie to będzie robić to samo. O prawie mówisz. Człowieku. A. Prawa tych dzieci to. …….

Juziu
1 rok temu

Kolejny zboczuch z niepełnosprawnych umysłowo LGBT – towców

pimpek
1 rok temu

Co powinno go spotkać w więzieniu? Czy was za przeproszeniem ale popi****liło?
Typ powinnien być wykastrowany, odsiedzieć wyrok, który dostał i oprócz tego, włos nie powinien mu spaść z głowy.

Przedstaw się
1 rok temu

Znaczy kolejny homoseksualista szukał chłopaczka.

15
0
Napisz co o tym sądziszx