Kobieta zamordowana na Malcie jest z naszego regionu

W niedzielny wieczór do polskich mediów dotarła informacja o zamordowaniu Polki na Malcie. Jak ustaliliśmy młoda kobieta pochodziła z miejscowości Niedźwiedź w powiecie ostrzeszowskim oraz kończyła Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim.

Na Maltę wyjechała w 2018 roku. Feralnego dnia została zamordowana w tamtejszym parku, w którym zazwyczaj dokarmiała bezpańskie koty. Na ciele Pauliny stwierdzono liczne ślady agresji.

Ciało odnalazł przypadkowy przechodzień w niedzielę rano. Tego samego dnia w sprawie zatrzymano 20-letniego mieszkańca miasta Żejtun. Jest on podejrzewany o zamordowanie Polki.

Maltańska telewizja TVM informuje, że Paulina została zamordowana w miejscu, w którym ją znaleziono – na jednej z ramp prowadzących od wybrzeża do parku.

Śledczy na jej ciele stwierdzili obrażenia od klatki piersiowej w górę oraz na szyi, co wskazuje na to, że ktoś próbował ją udusić. Sekcja zwłok wykaże czy została wykorzystana seksualnie, o czym wspominają inne media.

POLECANE NEWSY

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tom
7 miesięcy temu

Do…. On… latać dalej po świecie i teraz płakać…wesołych świąt i wlacz myślenie

Marta
7 miesięcy temu

Do wszystkich hejterow .
Nigdy nie udzielam się w komentarzach , nigdy nie życzę nikomu zle, ale każdemu który pisze po co wyjechała , trzeba było siedzieć na tyłku itd… pamiętajcie … karma to suka … i niech wróci do każdego z was . Tyle w temacie.

syn gromu
7 miesięcy temu

Strzeżcie się miejsc na świecie, w których nie ma Boga.

Karol3414
7 miesięcy temu

@Paulina D: a ja tam bym był jednak za tym żeby nie ujawniać danych ofiary, a przestępcy owszem. Z tym, że by była jasność, mowa o danych przestępcy a nie podejrzanego.

Paulina D
7 miesięcy temu

A i jeszcze jedno, tam na Malcie nie ma chorego zwyczaju zasłaniania twarzy ofiary jak przestępcy . Podobnie jawne jest imię i nazwisko dziewczyny. W końcu to ona jest ofiarą, nie przestępcą, by jej nazwisko i twarz ukrywać .

Paulina D
7 miesięcy temu

Wpiszcie Paulina D w wyszukiwarkę na Fb wyskoczy wam -popularne teraz- i nazwisko dziewczyny, a wraz z tym pełno wpisów z Malty, wyrazów współczucia, wsparcia dla rodziny w końcu obcokrajowca. Nie to co u nas hejt i pytania po co tam pojechała ? Chłopak który ją zabił należał do znanej tam sekty. Wklejam co znalazłam Doniesiono, że główny podejrzany związany z morderstwem Pauliny Dembskiej twierdził, że „wykonywał dzieło Boga” podczas dokonywania morderstwa. Nonsens, oczywiście. Ale gdyby to muzułmanin twierdził to samo, rozpętałoby się piekło, założę się, że.

Raporty (zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne) łączą głównego podejrzanego z River of Love. Wszyscy zostaliśmy narażeni na taktykę tej sekty i jej wykładników (Gordon Manche & Matthew Grech). Karmią się wrażliwością jednostek i wzbudzają w nich myśl, że mogą naprawić wszystkie problemy, które postrzegają. Pomimo niezgodności z prawem ich praktyk, nigdy nie podjęto żadnych działań.

Media podają również, że główny podejrzany miał historię nękania online. Pytam retorycznie: Czy Policja kiedykolwiek działała na podstawie takich informacji? Czy ofiary zgłaszały takie zachowanie w pierwszej kolejności, czy też brakowało im pewności, że zostaną podjęte działania, aby nigdy nie zgłosiły?

Musimy mówić w imieniu tych, którzy najbardziej potrzebują, aby nasz głos został wysłuchany. Nie toleruj bigoterii, mizoginii, homofobii i innych rzeczy. Wiem, że wygląda to na przegraną bitwę w sieci ale nasze głosy muszą być usłyszane i musimy – przede wszystkim – zacząć działać.

Żwirownia
7 miesięcy temu

Farbowany ciapaty śmieć jak widać na zdjęciu.Do piachu ścierwo!

Zło szło przez świat
7 miesięcy temu

Mówicie, że dobro wraca i co ? Kotki biedne dokarmiała i przypłaciła to życiem, jakoś dobro do niej nie wróciło, tylko przyszło zło

SUZUKI
7 miesięcy temu

Jak śpiewał Janerka Strzeż się tych miejsc

On
7 miesięcy temu

Jakiś debil napisał ten komentarz o muslimach, lepiej siedzieć na dupie i nie wychodzić z domu… lepiej w ogóle nie korzysztać z życia. Zabito kobietę, a tylko docinki w głowie ,ot cała Polskość.

22
0
Napisz co o tym sądziszx