Kobieta zamordowana na Malcie jest z naszego regionu

W niedzielny wieczór do polskich mediów dotarła informacja o zamordowaniu Polki na Malcie. Jak ustaliliśmy młoda kobieta pochodziła z miejscowości Niedźwiedź w powiecie ostrzeszowskim oraz kończyła Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim.

Na Maltę wyjechała w 2018 roku. Feralnego dnia została zamordowana w tamtejszym parku, w którym zazwyczaj dokarmiała bezpańskie koty. Na ciele Pauliny stwierdzono liczne ślady agresji.

Ciało odnalazł przypadkowy przechodzień w niedzielę rano. Tego samego dnia w sprawie zatrzymano 20-letniego mieszkańca miasta Żejtun. Jest on podejrzewany o zamordowanie Polki.

Maltańska telewizja TVM informuje, że Paulina została zamordowana w miejscu, w którym ją znaleziono – na jednej z ramp prowadzących od wybrzeża do parku.

Śledczy na jej ciele stwierdzili obrażenia od klatki piersiowej w górę oraz na szyi, co wskazuje na to, że ktoś próbował ją udusić. Sekcja zwłok wykaże czy została wykorzystana seksualnie, o czym wspominają inne media.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tom
11 miesięcy temu

Do…. On… latać dalej po świecie i teraz płakać…wesołych świąt i wlacz myślenie

Marta
11 miesięcy temu

Do wszystkich hejterow .
Nigdy nie udzielam się w komentarzach , nigdy nie życzę nikomu zle, ale każdemu który pisze po co wyjechała , trzeba było siedzieć na tyłku itd… pamiętajcie … karma to suka … i niech wróci do każdego z was . Tyle w temacie.

syn gromu
11 miesięcy temu

Strzeżcie się miejsc na świecie, w których nie ma Boga.

Karol3414
11 miesięcy temu

@Paulina D: a ja tam bym był jednak za tym żeby nie ujawniać danych ofiary, a przestępcy owszem. Z tym, że by była jasność, mowa o danych przestępcy a nie podejrzanego.

Paulina D
11 miesięcy temu

A i jeszcze jedno, tam na Malcie nie ma chorego zwyczaju zasłaniania twarzy ofiary jak przestępcy . Podobnie jawne jest imię i nazwisko dziewczyny. W końcu to ona jest ofiarą, nie przestępcą, by jej nazwisko i twarz ukrywać .

Paulina D
11 miesięcy temu

Wpiszcie Paulina D w wyszukiwarkę na Fb wyskoczy wam -popularne teraz- i nazwisko dziewczyny, a wraz z tym pełno wpisów z Malty, wyrazów współczucia, wsparcia dla rodziny w końcu obcokrajowca. Nie to co u nas hejt i pytania po co tam pojechała ? Chłopak który ją zabił należał do znanej tam sekty. Wklejam co znalazłam Doniesiono, że główny podejrzany związany z morderstwem Pauliny Dembskiej twierdził, że „wykonywał dzieło Boga” podczas dokonywania morderstwa. Nonsens, oczywiście. Ale gdyby to muzułmanin twierdził to samo, rozpętałoby się piekło, założę się, że.

Raporty (zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne) łączą głównego podejrzanego z River of Love. Wszyscy zostaliśmy narażeni na taktykę tej sekty i jej wykładników (Gordon Manche & Matthew Grech). Karmią się wrażliwością jednostek i wzbudzają w nich myśl, że mogą naprawić wszystkie problemy, które postrzegają. Pomimo niezgodności z prawem ich praktyk, nigdy nie podjęto żadnych działań.

Media podają również, że główny podejrzany miał historię nękania online. Pytam retorycznie: Czy Policja kiedykolwiek działała na podstawie takich informacji? Czy ofiary zgłaszały takie zachowanie w pierwszej kolejności, czy też brakowało im pewności, że zostaną podjęte działania, aby nigdy nie zgłosiły?

Musimy mówić w imieniu tych, którzy najbardziej potrzebują, aby nasz głos został wysłuchany. Nie toleruj bigoterii, mizoginii, homofobii i innych rzeczy. Wiem, że wygląda to na przegraną bitwę w sieci ale nasze głosy muszą być usłyszane i musimy – przede wszystkim – zacząć działać.

Zło szło przez świat
11 miesięcy temu

Mówicie, że dobro wraca i co ? Kotki biedne dokarmiała i przypłaciła to życiem, jakoś dobro do niej nie wróciło, tylko przyszło zło

SUZUKI
11 miesięcy temu

Jak śpiewał Janerka Strzeż się tych miejsc

On
11 miesięcy temu

Jakiś debil napisał ten komentarz o muslimach, lepiej siedzieć na dupie i nie wychodzić z domu… lepiej w ogóle nie korzysztać z życia. Zabito kobietę, a tylko docinki w głowie ,ot cała Polskość.

21
0
Napisz co o tym sądziszx