Na drodze była istna szklanka

Kolejną dobę kierowcy musieli zdejmować nogę z gazu. Zwłaszcza na lokalnych drogach zalega śliska nawierzchnia. Biada temu kto będzie jechać bez opon zimowych, bez systemu kontroli trakcji ESP czy napędu na 4 koła. A jeszcze gorzej jeśli po prostu pojedzie zbyt szybko.

Około północy doszło do groźnego zdarzenia, w którym kierowca Nissana na ostrowskich tablicach rejestracyjnych stracił kontrolę nad autem i wpadł w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana, ale strażacy szukali na pobliskim terenie czy mógł jeszcze ktoś podróżować tym autem. Kierowca Nissana odmówił transportu do szpitala.

Do zdarzenia doszło na trasie Świnków – Mazury.

Źródło pkr24.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mąka wysypała się z ciężarówki. W aucie było 5-letnie dziecko
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maria
2 lat temu

Czy na Pruślinie jest tylko ulica Grabowska? Na nią wysypano tony soli a boczne ulice to lodowisko. Chodnik przy Grabowskiej tez nie lepszy. Halo, ktoś to ogarnia?

Wsiowieszcz
2 lat temu

Ludzie psioczą na brak soli
Tak głośno, że głowa boli.
Uważają że brak soli
Jest przyczyną ich niedoli.
Lecz chyba nie mają racji
Jak to bywa w demokracji.
Bo gdy ktoś jedzie powoli
Temu nie straszny brak soli.

Dzinhs
2 lat temu

Wysokie kart powinny być dla tego kto nie odśnieża przed swoją posesja.

do taki jeden
2 lat temu

No było odśnieżone dwa lata temu i trzy też, bo wtedy w ogóle nie spadł śnieg.

Gratulacje
2 lat temu

Jakich my czasów dożyli? Żeby trzeba było mieć obowiązkowo ESP i napęd na cztery koła na taki mały lód jak obecnie? Wystarczy mieć łeb na karku i dostosować prędkość do warunków drogowych. Nic więcej. Jeżeli ktoś twierdzi że przez ostatnie dwa dni były cięzkie warunki na drogach. To proszę was. Jeździjcie autobusami. Nie nadajecie się na drogę jako kierowca.

młody
2 lat temu

w gminie ostrowskiej tez kilka wiosek zapomnianych odśnieżaniem a co dopiero sypaniem piasku albo solą jedna wielka szklanka ciekawie kto te przetargi wygrywa jak nic nie robi a kasa jest

taki jeden
2 lat temu

Szklanka to jest w Latowicach Kęszycach i Psarach kto tam ostatnio odśnieżał chyba z 2 lata temu masakra……………………………………………..

Xx
2 lat temu

Wszystkie drogi koszmar ślisko. Chodniki. Teraz na to zacznie deszcz padac to dopiero będzie.

Hello
2 lat temu

Tak jest jak za utrzymanie dróg biorą się ludzie którzy chcą się nachapac a nie zadbać o drogi . Ale skoro to urzędnikom pasuje i nikt się nie sprzeciwia ? Nawet podatnicy 🤷‍♂️

19
0
Napisz co o tym sądziszx