Zmarła tuż przed Wigilią

Kobieta w średnim wieku zaplanowała z partnerem Wigilię na godzinę 17. Godzinę wcześniej, kiedy wszystko było już gotowe, wyszła z partnerem na spacer po ostrowskim śródmieściu.

Będąc już poza mieszkaniem, w bramie jednej z kamienic w centrum Ostrowa postanowiła jeszcze zapalić papierosa. Po chwili zasłabła i przestała oddychać. Mężczyzna zaczął ją reanimować i wezwał pomoc. Życia kobiety nie udało się jednak przywrócić.

Czynności wykonane pod nadzorem prokuratora nie stwierdziły, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Ciało przekazano bliskim zmarłej.

Rodzinie składamy szczere kondolencje.

POLECANE NEWSY

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Opłacony przez koncerny
9 miesięcy temu

Aaahahahahahah! Szczepienia to pozbawianie przeciwciał. Leżę

Do Opłacony przez koncerny
9 miesięcy temu

No brawo!!! Sam pozbawiasz dziecka przeciwciał, organizm z czasem to odczuje i będziesz miał z czasem „podziękowanie”. Teraz wierzę w to że zaszczepy zarażają.

Duszek Czesiek
9 miesięcy temu

Oooooo prooooooooszę. I mamy bolka, co siedzi na necie, żyje jak mu nakazują w necie i twierdzi, że social media wcale mu nie reguluje poziomu dopaminy! Wow, kuźwa miszcz świta! 😂
Każdy ćpun mówi, że on ma narkotyk pod kontrolą i że on se sam z tym poradzi.

Opłacony przez koncerny
9 miesięcy temu

Co ta twoja wnuczka taka chorowita, że trzeba z nią co chwilę do tego lekarza chadzać??Antybiotyczki, czyż nie? Moja córka zaszczepiona na grypę i ani razu od 2 lat nie musiała iść do lekarza i ani razu nie musiała rezygnować z przedszkola.

Do covidioty Duszek Czesiek
9 miesięcy temu

Mylisz się, parówo. Poziom dopaminy sam sobie podnoszę np. słuchając ulubionej muzyki lub czytając książkę. Na media jestem odporny i nie daję sobą sterować jak tacy covidioci jak ty. Czekaj cepie do 10.30, nowe dane. A wzrosną bo w święta kostucha pochlała i musi nadrobić żeby sobie podnieść poziom dopaminy. Narka, zaszczepie!!! 🤣😆😂

Do Opłacany przez koncerny
9 miesięcy temu

Te twoje „dane” dotyczą również 500 norek chorych bezobjawowo? A tak na serio to nie wierz w te dane do końca. Córka od początku pandemii chodzi z wnuczką do lekarza tylko prywatnie i ani razu dziecka nie trzeba było wysyłać na testy, bo lekarz ma leczyć a nie wydzwaniać po sanepidach!!! Jak się zapłaci to inaczej podchodzą do tematu. I tyle z cyferek panie „znaffco”.

Duszek Czesiek
9 miesięcy temu

Poczytaj sobie o dopaminie, którą jesteś sterowany w social mediach, miękiszonie. Wszystko łykasz i bezwiednie podajesz dalej.

Do covidioty Duszek Czesiek
9 miesięcy temu

„W następnej generacji lub później powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja. ”
ALDOUS HUXLEY (1894-1963)

Duszek Czesiek
9 miesięcy temu

„Ludzie głupieją hurtowo,
Mądrzeją detalicznie
Każdy na swoim respiratorze.”

Czesiek z OIOM-u, lat 42, wcześniej myślał, że szczepionki to zło, cytował poetów, których nigdy nie czytał, a myślała za niego jego grupa na whatsappie

do Opłacony przez koncerny
9 miesięcy temu

Przeczytaj debilu jeszcze raz co napisałaś bo chyba już oderwałeś
się od rzeczywistości. Ile można nawracać kółko jedno i to samo, u ciebie już objawia się schizofrenia paranoidalna. Stwierdzam przypadek beznadziejny.

58
0
Napisz co o tym sądziszx