Błyskawiczna akcja policji. 3 sprawców zatrzymanych (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci wbrew niektórym nie śpią w środku nocy „po krzakach”, ale dzielnie pełnią służbę. Tak przynajmniej było minionej przedświątecznej nocy.

O godzinie 3.20 trzech mężczyzn brało udział w wybiciu dwóch bocznych szyb od wiaty przystankowej stojącej przy alei Słowackiego przed blokiem numer 10.

Sprawiedliwość dosięgła ich szybciej niż by się mogli spodziewać. Akt wandalizmu dostrzegł patrol prewencji, który udał się w pościg za sprawcami. Mężczyźni uciekali w stronę starej przepompowni. Tam udało się dopaść pierwszego, a w ciągu dwóch kolejnych minut wpadli kolejni dwaj zatrzymani przez 2 inne patrole.

Jednym ze skutecznych policjantów był zasłużony funkcjonariusz z ostrowskiej drogówki , który jak nieoficjalnie ustaliliśmy zatrzymał mężczyznę, bo ten po prostu uciekał. A skoro ktoś ucieka to należy go zatrzymać.

Teraz trzech mężczyzn spędzi przedświąteczny czas na komendzie. Jeśli się okaże, że wcześniej mocno popili, to mogą nie zdążyć wyjść przed Wigilią.

Mamy nadzieję, że Pan Komendant odpowiednio doceni zaangażowanie funkcjonariuszy, którzy pomimo mocno zaśnieżonej przestrzeni wykazali się nadspodziewaną skutecznością.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nastolatek na motocyklu z poważnym urazem
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Walker
1 rok temu

Tak medal i premie im dać.. bo wreszcie coś zrobili.
Wczoraj widziałem pracownika MZO który ładował kosz na ciężarówkę , też robił swoją robotę, może też mu premie i medal dać? I drogowcowi i kasjerowi i koparkowemu i wszystkim którzy sumiennie wykonują swoją pracę. Medale im dać.

Rudzielec
1 rok temu

Do parafianin
Napisałeś o Wasylu kogo masz na myśli?????

Kundelek
1 rok temu

„.. Odpowiednio doceni.. ” Jpd.. Za taki wyczyn awans i dużą premia… Dobrze że z życiem uszli…

Parafianin
1 rok temu

To byli Siergiej. Wasyl i Antonio przyjechali z Ukrainy i ich ponosilo

Czytelnik
1 rok temu

I tak śpią pochowani po kątach i tak raz kiedy muszą się wykazać żeby nie było

Jan
1 rok temu

Typowe debile, mózgu nie widać, ale jak go nie ma to widać.

36
0
Napisz co o tym sądziszx