Wybuch gazu w budynku? Osoba ciężko ranna

Przed godziną 13 doszło do pożaru w budynku gospodarczym w miejscowości Strzyżew przy ulicy Wydartej, który najprawdopodobniej spowodowany był wybuchem. Wewnątrz znajdował się okolo 50-letni mężczyzna.

W budynku gospodarczym według świadków nastąpił wybuch. Na miejsce skierowano około 10 zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna, który doznał rozległych oparzeń ciała. Ogień udało się szybko opanować.

Na miejsce dojechała karetką z powiatu ostrzeszowskiego i po chwili wylądował śmigłowiec LPR. Trwają intensywne działania medyczne. Pożar jest opanowany.

Na pochwałę zasługuje pracownica szpitala, która jako jedna z pierwszych dotarła na miejsce akcji i zaczęła udzielać profesjonalnej pomocy medycznej.

CZYTAJ  Gessler przeprowadziła kuchenną rewolucję. Czy lokal przetrwa?

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bimb>>
11 miesięcy temu

w rejonie Chynowej ,Przygodziczek,Strzyżewa o samogon nie jest trudno – zas o widocznego dzielnicowego no to juz problem.

Janek
11 miesięcy temu

Karetka z Ostrzeszowa i profesjonalna pomoc – te 2 okoliczności się wykluczają

Grażyna
11 miesięcy temu

Skoro zamknięty był od środka , to pewnie robił coś zakazanego , nielegalnego. Kto normalny zamyka się od środka , pewnie tam mieszkał w tej szopce albo śpi tam jak pochleje , bo go staro nie chce do chałupy wpuścić. Ja bym jeszcze milicję na nich nasłała , że bimber pendzą. Tak kończą pijaki i to jest przestroga dla innych. Uczcie się na cudzych błędach , a nie na własnych. Polać mu jeszcze procentów , żeby szybko doszedł do siebie. Zdrówka życzę.

Last edited 11 miesięcy temu by Grażyna
Do miejscowy
11 miesięcy temu

Możesz napisać dokładnie jaki stan wuja? Miejmy nadzieję że tego wyjdzie

do podatnik
11 miesięcy temu

do podatnika – masz racje jak sie placi tym niedojdom z OSP to w kalesonach leci popatrzec .
Jak sie stodoła zapali, czy dom – i 100 jednostek OSP czy PSP tylko dogasza pogorzelisko . zostaja tylko mury .
Kak dowodc PSP pipa to wysyla wszystko co jest. Nie z jego kieszeni. Podatnik FAKT zaplaciu.

Miejscowy
11 miesięcy temu

Poszukiwacz historii : j**nij się w łeb .macie ludzie z głową . Wuja leży w szpitalu nie wiadomo czy przeżyje tą noc a wy takie pierdoły piszecie

Poszukiwacz historii
11 miesięcy temu

Dobrze że tego sracza polowego nie rozwaliło , bo by nie mieli się gdzie wykasztanić.

Deener
11 miesięcy temu

Ale jaki wybuch? Pijaczek zasnął z petem i się zaczęła leżanka palić, przy wybuchu butli nie byłoby czego zbierać z tej szopki i pewnie jeszcze ucierpiał by dom w którym nie mieszka

Draiwer
11 miesięcy temu

10 zastępów, czy wyście już ochujeli, pierwsze minuty zrobić rozpoznanie co I jak, potem działać, koszty panowie, koszty,

Miejscowy
11 miesięcy temu

Chodzi o ludzkie życie a wy takie bzdury wypisujcie. Nie życzy się takiego czegoś najgorszemu wrogowi. A gapie stali i patrzeli jakby było na co. Bardzo dobrze, że było tyle straży bo obok była słoma z tego co widziałem drzewo i jakby się to zajęło to co? A to jest jednak butla z gazem . Zamknięty był od środka i nie szło go otworzyć więc jak dostało powietrza po otwarciu to ogień powstał większy. Wy macie ludzie pojęcie?

21
0
Napisz co o tym sądziszx