Wybuch gazu w budynku? Osoba ciężko ranna

Przed godziną 13 doszło do pożaru w budynku gospodarczym w miejscowości Strzyżew przy ulicy Wydartej, który najprawdopodobniej spowodowany był wybuchem. Wewnątrz znajdował się okolo 50-letni mężczyzna.

W budynku gospodarczym według świadków nastąpił wybuch. Na miejsce skierowano około 10 zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna, który doznał rozległych oparzeń ciała. Ogień udało się szybko opanować.

Na miejsce dojechała karetką z powiatu ostrzeszowskiego i po chwili wylądował śmigłowiec LPR. Trwają intensywne działania medyczne. Pożar jest opanowany.

Na pochwałę zasługuje pracownica szpitala, która jako jedna z pierwszych dotarła na miejsce akcji i zaczęła udzielać profesjonalnej pomocy medycznej.

POLECANE NEWSY

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bimb>>
9 miesięcy temu

w rejonie Chynowej ,Przygodziczek,Strzyżewa o samogon nie jest trudno – zas o widocznego dzielnicowego no to juz problem.

Janek
9 miesięcy temu

Karetka z Ostrzeszowa i profesjonalna pomoc – te 2 okoliczności się wykluczają

Grażyna
9 miesięcy temu

Skoro zamknięty był od środka , to pewnie robił coś zakazanego , nielegalnego. Kto normalny zamyka się od środka , pewnie tam mieszkał w tej szopce albo śpi tam jak pochleje , bo go staro nie chce do chałupy wpuścić. Ja bym jeszcze milicję na nich nasłała , że bimber pendzą. Tak kończą pijaki i to jest przestroga dla innych. Uczcie się na cudzych błędach , a nie na własnych. Polać mu jeszcze procentów , żeby szybko doszedł do siebie. Zdrówka życzę.

Last edited 9 miesięcy temu by Grażyna
Do miejscowy
9 miesięcy temu

Możesz napisać dokładnie jaki stan wuja? Miejmy nadzieję że tego wyjdzie

do podatnik
9 miesięcy temu

do podatnika – masz racje jak sie placi tym niedojdom z OSP to w kalesonach leci popatrzec .
Jak sie stodoła zapali, czy dom – i 100 jednostek OSP czy PSP tylko dogasza pogorzelisko . zostaja tylko mury .
Kak dowodc PSP pipa to wysyla wszystko co jest. Nie z jego kieszeni. Podatnik FAKT zaplaciu.

Miejscowy
9 miesięcy temu

Poszukiwacz historii : j**nij się w łeb .macie ludzie z głową . Wuja leży w szpitalu nie wiadomo czy przeżyje tą noc a wy takie pierdoły piszecie

Poszukiwacz historii
9 miesięcy temu

Dobrze że tego sracza polowego nie rozwaliło , bo by nie mieli się gdzie wykasztanić.

Deener
9 miesięcy temu

Ale jaki wybuch? Pijaczek zasnął z petem i się zaczęła leżanka palić, przy wybuchu butli nie byłoby czego zbierać z tej szopki i pewnie jeszcze ucierpiał by dom w którym nie mieszka

Draiwer
9 miesięcy temu

10 zastępów, czy wyście już ochujeli, pierwsze minuty zrobić rozpoznanie co I jak, potem działać, koszty panowie, koszty,

Miejscowy
9 miesięcy temu

Chodzi o ludzkie życie a wy takie bzdury wypisujcie. Nie życzy się takiego czegoś najgorszemu wrogowi. A gapie stali i patrzeli jakby było na co. Bardzo dobrze, że było tyle straży bo obok była słoma z tego co widziałem drzewo i jakby się to zajęło to co? A to jest jednak butla z gazem . Zamknięty był od środka i nie szło go otworzyć więc jak dostało powietrza po otwarciu to ogień powstał większy. Wy macie ludzie pojęcie?

21
0
Napisz co o tym sądziszx