Z wielką pompą przywitano nowy samochód

Środowy wieczór należał do strażaków ochotników z Raszkowa, którzy oficjalnie przywitali nowy samochód do zadań specjalnych. Towarzyszyło im 17 wozów z zaprzyjaźnionych jednostek.

Nowy samochód marki toyotą kosztował budżet miasta i gminy Raszków ponad 200 tysięcy złotych. Ochotnicy z Raszkowa zamierzają w przyszłości wykorzystywać go do ratownictwa wodnego, działań przeciwpowodziowych, poszukiwań oraz usuwania skutków wichur.

Może być także wysłany do wypadku czy pożaru.

CZYTAJ  MotoMikołaje 2022 - galeria

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wawrzyn
11 miesięcy temu

To z podatków straży, sklepikarzy, weterynarzy i wszystkich gawędziarzy. Ja tam straż szanuję, a nie krytykuję.

rrrr
11 miesięcy temu

nudzi im sie chyba

blablabla
11 miesięcy temu

Do Podatnik i Adele: krytykować łatwo ale jak będzie potrzebna pomoc bo będziecie chcieli żeby straż przyjechała, bo na straż zawsze można liczyć, to straż robi najważniejszą robotę przy wypadkach, o pożarach nie wspomnę, a ostatnio wyręczają nawet pogotowie.

Wop
11 miesięcy temu

Koleś bez spiny jesteś żałosny 🤣🤣🤣 brak słów na twoje komentarze

Fallus Anolymus
11 miesięcy temu

Też mi nowa. Ja ją z dzień wcześniej widziałem. Na Bema/Orzechowa/Przymiejska

bez spiny
11 miesięcy temu

„WZN” – wypowiadać się trzeba umieć, więc jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej się nie wypowiadaj i weź zamilcz. Jak sam napisałeś hałas kilka minut. O kilka minut wycia syren gównoburza na całego. Głośne przyjęcie nowego wozu w remizie to tradycja od lat nastu jak nie dziesięciu. Jest to również świętowanie zwieńczenia starań jakie należało poczynić by taki samochód nabyć. Jak już tutaj wspomniano rząd ma tylko na nowe limuzyny dla siebie, potrzebniejsze wydatki zrzuca na samorządy wyciągając jeszcze rękę po coraz to nowe podatki.
Dzieciom powinieneś wytłumaczyć dlaczego jedzie tyle samochodów i co to oznacza dla „Waszej” jednostki. Dlaczego taka radość. Tłumaczyć, kształcić nie negować. Przy takim podejściu na pewno następne pokolenia lepiej będą wybierać rządzących. Być może będzie doceniana praca i zaradność a nie czekanie na socjale….
Tyle w temacie, gminie gratuluję nowego nabytku, niech służy jak najdłużej.

Wawa
11 miesięcy temu

Super akcja była, brawa dla wszystkich naszych strażaków! Ryk syren niesamowity… Niestety ten nastrój „czują” chyba tylko ludzie wychowani w rodzinie strażaków ochotnikow.

Wzn
11 miesięcy temu

Wielki pan obywatel do obywatela do czego ty nawiązujesz czytaj ze zrozumieniem kolego .Tam też mieszkają ludzie starsi małe dzieci które też potrzebują spokoju a nie jakieś hałasy trwające kilka minut wes kolego puknij się dobrze w głowę i wes się lepiej nie udzielaj obywatel od siedmiu bolesci !!!!

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Pojawiła się Toyota
Chyba czeka ich robota.
Ludzi na wsi już się boją
Lecz murem za strażą stoją.
Bo każdemu się to marzy
By choć raz posłużyć w straży.

do FL
11 miesięcy temu

No właśnie to samo mi się nasunęło. Jeden samochód i taka pompa, a ostatnio 30-letni samochód strażacki przekazywali senatorowie z obstawą. To jest bardzo smutne, tym bardziej, że rząd ma co chwile nowe limuzyny.

22
0
Napisz co o tym sądziszx