Wyższy komfort dla testowanych na koronawirusa

Udostępnij
Tweet

Przed ostrowskim szpitalem powstała nowa i wydaje się stabilna konstrukcja. Pod nią będą wymazywani mieszkańcy powiatu ostrowskiego na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

Firma Litex z Ostrowa ufundowała mocną konstrukcję przypominającą namiot. Do dziś by przeprowadzić test trzeba było stać w czasami długiej kolejce będąc wystawionym na niemiłe warunki atmosferyczne. Te były dokuczliwe zwłaszcza dla osób z objawami chorobowymi.

Od soboty będzie można podjechać samochodem z dwóch stron namiotu. Dyrekcja szpitala liczy na to, że nie będzie korków wzdłuż ulicy Limanowskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Osw
2 lat temu

Spokojnie przyjdzie wichura i rozjebie ten burdel ….

Do Osw
2 lat temu

Jakim trzeba być głupkiem żeby z gorączka stać na mrozie w punkcie drive-through, dla samochodów?

Do Osw
2 lat temu

Jakim trzeba być głupkiem, żeby stać na mrozie w punkcie DRIVE-through przeznaczonym dla samochodów?

Biolog
2 lat temu

Czy namiot po każdym pacjencie jest dezynfekowany, testerzy przebierają się? Osoby odpowiedzialne zdają sobie sprawę, że nano cząsteczki wirusa mogą osadzać się na meblach, ścianach, kombinezonach testerów? Wykonuje się hiperczułe testy, wykrywające pojedyńcze molekuły, a warunki wpływają na ogromną ilość fałszywie pozytywnych wyników nie mających żadnej wartości laboratoryjnej, nie są spełnione warunki sterylności. Ludzie nie dawajcie się ogłupiać, katar to też koronawirus.

24
0
Napisz co o tym sądziszx