Mężczyzna zginął po upadku z kamienicy na deptaku

Przed godziną 17 doszło do tragedii na ostrowskim Deptaku. Wstępne okoliczności wskazują, że mężczyzna spadł z dachu domu handlowego, w którym mieściła się kiedyś siedziba Gazety Ostrowskiej.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna miał 57 lat i był znany w naszym mieście.

Wiemy kto zginął na Deptaku (aktualizacja)

CZYTAJ  Dziupla samochodowa w powiecie ostrowskim

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Spider
1 rok temu

Przyjął szczypawkę i stracił moc człowieka-pająka

kierowca
1 rok temu

Byłem przekrokować z 9m leciał nie wiem jaki wiatr miał ? czy boczny czy od dołu ale trochę go na znak zniosło ……

młody
1 rok temu

DO PAULINA to mógł se skoczyć ze schodów w srodku a że skoczył na nasz, mój chodnik z naszych podatków zbudowany to już sprawa nie prywatna i mamy prawo go oceniać pojęłaś Ty pusty łbie,…

dekarz
1 rok temu

a to prawda że na dachu została rolka rozwiniętej papy i kociołek z gorącą smołą?

Ho ho ho
1 rok temu

ZUS zaciera ręce

Do Pauliny
1 rok temu

Od kiedy to posiadanie kamienicy jest osiągnięciem? Poplynelas panienko, nie ma co! Ale nie dziwi mnie to, myślenie na poziomie ostrowskim.

ZK
1 rok temu

Do Pauliny – cytat z twojego wpisu: „Zajmij się idioto jeden z drugim swoim życiem a nie cudzym”. Właśnie jechałaś po wielu piszących i parafrazując twój wpis można napisać „Zajmij się idiotko swoim życiem a nie cudzym”. 

ZK
1 rok temu

Jeżeli w tym skoku nikt mu nie pomagał i było to samobójstwo, to niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego zrobił to w miejscu publicznym? Czy to była jakaś manifestacja? W tamtym miejscu przemieszcza się mnóstwo osób, w tym dzieci. Widok takiego czegoś pozostanie w głowach świadków do końca życia. Nie wspomnę o jego najbliższych jaki los im zgotował. Nie można wszystkiego tłumaczyć depresją.

Paulina
1 rok temu

Po wpisach wnioskuję, że wielu tu piszących nadaje się tylko na leczenie psychiatryczne i są opóźnieni w rozwoju. Jak można robić takie błędy ortograficzne w zdaniu? Obstawiam, że większość tu piszących to niedouczona gimbaza i niewykształceni , nieszczęśliwi , samotni ludzie , którym brakuje wrażeń w życiu. Jesteście tak żałośni , że wcale bym się nie zdziwiła, jak za jakiś czas ,to wy będziecie skakać , ale wprost na tory , pod nadjeżdżający pociąg. Z inteligencją to wy , nie dorastacie temu Panu do pięt. On przynajmniej coś w życiu osiągnął , miał własną kamienicę i osiągnął wielu sukcesów w życiu, zarówno zawodowych jak i sportowych. A wy jedyne , co potraficie , to siedzieć na garnuszku rodziców i pisać złośliwe komentarze. Zajmij się idioto jeden z drugim swoim życiem a nie cudzym. Chyba , że jesteście na skraju załamania nerwowego i to wkrótce , wy się targniecie na swoje życie?? Wcale bym się nie zdziwiła…

Do Marek
1 rok temu

Pieniądze szczęścia nie dają.

32
0
Napisz co o tym sądziszx