Dwóch policjantów z drogówki brało łapówki?

Wydawać by się mogło, że w czasach gdy każdy każdego może nagrać, proceder brania łapówek w Wydziałach Ruchu Drogowego przez niektórych funkcjonariuszy zakończył się na dobre. Ostatnie dni pokazały, że nadal znajdują się „mili policjanci”, którzy na pytanie z zawartą prośbą „czy nie dałoby się tego inaczej załatwić?”, wychodzili na przeciw oczekiwaniom kierowców.

Funkcjonariusze z Biura Spraw Wewnętrznych zatrzymali dwóch policjantów z pleszewskiej drogówki. Do zatrzymania doszło w środę w momencie gdy zjechali na komendę.

Komendant Powiatowy Policji w Pleszewie otrzymał dokumenty z Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, z których wynika, że dwóch policjantów usłyszało zarzuty dotyczące przestępstw korupcyjnych. Prokuratura Rejonowa w Pleszewie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Policjanci zostali zawieszeni w czynnościach służbowych, a Komendant Powiatowy Policji w Pleszewie wszczął postępowanie dyscyplinarne, zmierzające do wydalenia policjantów ze służby z uwagi na ważny interes – brzmi treść komunikatu pleszewskiej policji.

Policjanci służyli w pleszewskiej komendy dłuższy czas.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Żelowy chłopiec
1 rok temu

Najlepiej biednych Polaczków wezmą 50 zł i siedzieć na 3 lata Omnia biorą i nic nie mają z tego jak wc kaczka

Bezdomny ztorunia
1 rok temu

Nie jestem za braniem łapówek ale najpierw rozliczenie Kaczora za 50 tyś które odebrał od księdza w sprawie Srebrnej nawet nie został dotychczas przesłuchany.Don Stanislalo Dziwisza za dolary które pobierał za załatwienie ukrycia niektórych spraw w Watykanie.

Jan
1 rok temu

Ale teraz jest WODA NA MŁYN teraz macie co szczekac a ja nikomu nie daje i jeżdżę prawidłowo jedynie uśmiech gdyby mnie zatrzymali a mam już prawo jazdy 40 lat I 2 razy tylko kontrol bo tak się jeździ głowy do góry Panie i Panie

pies i kot
1 rok temu

do Xfakz – piszesz na publicznym forum o policjancie i komendancie . Gościu przemyślałeś swój komentarz ? .

piesi i kot
1 rok temu

czytam te komentarze i – mozna stwierdzic ,ze o policji i jej udciwości, praworzadnosci, wynikach w ściganiu sprawców wykroczeń, przestępstw ,profilaktyce spolecznej , czy stosunkach policji w policji nie świadczy chwalenie sie komendanta na sesjach rad miast i gmin, ALE i tylko opinia o Policji w społeczeństwie .To opinia zaufania społecznego do policji i jej pracy daje obraz pracy Policji.
Takich ankiet policja jak widać unika – a moze by tak na forach TVP opracowac taką ankietę?.
Czytajac te felieton, komentarze o policji w tym ostrowskiej nie chce sie wierzyc o skali problemu.
Łapówy, itp ., zawsze były i będą – ale nie w takiej skali. Policjanci w 99% to udciwe ziarno – a plewy nalezy wypalać. A na pozytywne opinie również nalezy zapracowac i to” latami”. A stracić twarz policyjnej udciwości mozna w 24h – taki problem ma Pleszew .

Xfakz
1 rok temu

Komendant ostrowskiej policji bierze kasę z burdelu w daniszynie czerpie z niego korzysci

AudiRS6
1 rok temu

Z kur.y zrobisz kochającą i wierna żonę…………..z Milicjanta kolegi ani uczciwego człowieka..NIGDY

Marek
1 rok temu

Fazy brał!!!!Sam mu dawałem ale mozecie go pocałowac,he he

Hahaha
1 rok temu

Pies w pierdlu jest traktowany na równi z pedofilem

Lizus
1 rok temu

Kasa się liczy zapłaci jeden idiota duża kasę i więzienie go omija , znam kilka takich przypadków. W koło raszkowa i Ostrowa co powinni siedzieć w pierdlu Pare ładnych lat chodzi i cwaniakuje na wolności

27
0
Napisz co o tym sądziszx