Śniegowa kołderka pokryła okolice (ZDJĘCIA)

Obfite opady śniegu na koniec listopada mogły niejednego zaskoczyć. Miło było jednak obejrzeć budynki, drzewa pokryte białą kołderką. Oto jak prezentuje się krajobraz na waszych zdjęciach, które opublikowaliście na naszym fanpage na facebooku.

POLECANE NEWSY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciepłownik
10 miesięcy temu

Wygląda na to, że nasz naród szanuje tylko to, co prywatne (swoje), a i to nie zawsze. Czyli wniosek, że nie należy dawać nic. Zresztą te rowery, w sytuacji, gdy prawie każdy ma swój, a przede wszystkim gdy prawie każdy ma swój samochód, to bajer, na który wyrzuca się pieniądze. Bo gdyby działało to tak, jak hulajnogi, że jak dojadę, to zostawię w tym miejscu, to jeszcze, ale w sytuacji, gdy rower trzeba dostarczyć do stacji wypożyczającej, to sens tego jest żaden.

Senior
10 miesięcy temu

Te rowery to niech zlikwidują w cholerę. Więcej strat przez nie , niż pożytku. Jestem ciekaw kto za to płaci? Gównażeria w ogóle tego nie szanuje. Często rowery są poprzebijane albo niedopompowane na pół rozwalone. Raz wypożyczyłem i nigdy więcej. Trup to taki był , że nie szło ujechać , zmęczyłem się strasznie , zanim dojechałem do celu.

Last edited 10 miesięcy temu by Senior
rrrr
10 miesięcy temu

a te rowery to tak maja rdzewiec !??

3
0
Napisz co o tym sądziszx