Policja poluje na drifterów

Udostępnij
Tweet

Obfity śnieg pokrył drogi i parkingi. Ta sytuacja pozornie zachęca do podniesienia lub sprawdzenia własnych umiejętności tzw. driftu czyli poślizgu kontrolowanego.

Na parkingu pomiędzy halą arena i Kauflandem ustawił się patrol policji, który zamierza łapać delikwentów pod kątem spowodwania niebezpieczeństwa poza drogą publiczną. Grozi za to do 500 zł kary.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kurdupel
2 lat temu

To im pasi powiedz sobie w aucie poobserwować.A zamiast rano po 7wejsc do środka i zobaczyć co tam się dzieje jak to IV i III LO nie wiedzą jak wyglądają maseczki to już nie wejdą bo w portkach pełno strachu.

Maciej K FB
2 lat temu

Chcecie poćwiczyć? Zapraszam na Wtórek moje rejony , tam ćwiczą po okolicznych lasach i bezdrożach.

Parówy yebane
2 lat temu

Tam gdzie mają być to ich nie ma. Aby głupotami się zajmują. Niech się wezmą za robotę , nygusy jedne.

lexus
2 lat temu

kią to se mogą co najwyżej śnieg grabić 😀 nas nie dogoniat…

Pan Japa
2 lat temu

Bmw…. bidusy to są właśnie tacy, co „driftują” w tanich wieśkowozach, jak takowe BWM za 3-5 tysi. A i z driftem to nie ma zbyt wiele wspólnego. Co najwyżej zakręci taki bagażnikiem 360, bo niczego więcej nie umie oprócz robienia hałasu. I nikomu nie zazdroszczę. Ja sobie jeżdżę poćwiczyć do Bednar. Fajna ekipa, fajny tor, można poszaleć. No ale bidusów z BMW nie stać, bo trzeba mieć wachę i zapas opon…a na gazie to nawet pod Poznań nie dojedzie, o ile ma przegląd i się nie rozsypie po drodze, bo to więcej jak 50 km….

Bmw
2 lat temu

Co was obchodzi bidusy kto gdzie driftuje , morda w kubeł i nie zazdroście więcej !!!!

Dżasta
2 lat temu

Pod Castoramą też tak jest, słyszę co noc

Starsza osoba ale nie tak stara
2 lat temu

Widzę
Że nie których to boli że ktoś sobie ćwiczy na pustych parkingach ale to co uczy Kalisz pseudo poślizg samochodu nie oszukujemy się ci panowie co tak niby uczą sami za bardzo nie mają wiedzy a jedyna wiedza to z filmów z YouTube każdy z nas ma inne doświadczenie w poślizgu jeśli ktoś wprowadza pojazd w poślizg i potrafi panować nad tym poślizgiem to raczej powinno się wziąć pod uwagę że dana osoba na serio ma umiejętności i się doszkala szczerze mimo wieku wolę jak ktoś młody potrafi panować nad takim poślizgiem niż ktoś co jeździ przepisowo i pierwszy poślizg i kraksa.
Mi to nie przeszkadza ruch w taką pogodę w centrum miasta jest spowolniony i jak ktoś czuje się pewnie to niech sobie nawet spróbuję na pustych ulicach jeśli mu nie wyjdzie jego strata a jak wyjdzie to super i tak powoli jadą wolę już takich niż pędzących wąskimi uliczkami.
A policja nie powinna dawać mandatów a po prostu być na miejscu jakby coś się stało policjanci to powinni być takimi osobami co można zaufać i pogadać a jaki to by był fajny klimat na takim parkingu a nie stety coraz więcej osób policji nie lubi a kiedyś policjanci mieli inne podejście szkoda że to zanika i aby mandaty a można by żyć w zgodzie ale nie stety kiedyś było inaczej ale mamy teraz inne czasy tylko mandaty się liczą i chyba wszystko zmierza do tego żeby zwykły obywatel na serio miał mało szacunku do policji

Otwarty Magnes
2 lat temu

Dobrze ze na parkingu Magnesu mogę sobie polatać Golfem

39
0
Napisz co o tym sądziszx