OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Chłopak wypadł z okna w liceum? (aktualizacja 2)

Do służb ratunkowych dotarła informacja o poważnym zdarzeniu w IV Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Nastolatek wypadł z okna. Jego stan w chwili przybycia karetki pogotowia był poważny.

Nastolatek został zabrany do szpitala. Budynek szkoły w tym miejscu ma 3 wysokie kondygnacje. Ze wstępnych ustaleń, że wypadł z 2. piętra.

Chłopak chwilę przed zdarzeniem opublikował w mediach społecznościowych niepokojący wpis.

Stan poszkodowanego jest średnio ciężki z szeregiem obrażeń. Nie ma konieczności by przebywał na intensywnej terapii.

POLECANE NEWSY
66 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mary
5 dni temu

Uważam, że najgorzej jest w LO, szczególnie tych, które się podają za renomowane. Wrocław jest tego przykładem. Kartkówki, sprawdziany i tak na okrągło, a gdzie jakaś wykładnia? Nauczycielki w wieku przedemerytalnym i wyżej, które żyją w kulcie nieomylności. Dzieciaki są gnębione a nie uczone. Ktoś musi się za te szkoły wziąć. Jest jakiś nadzór. Niby Wrocław, a uczniowie nawet do teatru, opery, czy na wystawę nie poszli, bo szkoda czasu. Po lekcjach nie pójdą, bo trzeba zakuwać.

kowit
5 dni temu

ciekawe czy zrobił SAVE zanim wypadł 😉

DżajkelMekson
6 dni temu

Pewnie ktoś puścił z telefonu tego Mate z makdonalda i uciekał na oślep.

xx
6 dni temu

a był zaszczepiony?

Szarik
6 dni temu

Pokolenie cypisa

Do rodzic
6 dni temu

Akurat w tym liceum są pedagodzy , nauczyciele bardzo blisko uczniów , to pod tym względem chyba najlepsze liceum , sama dlatego je wybrałam . Nie można na nauczycieli powiedzieć nic złego . Zawsze pomocni i szczerzy a najważniejszy dla nich był człowiek a nie odbębnione lekcje . Jedna z najbardziej tolerancyjnych szkół w okolicy . Myślę że tu nie o szkołę chodzilo .

Dżordż
7 dni temu

za dużo GTA

Trzymaj się
7 dni temu

Trzymaj się chłopaku, mam nadzieję, że wyjdziesz z tego bez trwałych urazów i uwierzysz, że Bóg chce żebyś tu był, że masz tu do odegrania jakąś rolę. Może nie każda rola jest oskarowa, co nie znaczy że jest słaba i nieważna. W którymś momencie odegrasz swoją główną rolę i będziesz wiedział, że dla tej chwili warto było żyć .

Auto
7 dni temu

Laus szkoły ci się pomyliły

Do Murzyn z prl
7 dni temu

Sam się rzuć z okna , będzie jednego dzbana mniej.

66
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x