„Jest ryzyko jest zabawa” – wpadł z narkotykami

Udostępnij
Tweet

Blisko 2 kg amfetaminy zabezpieczyli policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Do aresztu trafił 30-latek z powiatu ostrowskiego, u którego na posesji narkotyki zostały znalezione. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni z ostrowskiej komendy ustalili, że mieszkający w jednej z miejscowości na terenie powiatu ostrowskiego 30-letni mężczyzna, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci podjęli działania aby jak najszybciej go zatrzymać. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany na terenie swojej posesji.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim prawie 2 kg amfetaminy. W trakcie działań podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci zabezpieczyli niewielką ilość marihuany. Okazało się też, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium.

Materiał dowodowy zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Za to przestępstwo według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wykoleił się pociąg z paliwem
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
2 lat temu

Weźcie się ludzie wielcy dilerzy itp macza wielkie ostrowskie do normalnej roboty… Bo co drugi siedzi i czym się szczycić a ja was utrzymywać muszę i nic wiecej

barman z burdelu
2 lat temu

Do Śmiech, a nie WK. Psiarnia od dawna to jedna wielka parodia. Nie ma poszanowania jednostki. To wynika z braku tradycji ciemnoty i braku doboru ludzi bo z kogo wybrać. Brak pieniędzy braki kadrowe. To jest śmiech na sali. Parodia. Czy to przez PIS?

Śmiech, a nie WK
2 lat temu

W tej śmiesznej komendzie już dawno nie ma WK, a tymbardziej pod rządami synka bosego spod Lidla

Wons
2 lat temu

Dobrze że nie kordian ..ufff

AudiRS6 do Obserwator
2 lat temu

Ty nawet pojęcia nie masz, jacy ludzie w psiarni pracują, kiedyś ćpali i dilowali ale udało im się nie wpaść i dzisiaj wielki pan funkcjonariusz, wielu do dzisiaj jedzie ze soba po cichu, myślisz że jak jest jakaś grubsza akcja, to oni podają ile faktycznie było towaru, nie wydaje mi się

Mar
2 lat temu

I tak polowa wróci na rynek

Olek
2 lat temu

A co z tymi chłopakami co kupowali ten syf zas po tym były wypadki śmiertelne na drogach ???

jeżyk
2 lat temu

szkoda chłopa

18
0
Napisz co o tym sądziszx